18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
thesiek94 2013-05-27, 21:34
Szukam filmu, a w Nim młody cygan co rapował. Strasznie nie udolnie. Nawet nie pamiętam czy tam kilku cyganów nie rapowało. Szukam po tagach i nie mogę znaleźć. Pomocy!
Zgłoś
Avatar
recci 2013-05-31, 13:51
Szukam zdjęcia na którym był przedstawiony komiks. Mianowicie pedał rozmyslał jak by zebrać szacunek od innych ludzi. Po czym na następnym zdjęciu przebiera się za babe, nakłada jakieś dziwne ubrania i wsadza dildo w dupe. Pomożecie?
Zgłoś
Avatar
pietrov8 2013-06-02, 19:45
Szukam filmu gdzie, koleś (?murzyn) wbija w rytm fajnej nutki. Jeden też próbuje to zrobić ale wchodzi za wcześnie. Dodam że ten chyba murzyn ma dredy. Filmik nie jest długi ma około 1.20 min.
Zgłoś
Avatar
meplant 2013-06-03, 21:35
Witam was czule. potrzebuje znaleźć film gdzie polska wschodząca gwiazda śpiewa tańczy i nie wiadomo co jeszcze, a na koniec jest pokazany jej kunszt aktorski w przepięknej scence. W tym całym spektaklu pomaga jej mąż hindus. Całość w języku ang. z niespotykanym akcentem.

Pamięta ktoś jak to znaleźć?
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-06-04, 8:18 1
recci napisał/a:

Szukam zdjęcia na którym był przedstawiony komiks. Mianowicie pedał rozmyslał jak by zebrać szacunek od innych ludzi. Po czym na następnym zdjęciu przebiera się za babe, nakłada jakieś dziwne ubrania i wsadza dildo w dupe. Pomożecie?


Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2013-06-07, 19:57
Siema, szukam filmu który pojawił się trochę czasu temu. Były tam zawarte rozmowy między policjantami przez radio odnośnie potrąconego dzika.
Zgłoś
Avatar
P................C 2013-06-07, 23:00
Grzyb18, sadistic.pl/interwencja-policji-kolizja-z-dzikiem-vt185207.htm
Zgłoś
Avatar
recci 2013-06-09, 12:36
pietrov8 napisał/a:

Szukam filmu gdzie, koleś (?murzyn) wbija w rytm fajnej nutki. Jeden też próbuje to zrobić ale wchodzi za wcześnie. Dodam że ten chyba murzyn ma dredy. Filmik nie jest długi ma około 1.20 min.

sadistic.pl/let-the-beat-drop-vt182420,15.htm Prosze ;D
Zgłoś
Avatar
człowiek_toster 2013-06-09, 13:12
witam, poszukuje filmiku który był zawarty w komentarzu. ogólnie w tym głównym chodziło o to, że ktoś wykonał źle jakiś manewr jadąc samochodem. a poszukiwany przeze mnie filmik był w komentarzach, jak gościu na skuterze zmienia pas i przejezdza przez male plastikowe/gumowe pachołki dzielące pas. przy kazdym uderzeniu słychać dźwięk jakby sie w grach zbierało jakieś monety
Zgłoś
Avatar
recci 2013-06-09, 17:21 2
to chyba ten filmik?
Zgłoś
Avatar
człowiek_toster 2013-06-09, 18:07
zgadza się, dzięki. masz do niego jakiegoś linka? yt albo cuś
Zgłoś
Avatar
recci 2013-06-10, 7:07
człowiek_toster napisał/a:

zgadza się, dzięki. masz do niego jakiegoś linka? yt albo cuś



Wpisz se na youtube : Mario Scooter fail
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2013-06-11, 21:17
Dzięki, dzięki P@Nie K@Cu.
Zgłoś
Avatar
z................a 2013-06-25, 15:11
Siemanko sadole.Poszukuję polskiej nutki hiphopowej, którą nie tak dawno tu widziałem. O ile dobrze pamiętam, tematem kawałka była obecna sytuacja w Polsce i próba zachęcenia do rewolucji. Trzech gości w maskach siedziało przy stole, pod koniec jeden z nich wyjebał stół i chyba zaczął machać kałachem, ale tego już nie jestem pewien. Z opisu tematu kojarzę słowo PROBLEM, które mogło być nazwą grupy lub utworu. Jeżeli jakaś dobra dusza wie o co chodzi, niech się zlituje i pomoże .
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-06-25, 15:29
Tutaj z takimi zapytaniami.
I na 90% nagranie, którego poszukujesz, zostało przeniesione do tego tematu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie