18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Poszukiwana
Inzynier • 2009-09-25, 23:27
urodzona 227 lat temu

Cytat:

Bydgoski sąd rejonowy szuka kobiety, która urodziła się 227 lat temu. - Jeśli nie zgłosi się w ciągu trzech miesięcy, zostanie uznana za zmarłą - czytamy w ogłoszeniach w prasie.
Ogłoszenia pojawiły się m.in. w "Gazecie". "Toczy się postępowanie o uznanie za zmarłą Sophie Gotheldine Bohm z domu Tiemann, ur. 24 grudnia 1782 roku w Gorzowie Wielkopolskim, żony Augusta Bohm, zamieszkałą w Bydgoszczy do dnia 1 października 1847 roku. Wzywa się zaginionego, aby w terminie 3 miesięcy od ukazania się ogłoszenia, zgłosił się, gdyż w przeciwnym razie może zostać uznany za zmarłego" - czytamy.

Poszukiwana jest spadkobierczynią fragmentu ul. Kościuszki. Ratusz chce tam rozpocząć inwestycje. Nie może, dopóki nie zostaną uregulowane sprawy własnościowe.



źródło : miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,7077886,Sad_wzywa_urodzona_227_lat_temu.html
Zgłoś
Avatar
m................k 2009-09-26, 0:55
Zajebiście.Widziałam jak wczoraj gdzieś o tym w tv ćwierkali
Takie rzeczy tylko w Polsce....
Zgłoś
Avatar
Mewash 2009-09-26, 11:57
Nazwisko wiadomego pochodzenia. Wcale bym się nie zdziwił gdyby się zjawiła. Wszystko żeby odzyskać swój kawałek ulicy...
Zgłoś
Avatar
k................k 2009-09-26, 12:20
oj tam, prawo to prawo, maja takie postepowanie wytyczone i musza sie tego trzymac. gdyby z miejsca uznali ja za zmarla, to zaraz by krzyczeli, ze urzednicy ustalaja wlasne przepisy i konstytucje maja za nic..
Zgłoś
Avatar
Reaper88 2009-09-26, 14:23
Kurwa aż żal dupę ściska, takie to mamy prawo.
Zgłoś
Avatar
Czeski Kapral 2009-09-27, 0:20
Lepsze takie sztywne i biurokratyczne prawo niz liberalne, ktore pozwoliloby przyjsc takiej Steinbach i zabrac to co jej sie rzekomo nalezy.
Zgłoś