18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
R................y 2014-02-16, 23:15 2
Szkoda zimnioków
Zgłoś
Avatar
Zygzaq 2014-02-16, 23:29 7
Fajna sprawa, ale trochę za duży kaliber jak na polskie warunki. Za dużo hałasu robi i zaraz ktoś policję wezwie (jak moi sąsiedzi gdy strzelałem z 1,5 km od domu - taki hałas był, na szczęście policjanci mnie tylko spisali ). Lepiej zrobić z litrowej butelki po chemikaliach (np po płynie do czyszczenia fug) z lufą calowej średnicy i 70 cm długości. Hałasu brak, zasięg 100-160 metrów, można strzelać z okna w bloku i nikt się nie przysapie.
Zgłoś
Avatar
repowski 2014-02-16, 23:42 8
nosz kurwa tego nie pojmuję, europejczycy nie bawią się w takie pierdoły mimo że nie mają ogólnodostępnej broni, a hameryka ma więcej sklepów z bronią niż piekarni i chce im się bawić w budowanie dział na ziemniory!!!
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-02-17, 0:02
Piwko, miałem takie za małolata
Zgłoś
Avatar
b................e 2014-02-17, 10:34 2
matakata napisał/a:

Bez zbednego pisania dzialo na ziemniaki



Powinno być: Bez zbędnego pierdolenia działo na ziemniaki

to jest Sadol, poza tym, naucz się kurwa znaków diakrytycznych. Służy do tego prawy klawisz ALT.
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-02-18, 19:25 5
Pojebani strzelają ziemniokami, a Łotysze mają halucynacje z niedożywienia...
Kurwa, co za okropny świat...
Zgłoś
Avatar
MarcinnicraM 2014-02-18, 19:50
Fajne działko. Kiedyś się bawiło w takie tematy:)
Szczerze mówiąc to miałem nadzieję, że pierdolnie w te szopę i się rozleci
Zgłoś
Avatar
grubyperez 2014-02-18, 20:19 2
Na Majdan z tym!
Zgłoś
Avatar
baksio 2014-02-18, 21:25
Ale wykurwiacz
Zgłoś
Avatar
Domorad 2014-02-18, 22:25
A miałem nadzieję że będą strzelać dałnami
Zgłoś
Avatar
Wisnia74 2014-02-18, 23:08 1
Protestujący na majdanie już szukają części
Zgłoś
Avatar
kondziaaa12 2014-02-18, 23:10
mam taką, tyle że mniejszą, syfon od zlewu przecięty w pół, wstawiony kawałek rury odpowiedniej średnicy, uszczelnione sylikonem i wzmocnione wkrętami, zapalnik z jakiegoś piecyka gazowego czy chuj wie czego, taka większa wersja tego pstrykacza z zapalniczki, iskre robi na 1,5cm. kawałek rury plastikowej na rure i można strzelać, jak się zrobi odpowiednią mieszankę paliwową i zimiok ciasno w lufie siedzi to potrafi tak pierdolnąc że aż ja z rąk wyrywa a zimiok leci na 100-150m
Zgłoś
Avatar
SiwoSowa 2014-02-19, 0:21
kondziaaa12 napisał/a:

mam taką, tyle że mniejszą, syfon od zlewu przecięty w pół, wstawiony kawałek rury odpowiedniej średnicy, uszczelnione sylikonem i wzmocnione wkrętami, zapalnik z jakiegoś piecyka gazowego czy chuj wie czego, taka większa wersja tego pstrykacza z zapalniczki, iskre robi na 1,5cm. kawałek rury plastikowej na rure i można strzelać, jak się zrobi odpowiednią mieszankę paliwową i zimiok ciasno w lufie siedzi to potrafi tak pierdolnąc że aż ja z rąk wyrywa a zimiok leci na 100-150m



Byłem w posiadaniu bardzo podobnej budowy działka. Równie dobrze można było strzelać jabłkami, które spadły z drzewa i były w mniejszym lub większym stopniu zgniłe. Zasięg zaczynał się od 150 do ponad 250 metrów. Z odległości 20 metrów przy niepewnym celowaniu potrafiło to cudeńko, a raczej nabój tego cudeńka, obrócić tablice znaku drogowego o 90 stopni, przebić beczkę plastikową "na kapustę" itp.
Do sedna; karbid + ślina (za dużo karbidu) a właściwie gaz wydzielający się i nagromadzony w dużej ilości w komorze spalania to nic wesołego. Odłamki korpusu prawie mi twarz pocięły, lecz już dłoniom sie dostało. Moc okropna. Trochę słabiej strzela sie na gazie z zapalniczek (propan, butan, izobutan) ale trzeba z daleka dawkować gaz bo zimny nie zapala sie od razu od iskry ( mowa o pojemniku ciśnieniowym do nabijania zapalniczek)

PS: dzięki hukowi strzałów na sucho, czyli bez amunicji, udało mi się przegonić z lasu kilku kłusowników późnymi wieczorami
Zgłoś
Avatar
BoriaS 2014-02-19, 1:04
Nie ma zimnioka i został głód z niedożywiania.
Zgłoś