18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-10-12, 9:35
Dzięks Beny
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2023-11-26, 13:39
Poszukuje filmiku gdzie murzynek w niemczech kradnie w sklepie, ochrona go próbuje przekonać żeby jednak oddał i nagle wjeżdża kilku kolesi 2x2 piącha raz drugi murzynek na pół i go wynieśli ze sklepu? Kiedyś był hitem neta w Niemczech
Zgłoś
Avatar
am23 2024-03-11, 12:25
Panowie poszukuje artykułu/pasty o potrąconym jeleniu (dziku) który w amoku zgwałcił pasażerkę auta po wpadnięciu przez przednią szybę. Opcja szukaj nic nie pokazuje, a jestem przekonany, że latało to po sadolu. Pamiętam, że był to sam tekst z jakiejś lokalnej gazety bez materiałów foto/video.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-03-11, 12:50 1
am23 napisał/a:

Panowie poszukuje artykułu/pasty o potrąconym jeleniu (dziku) który w amoku zgwałcił pasażerkę auta po wpadnięciu przez przednią szybę. Opcja szukaj nic nie pokazuje, a jestem przekonany, że latało to po sadolu. Pamiętam, że był to sam tekst z jakiejś lokalnej gazety bez materiałów foto/video.



sadistic.pl/nieletnia-zgwalcona-przez-pijanego-dzika-vt58588.htm
Zgłoś
Avatar
qbcki 2024-03-16, 0:02
Siema,
Ostatnio poszukuje filmiku, na 100% go widziałem na Sadolu ale sporo lat temu. W ruskim więzieniu koleś (chyba jakiś bokser) Napier.... Innych więźniów w sali gimnastycznej do nieprzytomności i tak przynajmniej z 5 pod rząd.
Ktoś pomoże ?

Pozdrowionka dla wszystkich!
Dawno mnie tu nie było.... Jak miło powrócić...

A druga sprawa, to wie ktoś może, może ty Angel bo chyba Ciebie pamiętam, co się stało z forum dziwnetabletki.com?
Tak mnie już naszło na stare czasy to bym poczytał i powspominał, albo chociaż się z kimś merytorycznie posprzeczał. Pamiętam że mieliśmy tam chore rozkminy...
A właśnie - Nitrogenixa pamietam jeszcze z tego forum, ciekawe czy nadal pije ?
Też dziękuję z góry za pomoc.
Zgłoś
Avatar
Flow9 2024-05-18, 7:09
Witam, szukam gifa z karłem na wózku inwalidzkim, w klubie ciągnie z dużej butli. Ktoś to wstawiał w komentarzach dłuższy czas temu
Zgłoś
Avatar
PxNxU 2024-05-30, 23:48
Cześć
szukam filmiku który kiedyś tu widziałem - niestety wyszukiwarka po tagach nie znalazła (ok. 160 stron)
Na filmiku jakiś starszy koleś na rowerze bądź motocyklu bez hamowania powoli wjeżdża pod pociąg. Osoba czekająca na tym przejeździe chciała go odciągnąć ale dziadek tak niefartownie wierzgał nogami ze pociąg mu je uciął po czym był bardzo zdziwiony. Filmik prawdopodobnie z indii.
Pomożecie znaleźć?
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2024-06-01, 17:38 1
Proszę.
sadistic.pl/kretyn-roku-na-rowerze-vt552407.htm
Zgłoś
Avatar
PxNxU 2024-06-01, 22:36
_Yarko_ napisał/a:

Proszę.



Dziękuję bardzo dobry człowieku

Zgłoś
Avatar
rychu500 2024-09-26, 21:10
Witam
Przeszukałem cały internet i nie mogę znaleźć filmik sprzed lat. Facet siedzi na fotelu do grania w wyścigówki w zabałaganionym salonie, po chwili wchodzi do mieszkania jego baba i zaczyna go opier*alac.
Proszę o pomoc 🙏🙏🙏🙏🙏
Zgłoś