18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Witam, mam problem, otoz z miesiac temu widzialem na sadsticu film pokazujacy jak pewien koles kameruje babcie, ktora zalatwia swoje sprawy fizjologiczne prawie na drzwi samochodu. Na koniec filmiku staruszka sie speszyla i powiedziala `excuse me`... Kolejnym poszukiwanym filmem jest jak polak kameruje pewna Pania telefonem w samochodzie, a ona go straszy rodzina.

Pozdrawiam i z gory dziekuje!
Zgłoś
Avatar
Cpt.Doctore 2011-10-21, 21:14 1
takeyourpills.fr/huoratron-corporate-occult

Już znalazłem, nie było łatwo ale przejrzałem rozmowy z gg z całego roku z kumplem i kiedys mu wysyłałem, na hardzie już nie ma
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-10-21, 22:35 1
baki07 napisał/a:

Już znalazłem, nie było łatwo ale przejrzałem rozmowy z gg z całego roku z kumplem i kiedys mu wysyłałem, na hardzie już nie ma


to się poskładannyk ucieszy
Zgłoś
Avatar
Fenomen. 2011-10-29, 2:21
Siemano, szukam filmiku o produkcji kokainy ( amfetaminy?) gdzies w lesie ( Kolumbia chyba) . Pokana była cała produkcja od zbierania przez jakieś tam sączenie , suszenie itp . to byla chyba jakas 10 minutowa czesc filmu.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-10-29, 2:26
Cytat:

Siemano, szukam filmiku o produkcji kokainy ( amfetaminy?) gdzies w lesie ( Kolumbia chyba) . Pokana była cała produkcja od zbierania przez jakieś tam sączenie , suszenie itp . to byla chyba jakas 10 minutowa czesc filmu.



tego szukałeś?

sadistic.pl/jak-sie-robi-kokaine-vt65684.htm
Zgłoś
Avatar
smok 2011-10-31, 9:45
Witam. Szukam szukam i nie mogę znaleźć. Poszukuję filmiku gdzie jakaś tam babka opowiada o swoich prawach, że nie może być poniżana itp itd i nagle znienacka wlatuje jej kutas do buzi Pamięta może to ktoś? to jest stary filmik. Jak ktoś ma to niech tu podeśle z góry dzięki
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2011-10-31, 13:00
smok napisał/a:

Witam. Szukam szukam i nie mogę znaleźć. Poszukuję filmiku gdzie jakaś tam babka opowiada o swoich prawach, że nie może być poniżana itp itd i nagle znienacka wlatuje jej kutas do buzi Pamięta może to ktoś? to jest stary filmik. Jak ktoś ma to niech tu podeśle z góry dzięki



tak jak powiedziałeś - tagi kobieta, szacunek i od razu wyskakuje.

sadistic.pl/no-respect-for-women-vt3770.htm
Zgłoś
Avatar
S................8 2011-11-11, 16:44
Nie wiem czy tu był ten film, ale powinien być.
Był on o facecie który opowiada jak to mu było fajnie jak sobie ruchał świnie, a ona chrumkała z zadowolenia, większość jego filmów była nakręcana z widokiem na twarz i w tle niebieska ściana. Nie mogę go znaleźć nigdzie, widział ktoś?
Zgłoś
Avatar
mcbula 2011-11-28, 21:23
Elo! Szukam swiatecznego filmu, gdzie gosc mial taka zabawke ktora grala jakas melodyjke po czym zlowrogo sie usmiechal. 15 sekund moze trwal. Szukalem po tagach, ale to nic nie dalo. Moze ktos po prostu pamieta tytul. Dzieki z gory!
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-11-29, 8:36
nie ma za co

sadistic.pl/swiateczna-zabawka-vt34803.htm
Zgłoś
Avatar
mcbula 2011-12-03, 22:41
dzieki dzieki!
Zgłoś
Avatar
Bachor* 2011-12-04, 16:14
Szukam linku do youtube tego oto filmiku

sadistic.pl/nazi-germany-party-rock-anthem-ft-adolf-hitler-vt94478,15.htm868829

Youtube lub inny serwis
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-12-04, 16:16
Bachor*, a co Tobie nie odpowiada w tym serwisie?
Zgłoś
Avatar
Xoltro 2011-12-11, 16:52
Ma ktos może linka, do tego filmiku gdzie dziewczynyjezdzily na deskorolkach a potem byly na koncu opdsumowane ich "rany", albo chociaz muzyke z tego filmiku?
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-12-12, 7:58
sadistic.pl/laski-deski-chillout-vt94760.htm

blasjas napisał/a:

utwór w tle: DUB FX - Made

Zgłoś
Avatar
SadystycznyPl 2011-12-27, 3:09
Cześć poszukuje gifa gdzie tańczy laska przychodzi karzeł odpycha laskę i karzeł zaczyna tańczyć
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie