18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wilczex 2009-12-28, 15:04 2
suckinsyn napisał/a:

Na studniówke wręcz nie wypada iść samotnie - dlatego,że po prostu to niezręczne. W wypadku braku partnera,czy partnerki nie bedziemy czuli sie na takiej imprezie komfortowo.



Pierdolenie, ja byłam sama i bawiłam się świetnie. Nie szukałam nikogo na siłę, a na samym balu było tylu znajomych, że ani przez chwilę nie byłam sama.

suckinsyn napisał/a:

Ludzie szukaja na rozne sposoby - czesto desperackie.



No i właśnie dla mnie to bezsens. Nie masz partnera, no to co? Idziesz sam. Tak samo wesela. Czy posiadanie partnera/partnerki to jest szczyt celów życiowych?

suckinsyn napisał/a:

Ty porownalas wlascicielke tej aukcji wrecz do uslugi sponsoringu.



Ja tego nie powiedziałam. Napisałam tylko, że płacenie komukolwiek za towarzystwo to wg mnie dno.

Underwater napisał/a:

nie bulwersuj się tak



Ja się nie bulwersuję tylko wyrażam własne zdanie. A co do jej poczucia humoru - może jestem dziwna, ale ja nigdy o sobie bym nie powiedziała " nie jeżdżona" czy coś w tym guście, bo za bardzo siebie szanuję. Ale moze jestem staromodna.
Zgłoś
Avatar
suckinsyn 2009-12-28, 15:09
Wilczex napisał/a:

Pierdolenie, ja byłam sama i bawiłam się świetnie. Nie szukałam nikogo na siłę, a na samym balu było tylu znajomych, że ani przez chwilę nie byłam sama.


Widocznie Ty wolisz bawić się samotnie i tkwić w kącie,gdy inni tańczą Mazurka - Ona nie. Nie wiem skąd ta pogarda.
Wilczex napisał/a:

No i właśnie dla mnie to bezsens. Nie masz partnera, no to co? Idziesz sam. Tak samo wesela. Czy posiadanie partnera/partnerki to jest szczyt celów życiowych?


Dopiero teraz doczytałem Twój podpis stricte oblany feminizmem.
Już wiadomo skąd ta pogarda.
Wilczex napisał/a:

Ja tego nie powiedziałam. Napisałam tylko, że płacenie komukolwiek za towarzystwo to wg mnie dno.


Czy w tym "anonsie" dziewczyna wspominala o tym,ze placi ?
Szczerze watpie, bo na pewno znajdzie się wielu, ktorzy pojdą za darmo - badz zaplaca wylacznie za siebie.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-12-28, 15:16
suckinsyn napisał/a:

idocznie Ty wolisz bawić się samotnie i tkwić w kącie,gdy inni tańczą Mazurka



Nigdy nie stoję w kącie. Poza tym kto powiedział, ze jestem samotna? Powiedziałam tylko, ze na studniówce byłam sama i świetnie się bawiłam.

suckinsyn napisał/a:

bo na pewno znajdzie się wielu, ktorzy pojdą za darmo - badz zaplaca wylacznie za siebie.



Czy płaci czy nie płaci to jeden chuj. Nie potrafi się pkazać bez "zabaweczki" u boku, bo ... nie wiem co. Będzie się czuła gorsza?

suckinsyn napisał/a:

Twój podpis stricte oblany feminizmem.
Już wiadomo skąd ta pogarda



Nie powiedziałam, że nią gardzę. Powiedziałam, że dla mnie to dno ( a takim ludziom co najwyżej można współczuć). A poza tym pisałam, że szukanie w ten sposób partnera/PARTNERKI jest dla mnie niezrozumiałe, więc nie chodzi tu o tylko jedną z płci.
Zgłoś
Avatar
suckinsyn 2009-12-28, 15:36
Wilczex napisał/a:

Nigdy nie stoję w kącie. Poza tym kto powiedział, ze jestem samotna? Powiedziałam tylko, ze na studniówce byłam sama i świetnie się bawiłam.


Jak już mówiłem.
Jedni wolą bawić się w parze, inni bez.
Wilczex napisał/a:

Czy płaci czy nie płaci to jeden chuj. Nie potrafi się pkazać bez "zabaweczki" u boku, bo ... nie wiem co. Będzie się czuła gorsza?


Nie wpadlas na pomysl,ze po prostu dziewczyna chce miec partnera,lub kogos poznac a studniowka jest tylko pretekstem ? To jedna z mozliwosci - dla mnie wystarczajaca. Na jej korzyść.
Zgłoś
Avatar
jarko 2009-12-28, 15:41 4
a córka fritzla by napisała garażowana, z dużym przebiegiem?
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2009-12-28, 16:04
Wilczex napisał/a:


Nie powiedziałam, że nią gardzę. Powiedziałam, że dla mnie to dno ( a takim ludziom co najwyżej można współczuć). A poza tym pisałam, że szukanie w ten sposób partnera/PARTNERKI jest dla mnie niezrozumiałe, więc nie chodzi tu o tylko jedną z płci.



nie spinaj sie tak,jak dla mnie na pierwszy rzut oka ta dziewczyna wystawila ta "aukcje" dla jaj a wy tu kurwa sie spinacie czy to dno,czy jest pojebana bo suzka partnera na sile na studniowke itp

Zgłoś
Avatar
NAPIERDALATOR 2009-12-28, 17:18 1
Wilczex napisał/a:


Będzie się czuła gorsza?

