18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Potrącenie i ucieczka
Jesse.Pinkman • 2021-10-28, 11:23
Według opisu sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Oryginalny opis:
ukryta treść
Shocking video captures the moment a hit-and-run driver crashed into a person riding an electric scooter in downtown Los Angeles.

The Los Angeles Police Department responded to a call of a crash near the intersection of South Spring Street and West 4th Street around 1 p.m. Wednesday. The suspect hit the e-scooter driver, causing the person to fly off the scooter.

The e-scooter rider was taken to the hospital with serious injuries.

Surveillance video obtained by FOX 11 showed a man – believed to be the hit-and-run suspect – running from the scene without a shirt on.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-10-28, 11:34 3
Hehe Fox 11 pokazał gościa, a CNN pewnie nie mógł bo sprawca nie był białym hetero
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2021-10-28, 15:39
To nie potrącenie tylko eksterminacja
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2021-10-28, 17:32
Sprawca?! On po prostu pozbył się kolejnej bezmyślnej elektrohulajpizdy
Zgłoś
Avatar
Bourbonable 2021-10-28, 20:13
rodowity amerykanin
Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2021-10-28, 20:36
Ja czekam aż ty zbiegniesz z sadola, śmieciarzu.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2021-10-28, 20:36
Da się jakoś ignorować posty tego chińskiego spamera? Kurwa toć to przechodzi jakieś pojęcie ile on tego gówna na sadola wrzuca O_o Chłopie, wyjdź z tej piwnicy
Zgłoś
Avatar
neo001 2021-10-28, 22:44
eMCeONe napisał/a:

Da się jakoś ignorować posty tego chińskiego spamera? Kurwa toć to przechodzi jakieś pojęcie ile on tego gówna na sadola wrzuca O_o Chłopie, wyjdź z tej piwnicy



Figlarz_ napisał/a:

Ja czekam aż ty zbiegniesz z sadola, śmieciarzu.



Już mu to kiedyś pisałem, pod jakimś podobnym tematem, żeby szedł w jakość, nie ilość. Na nasze nieszczęście co 3 jego film zacznie wkurzać słabizną i monotematycznością.
Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2021-10-28, 23:21
@up

No dlatego mówię „smieciarzu”, bo spamuje średnimi filmikami, które zrobią sensacje na tik toku czy innym kwejka, ale tu są po prostu średnie albo słabe….
Zgłoś