18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
janniezbedny23 2023-09-12, 9:23 5
I już wiemy kto tego dnia poruchał
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2023-09-12, 9:26 4
Brać ścierwo i spierdać stąd!
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2023-09-12, 9:32 9
tyle było z samuraja
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2023-09-12, 10:08 13
janniezbedny23 napisał/a:

I już wiemy kto tego dnia poruchał



koledzy z aresztu
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2023-09-12, 10:59 6
za rozjebanie bruda w koczku, zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2023-09-12, 13:25 36
Nie ma to jak dać ponieść się emocjom a potem w sądzie, ja nie chciałem chlip chlip nie wiedziałem że uderzenie kogoś tak że straci przytomność i upadnie na beton rozwalając sobie głupi łeb może doprowadzić do jego śmierci chlip chlip. Pamiętajcie kurwa! nigdy pieniacza nie walcie chyba że to on pierwszy zaatakował! A najlepiej kupić sobie gaz pieprzowy za 50zł w każdym centrum handlowym jest stanowisko z jakimiś militariami itp. Kup noś używaj lepiej potem wyłapać ewentualną grzywnę niż zmarnować sobie życie przez jakiegoś lamusa którego pierwszy raz w życiu widzisz
Zgłoś
Avatar
jessjess 2023-09-12, 15:16 9
w ulicznych bójkach nie ma wygranych. Jeden potylicą o beton i zamienia się warzywo albo od razu do kostnicy. Drugi do pierdla. Kto wygrał?

Społeczeństwo.
Zgłoś
Avatar
35i 2023-09-12, 16:42 1
SizzleMyDizzle napisał/a:

tyle było z samuraja



Jaki samuraj? To jest uchwyt przydatny przy chapaniu dzidy.
Zgłoś
Avatar
maxpudl 2023-09-13, 9:21 1
Cymesowy napisał/a:

Nie ma to jak dać ponieść się emocjom a potem w sądzie, ja nie chciałem chlip chlip nie wiedziałem że uderzenie kogoś tak że straci przytomność i upadnie na beton rozwalając sobie głupi łeb może doprowadzić do jego śmierci chlip chlip. Pamiętajcie kurwa! nigdy pieniacza nie walcie chyba że to on pierwszy zaatakował! A najlepiej kupić sobie gaz pieprzowy za 50zł w każdym centrum handlowym jest stanowisko z jakimiś militariami itp. Kup noś używaj lepiej potem wyłapać ewentualną grzywnę niż zmarnować sobie życie przez jakiegoś lamusa którego pierwszy raz w życiu widzisz



Wszystko prawda, ale nie masz pojęcia jakie to jest satysfakcjonujące jak cham Ci się piekli, rzuca o jedno słowo za dużo i chwilę później zbiera się z podłogi.. Nie wspomnę o aspekcie moralizatorskim - taki tępy ch dwa razy zastanowi nad tym czy warto obrażać kogoś na ulicy. A łażenie ze sprzętem (nawet typu gaz) to jest trochę frajerstwo i nie daj boże trafisz na typa z mniej czułym nosem (a widziałem takich na ulicach co dostawali pieprzówką i jakby to była woda, lecieli dalej rozdzielając cepy) to taki świr jeszcze Ci policzy za to dodatkowo..
Najprościej w dzisiejszych czasach kamer, permanentnej inwigiliacji - zająć się tylko swoimi sprawami, nie zwracać nikomu uwagi, nie bronić obcych. Patrzeć na siebie.
Zgłoś
Avatar
loky 2023-09-13, 17:08
Cymesowy napisał/a:

nigdy pieniacza nie walcie chyba że to on pierwszy zaatakował!



Ale gość zaczął pierwszy.

maxpudl napisał/a:


Najprościej w dzisiejszych czasach kamer, permanentnej inwigiliacji - zająć się tylko swoimi sprawami, nie zwracać nikomu uwagi, nie bronić obcych. Patrzeć na siebie.


Pizda.
Zgłoś
Avatar
heartagram 2023-09-14, 15:35 1
Cymesowy napisał/a:

Nie ma to jak dać ponieść się emocjom a potem w sądzie, ja nie chciałem chlip chlip nie wiedziałem że uderzenie kogoś tak że straci przytomność i upadnie na beton rozwalając sobie głupi łeb może doprowadzić do jego śmierci chlip chlip. Pamiętajcie kurwa! nigdy pieniacza nie walcie chyba że to on pierwszy zaatakował! A najlepiej kupić sobie gaz pieprzowy za 50zł w każdym centrum handlowym jest stanowisko z jakimiś militariami itp. Kup noś używaj lepiej potem wyłapać ewentualną grzywnę niż zmarnować sobie życie przez jakiegoś lamusa którego pierwszy raz w życiu widzisz



dlatego lepiej zajebać kolano na kiche - też idzie śmieć spać
Zgłoś