18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
adelheit 2013-04-16, 13:24
Witajcie,

szukam filmu, który kiedyś tutaj krążył, jest mi niezbędnie potrzebny. Po tagach nie mogę znaleźć.

Jeden z sadoli umieścił tutaj kiedyś bodajże dwa filmiki, w których tłumaczył jak czytać etykiety produktów, wyjaśniał co znaczą poszczególne "E-xxx" itp. Pamiętam że w ten sposób rozkminiał m.in. fix Knorra, Lipton coś tam Tea.

PROSZĘ O POMOC!
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2013-04-16, 13:29
jest przystosowany do tego dział, więc na gwałt... w3
Zgłoś
Avatar
oschle 2013-04-16, 14:52
Był na Sadisticu filmik o Polce, która była w pokoju z różnymi facetami. Ci ją poniżali, bili. Robiła jako podpórka pod nogi. Bili ją jak chciała zrobić oral. W pomieszczeniu było ciemno. Większość filmu chodziła na kolanach. Pod koniec filmu akcja przeniosła się do łazienki gdzie odbywał się zbiorowy pissing na nią. Kojarzycie? Wiecie jak to znaleźć? Z góry dzięki
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-04-16, 14:55 6
poszukaj na swojej kasecie z I komunii
Zgłoś
Avatar
oschle 2013-04-16, 15:04
Moderator xD na prawdę... Niiice, haha.
Moja komunia wyglądała jednak nieco inaczej niż Twoja
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-04-16, 15:07
Andzia napisał/a:

Wiecie jak to znaleźć? Z góry dzięki


Wiemy!
Proszę uprzejmie
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-04-16, 15:07
To może poszukaj z chrztu xD
Zgłoś
Avatar
oschle 2013-04-16, 15:11
Jesteście okropni xD
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-04-16, 15:50
Andzia napisał/a:

Jesteście okropni xD


Dzięki
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-04-16, 17:46
Kurwełę ratujcie! Mimo dogłębnego zwiedzania i przekopywania strony nie mogę się doszukać obrazka rozdziawionego, grubego dzieciaka. Motyw przewijał się jakiś czas temu na 4chanie a i u nas zagościł nie raz w jakichś tematach ze sztuczkami magicznymi. Kojarzyta?
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2013-04-16, 18:42
Kiedyś był słynny filmik "zgniatanie króliczka" czy coś takiego, starzy sadyści wiedzą ocb. Prawdopodobnie na sadolu już go nie ma ale może ktoś ma do niego dostęp albo zachował ten rarytas na dysku?
Zgłoś
Avatar
oschle 2013-04-16, 19:44
serio szukałam w każdy sposób, ale no nie da rady... Możliwe jest to, że filmiki, które były na Sadisticu zostały usunięte? (bo stare, bo ktoś sobie nie życzył..)
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-04-16, 19:45
Andzia napisał/a:

Możliwe jest to, że filmiki, które były na Sadisticu zostały usunięte?


Jest takie prawdopodobieństwo.
Zgłoś
Avatar
golip 2013-04-16, 20:54 1
Andzia,
Prosz sadistic.pl/polska-suczka-w-tarapatach-czyli-cos-dla-sadoli-vt108631.htm
Bez problemu bo mam w ulubionych
Zgłoś
Avatar
oschle 2013-04-20, 15:08
Łaaaaa dzięki wielkie :*:*:*
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie