18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Kamera 1:0 Aktywiści - teraz popularne
Avatar
dzaanas86 2017-07-03, 20:45 6
gdyby nie miała tej szmaty na pustym łbie, to może udałoby się jej rozejrzeć i uniknąć tragedii. Nie wspominając już że lazła przez środek skrzyżowania a do tego przyczyniła się do śmierci innych osób.
Zgłoś
Avatar
crazyhavoc 2017-07-03, 22:10 3
wyrobic u kierowcow odruch zeby w takiej sytuacji walili w pieszego zamiast ryzykowali zycie swoje i innych, a od razu wzrosnie nam srednie iq populacji
Zgłoś
Avatar
marcin1414 2017-07-04, 2:27 1
Bądźmy szczerzy, jeśli to ona przekazała im swoje geny, to i tak był brak wizji na ich świetlaną przyszłość..
Zgłoś
Avatar
fiflok-siusiak 2017-07-04, 5:43
Fantastico, popraw opis bo tego się czytać nie da
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-07-04, 10:26
Masz problemy z czytaniem? Przeciez i tak wiekszosc opisow pod filmami jest tylko po to zeby moderacja sie nie czepiała a rozumiec opisow nie trzeba - masz w koncu filmik. Mnie osobiscie chuj obchodza motywy dlaczego ktos kogos bije czy sie zneca czy to wymierzanie kary na zlodzieju czy bezzasadne znecanie sie nad slabszymi. Tak, jak chuj mnie obchodzi czemu doszlo do wypadku. Wazne, ze gowniak chwile polatał i dwa auta zostaly zniszczone. A opis jest krotki i tresciwy
Zgłoś
Avatar
Judasz_Iskariota 2017-07-04, 10:53 1
Samochód potrącenie czyni życie odbierając niespodziewanie
Zgłoś
Avatar
fiflok-siusiak 2017-07-04, 17:47
Jaczuro napisał/a:

Masz problemy z czytaniem? Przeciez i tak wiekszosc opisow pod filmami jest tylko po to zeby moderacja sie nie czepiała a rozumiec opisow nie trzeba - masz w koncu filmik. Mnie osobiscie chuj obchodza motywy dlaczego ktos kogos bije czy sie zneca czy to wymierzanie kary na zlodzieju czy bezzasadne znecanie sie nad slabszymi. Tak, jak chuj mnie obchodzi czemu doszlo do wypadku. Wazne, ze gowniak chwile polatał i dwa auta zostaly zniszczone. A opis jest krotki i tresciwy



Trzym ryj, nie do Ciebie pisałem. Poza tym widzę że nie zrozumiałeś sarkazmu imbecylu.
Zgłoś