18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Poświęcenie dla zespołu
Swirussss • 2012-10-08, 15:06
Paul Wood, gwiazda rugby z ekipy Warrington Wolves, to prawdziwy twardziel - nawet jak na tę wyjątkowo męską dyscyplinę sportu. Wood przez 40 minut grał z pękniętym jądrem!
Na początku drugiej połowy meczu z Leeds Rhinos Wood doznał bolesnej kontuzji, ale nie poddał się i dotrwał do końca spotkania.

Po meczu natychmiast przewieziono go do szpitala gdzie okazało się, że ma pęknięte jądro! Nie było wyjścia i uszkodzoną część ciała lekarze musieli wyciąć.

"Trafiłem do szpitala z pękniętym jądrem. Proszę, nie śmiejcie się, to bardzo bolesne i zawstydzające. W pierwszej minucie drugiej połowy dostałem kolanem. Nie było wyjścia, musieli je usunąć" - napisał zawodnik na Twitterze.

a oto i zdjęcie zawodnika:
Zgłoś
Avatar
K_T 2012-10-08, 15:22 2
ale jaja
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-10-08, 15:28 10
szkoda dla ludzkości, lepiej żeby taki zapładniał niż jakieś emo
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-10-08, 15:41
Napisanie, że facet ma jaja ze stali byłoby chyba trochę nie na miejscu.
Zgłoś
Avatar
hudziel 2012-10-08, 16:22
Chuck Norris byłby dumny.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-10-08, 17:13 20
I to jest sport, a nie football amerykański dla pizdeczek jeszcze kradną nazwę, a prawdziwy football nazywają soccer
Zgłoś
Avatar
Nililgard 2012-10-08, 17:15
K_T napisał/a:

ale jaja



Teraz to chyba, ale jajO
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-10-08, 18:24 1
Koleś z jajami.

A no tak, już nie.
Zgłoś
Avatar
amrashs 2012-10-08, 19:44 2
samo przeczytanie słów "pęknięte jądro" boli
Zgłoś
Avatar
takija 2012-10-08, 19:50
A nie wygląda na twardziela...
Zgłoś
Avatar
SiaraSiarzewski 2012-10-08, 20:31 2
To jest właśnie prawdziwie męski sport !!! Kwintesencja sportu, rugbysta musi być szybki, silny, zwinny i przede wszystkim mądry, wbrew pozorom rugby to nie jest tylko bieganie z piłką, jest tam dużo więcej zasad niż w piłce nożnej a i rozgrywki są o wiele bardziej emocjonujące od piłki. Szkoda że u nas to wciąż mało popularny sport, we francji na mistrzostwa przychodzi średnio 40 tys kibiców
Zgłoś
Avatar
Wayas 2012-10-08, 20:45
Ciekaw jestem jednego. Skoro jedno jaderko zostało usuniete to czy gość ma głos o oktawę wyzszy?
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-10-08, 20:55
@up no kurwa, ja cie prosze, przeciez ma drugie, pozatym wygląda na 30+ lat i dawno mutacje przeszedł

'Sport to zdrowie'. Kurwa, chuj nie sport, trzeba być zdrowo popierdolonym żeby dla biegania za piłką dać sobie jajko wyciąć.
Zgłoś
Avatar
magixs 2012-10-08, 21:17
dobrze, że mu nie napuchło do wielkości tej piłki...
Zgłoś
Avatar
SiaraSiarzewski 2012-10-08, 21:46
T34v2 napisał/a:

@up no kurwa, ja cie prosze, przeciez ma drugie, pozatym wygląda na 30+ lat i dawno mutacje przeszedł

'Sport to zdrowie'. Kurwa, chuj nie sport, trzeba być zdrowo popierdolonym żeby dla biegania za piłką dać sobie jajko wyciąć.



Trzeba być zdrowo pierdolniętym żeby całe życie siedzieć przed kompem, trzeba być zdrowo pierdolniętym żeby negować to na co "nas" nie stać, trzeba być zdrowo pierdolniętym żebym nie docenić niesamowitego poświęcenia dla drużyny. Jesteś zdrowo pierdolnięty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie