18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Potęga natury
~_Yarko_ • 2020-04-24, 18:05
22 kwietnia kierowca z Oklahomy nagrał tworzenie się tornada i jego niszczycielską siłę.

Zgłoś
Avatar
ludek322 2020-04-25, 8:25 2
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-04-25, 9:06 1
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

wszystkie te fotki murowanych domów są przykladem slabych projektow, gdy dach jest zrobiony tylko z drewnianego szkieletu oraz pokrycia gontem lub dachówką, więc wystarczy poderwać dach, co się dziele potem oczywiste,
obecnie wykonuje się wiele budynków z dachami żelbetonowym , wzmocnieniami betonowym w ścianach, oknami antywłamaniowymi, więc chciałbym taki budynek zobaczyć po huraganie



wszystkie te fotki murowanych domów są przykladem slabych projektow, gdy dach jest zrobiony tylko z drewnianego szkieletu oraz pokrycia gontem lub dachówką, więc wystarczy poderwać dach, co się dziele potem oczywiste,
obecnie wykonuje się wiele budynków z dachami żelbetonowym , wzmocnieniami betonowym w ścianach, oknami antywłamaniowymi, więc chciałbym taki budynek zobaczyć po huraganie
Zgłoś
Avatar
spoons 2020-04-25, 11:20 2
Adae napisał/a:

@up up up - to nie my jesteśmy tacy pojebani żeby się budować tam gdzie są tornada, wulkany, tsunami, trzęsienia ziemi czy zabójcze zwierzęta. Żyjemy w najlepszym miejscu na tej planecie bo nie jesteśmy jebanymi niedojebami.



Ludzie! On wybrał najlepsze miejsce na tej planecie, bo nie jest jebanym niedojebem xD

Chłopie, to że tu żyjesz to nie kwestia nad przeciętnej inteligencji i rozsądku Twoich przodków, tylko dlatego że Twój stary posuwał twoją starą bez zabezpieczenia, a Ty nie miałeś w związku z tym nic do gadania
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-04-25, 23:01 1
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Się kurwa znawcy znaleźli.
A co, jeśli wam powiem, że na porządne tornado murowany budynek też nie wystarczy...?
(czy tylko ja mam dosyć jebanych januszy, którzy na wszystkim się znają...?)



Cegły? Serio?? Miałes kiedyś cełgę w ręce? Nawet dziecko ją podniesie, a nie tornadao! W obszarach o takim zagrożeniu powinni budynki wyłącznie żelbetowe wylewane na mokro robić. ewentualnie prefabrykaty ze specjalnymi systemami łączenie. Czegoś takiego żadne tornado świata nie ruszy!
Zgłoś
Avatar
Pyro25 2020-04-27, 2:19
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Się kurwa znawcy znaleźli.
A co, jeśli wam powiem, że na porządne tornado murowany budynek też nie wystarczy...?
(czy tylko ja mam dosyć jebanych januszy, którzy na wszystkim się znają...?)



Jeśli uważasz że te tornado z filmiku zdołałoby kompletnie zdemolować murowany budynek to jesteś debilem
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-05-03, 1:38 1
spoons napisał/a:

Ludzie! On wybrał najlepsze miejsce na tej planecie, bo nie jest jebanym niedojebem xD
Chłopie, to że tu żyjesz to nie kwestia nad przeciętnej inteligencji i rozsądku Twoich przodków, tylko dlatego że Twój stary posuwał twoją starą bez zabezpieczenia, a Ty nie miałeś w związku z tym nic do gadania



Pewnego dnia Pan Bóg popatrzał na tą zjebaną planetę, potem na zbiór rozsypanych duszyczek i powiedział:
- ty Dingo -> jesteś trochę niedojebany, nie potrafisz się normalnie wysłowić i nadmiernie lubisz ryzyko, chuj z ciebie pożytku, wypierdalaj do Australii
- ty Mokebe -> inzynierem nie bedziesz, czytac sie nie nauczysz, ale z tym brzuszkiem to mi cie troche szkoda, wypierdalaj do Afryki
- ty Mahmedzie -> śmierdzisz, wypierdalaj - i rozsypal gdzies posrodku
- ty Chang -> wygladasz jakbys mial dalna, ale nie jestes glupi, wrzucimy cie do Azji, z daleka od znacznie lepszych od ciebie pod kazdym wzgledem bialych ludzi
- a co to?! O KUUUUUURWA?! Ja to zrobiłem?! Jezus widzisz to? Przecież ty przy tym to zwykla bezuzyteczna pizda, dajemy go d onajlepszego miejsca na Ziemi, zeby mial idealne warunki do rozwoju i spelnienia swojego potencjalu jednego prawdziwego Boga.

I stad ja sie wzialem, a ze ty jestes z przypoadku to juz nie moj problem.
Zgłoś