Nie powiedziałam, że nią gardzę. Powiedziałam, że dla mnie to dno ( a takim ludziom co najwyżej można współczuć).


wspolczuc mozna predzej tobie, jesli wolisz by sama na na jakiejs imprezie(np dyskoteka itp.) to albo jestes emo albo poprostu poje*ana...
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-12-28, 17:23
rave napisał/a:

wspolczuc mozna predzej tobie, jesli wolisz by sama na na jakiejs imprezie(np dyskoteka itp.) to albo jestes emo albo poprostu poje*ana...

na pewno masz 21 lat? jeśli wg ciebie bycie samej na jakiejś imprezie znaczy że ktoś jest pojebany albo emo to gratuluje podejścia do tematu
Zgłoś
Avatar
zonk 2009-12-28, 17:47
Takie tam gadanie że na studniówce samemu się super bawicie. A z pewnością nie jedna dziewczyna szukała zawzięcie partnera żeby przed koleżankami się pochwalić. Co do brania z klasy maturalnej. Niestety jestem po technikum a tam dziewczyn nie było. To dopiero by wygląda studniówka jakby każdy sam przyszedł...
Zgłoś
Avatar
jonek00 2009-12-28, 17:47 1
matko ludzie, żebym ja miał wasze problemy...
Zgłoś
Avatar
Gondone 2009-12-28, 17:50
u mnie w szkole tez nie było cisnienia na parę.
do poloneza <nie mazurka > dobierało sie chłopaków z całej szkoły, rzadko tanczyli ludzie spoza niej.
ja nie tanczyłam bo wg mnie to kretynstwo, ale impreza była fajna i dobrze ja wspominam.

o ile szukanie towarzystwa na sile troche rozumiem, o tyle to ogłoszenie głupie jest, naciągany ten dowcip :]
Zgłoś
Avatar
michal_skc 2009-12-28, 18:07
suckinsyn co tak bronisz tej z ogłoszenia?? siostra? zakochałeś się? czy jak?
Zgłoś
Avatar
suckinsyn 2009-12-28, 18:08
Gondone napisał/a:

<nie mazurka >


fakt.

exkjuzmi.
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-12-28, 18:12
rave napisał/a:

jesli wolisz by sama na na jakiejs imprezie(np dyskoteka itp.) to albo jestes emo albo poprostu poje*ana...



Po 1 ja Ciebie ani nikogo nie wyzywam i tego samego wymagam od innych.

Po2 ja nie powiedziałam, że WOLĘ ale, ze nie widzę w tym problemu na tyle dużego, żeby na siłę kogoś szukać.

Po3, na dyskoteki nie chadzam i nigdy nie chadzałam

Rosemary napisał/a:

partnerów do tańca i reszty miało dosłownie kilka osób. I to było normalne. I wszyscy bawili się świetni



Kolejny dowód na to, ze jednak można się dobrze bawić nie przychodząc na imprezę w tzw. parach. ( Albo kolejny dowód na to, że jestem staromodna. Bez obrazy, Rose )

SQT napisał/a:

szukała zawzięcie partnera żeby przed koleżankami się pochwalić.



Właśnie o tym mówię - szukanie na siłę partnera, który jest ozdobą, żeby można było pokazać, jakim to się nie jest fajnych gościem. Jeśli wg Was to jest w porządku to ok, ale ja jakoś tego nie potrafię ogarnąć.

SQT napisał/a:

Takie tam gadanie że na studniówce samemu się super bawicie.



Ja nie powiedziałam, że się sama BAWIŁAM tylko, ze POSZŁAM sama. a to diametralna różnica.

SQT napisał/a:

jakby każdy sam przyszedł...



A czy ja powiedziałam w którymś momencie, że to obowiązek iść samemu a iść w parze to hańba? Ja tylko mówię, ze jeśli ktoś ma dziewczynę/chłopaka/ przyjaciela/ dobrego kumpla/ zajebistego kuzyna ( w razie potrzeby zmienić płeć) to jak najbardziej, niech idzie. Ale jeśli ktoś nie ma nikogo takiego albo wszystkie te osoby już są " wkręcone" na imprezę to nie widzę powodu szukania kogoś na siłę.

Goner napisał/a:

nie spinaj sie tak



Nie spinam tylko bronię swojego zdania.
Zgłoś
Avatar
D................r 2009-12-28, 18:28
No i się zaczęło
jeszcze brakuje tu starodawnego tematu wystawienia kupy na Allegro, którą ktoś oczywiście kupił...

co łączy ową kupę z ową Panią? to że ktoś miał zajebiste poczucie humoru...

~Wilczex coś mi się wydaję że spędzisz dzisiaj wieczór na "bronieniu Twojego zdania"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie