18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Filip91 2022-03-30, 19:32 2
Chyba nawet na trochę dłużej poszedł spać
Zgłoś
Avatar
Marysia_Von_Sadolova 2022-03-30, 19:37 11
Dzień dobry,

Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2022-03-30, 20:52 5
A tutaj efekt końcowy tej sprzeczki:
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2022-03-30, 21:07 4
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Dzień dobry,
Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.



Dobry wieczór. Ja jestem jeszcze prawdziwszym ekspertem. Po konsultacji ze specjalistami z NASA autorytatywnie stwierdzam, że zajebał mu karmnikiem dla ptaków. Nie ma za co.
Zgłoś
Avatar
PurzelT 2022-03-30, 21:07 2
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Dzień dobry,
Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.



Droga Pani Ekspert. Polemizujmy, gdyż szczegółowa analiza przeprowadzona w moim biurze analitycznym powyższego nagrania wykazuję, że Hominidzi biorący udział w starciu w dużej mierzej odczuwali głód przez co stali się agresywni .Ma to olbrzymie znaczenie w całym zajściu jakie możemy podziwiać. Jeden z nich dysponował orężem wielofunkcyjnym którym było naczynie do gotowania. Bardziej precyzując technika obróbki termicznej pozwalająca na lepsze przyswajanie przez organizm wartości odżywczych pozyskanych z wszelakich źródeł które nie muszą składać się na wykwintną potrawę po przyrządzeniu. Innymi słowy gar do którego wrzuca się wszystko gotuję i żarcia jest na miesiąc.
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2022-03-31, 0:02
pierdolicie.. to parasolka
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-03-31, 0:03
A chuj tam gazetą mu tam zajebał
Zgłoś
Avatar
bercisko 2022-03-31, 4:46
Jak dla mnie to była kuweta dla kapibary.
Zgłoś
Avatar
s................d 2022-03-31, 6:33
Balalem dostał . nie słyszysz ?
Zgłoś
Avatar
M_A 2022-03-31, 6:36
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Dzień dobry,
Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.



Jakie masz plany na wieczór?
Zgłoś
Avatar
squach 2022-03-31, 8:48
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Dzień dobry,
Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.



Ta wnikliwa analiza odbywała się klatka po klatce, z zoomem rodem z CSI Kryminalne zagadki Ugandy.
Zgłoś
Avatar
kubol 2022-03-31, 13:47 1
Manolito666 napisał/a:

Dobry wieczór. Ja jestem jeszcze prawdziwszym ekspertem. Po konsultacji ze specjalistami z NASA autorytatywnie stwierdzam, że zajebał mu karmnikiem dla ptaków. Nie ma za co.



To ja jestem najprawdziwszym z prawdziwych expertem i stwierdzam, ze ofiara dostala jakims przedmiotem, a po zweryfikowaniu dowodu w postaci nagrania moge z cala pewnoscia powiedziec, ze byl to twardy przedmiot. I nie pierdolcie mi tu, ze bylo inaczej
Zgłoś
Avatar
piterzaut 2022-04-01, 7:11
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Dzień dobry,
Jestem ekspertem.
Po wnikliwej analizie materiału wideo, jestem przekonana, że przedmiot którym zadano ciosy to wiklinowy koszyk do transportu ciętych kwiatów.
W niepowołanych rękach taki przedmiot może stanowić narzędzie zagłady i pożogi. Istny widowmaker.



Manolito666 napisał/a:

Dobry wieczór. Ja jestem jeszcze prawdziwszym ekspertem. Po konsultacji ze specjalistami z NASA autorytatywnie stwierdzam, że zajebał mu karmnikiem dla ptaków. Nie ma za co.



PurzelT napisał/a:

Droga Pani Ekspert. Polemizujmy, gdyż szczegółowa analiza przeprowadzona w moim biurze analitycznym powyższego nagrania wykazuję, że Hominidzi biorący udział w starciu w dużej mierzej odczuwali głód przez co stali się agresywni .Ma to olbrzymie znaczenie w całym zajściu jakie możemy podziwiać. Jeden z nich dysponował orężem wielofunkcyjnym którym było naczynie do gotowania. Bardziej precyzując technika obróbki termicznej pozwalająca na lepsze przyswajanie przez organizm wartości odżywczych pozyskanych z wszelakich źródeł które nie muszą składać się na wykwintną potrawę po przyrządzeniu. Innymi słowy gar do którego wrzuca się wszystko gotuję i żarcia jest na miesiąc.



zrobiliście mi dzień tą naukową polemiką. Brechtam okrutnie ze śmiechu. Dzięki i piwka!
Zgłoś