18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Adae 2020-10-27, 2:05 4
koolowsky napisał/a:

Prawda jest taka, że kurwy pisowskie jebią nas bez mydła. Kpią z intelektu te matoły oderwane od pługa. Sprawa aborcji niby dotyczy tylko 1000 skrobanek, ale to jest przelanie czary goryczy. Ludzie są wkurwieni na amen. Mam nadzieję, że w piatek dopadną i rozszarpią karakana, ale znając życie to juz go gdzieś schowali. Jebać kurwy z pisu



To ciebie jebia bez mydla i hipotetycznie ja tez swoim kutasem sprzedaje ci liscie po mordzie, bo popieram ten rzad. A ten rzad, robi to co ja chce zeby robil od a do z. Poza tym zjebaniem z pandemia, ale to musza robic, zeby takie pizdy jak ty sie nie obsraly ze strachu.

shredderr napisał/a:

Blachy doskonale widoczne. Wystarczy teraz zgłosić usiłowanie pozbawienia życia. Kiedy dokładnie to było, gdzie dokładnie - miejscowość i ulica ? godzina lub przedział czasowy ?



Ale kogo przez kogo? Jesli otaczasz moj samochod w tlumie i krzyczycie do mnie jakies szatanskie rymowanki, to mam prawo obawiac sie o swoje zycie. Zreszta, ty chyba kurwa nigdy samochodem nie jechales debilu. Jakby ten samochod chcial kogos zabic, to tam by byla musztarda z gowna na asfalcie rozsmarowana.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2020-10-27, 8:41 1
Adae napisał/a:


To ciebie jebia bez mydla i hipotetycznie ja tez swoim kutasem sprzedaje ci liscie po mordzie, bo popieram ten rzad. A ten rzad, robi to co ja chce zeby robil od a do z. Poza tym zjebaniem z pandemia, ale to musza robic, zeby takie pizdy jak ty sie nie obsraly ze strachu.



Widocznie już masz tak dupsko rozjebane, że już cweluchu nawet nie wiesz kiedy ci chuja tam wsadzają. Ale czego sie spodziewać po kretynach głosujących na pis. Poziom ameby to by była obraza dla ameby. Wracaj do pługa jełopie.
Zgłoś
Avatar
bartekc80 2020-10-27, 11:24
są dwie typy polek, angelica , i julia

a to są chyba akurat angeliki pozujący na julie
choć nie wiele tam różnic poza strefą zewnętrzną.

koolowsky napisał/a:

Widocznie już masz tak dupsko rozjebane, że już cweluchu nawet nie wiesz kiedy ci chuja tam wsadzają. Ale czego sie spodziewać po kretynach głosujących na pis. Poziom ameby to by była obraza dla ameby. Wracaj do pługa jełopie.



to ty masz 37lat i siedzisz na sadisticu' coś poszło nie tak
Zgłoś
Avatar
Vanclok 2020-10-27, 12:59
Niema oborcji bo te młode kurwy chcą się dupic z każdym i wszedzie bez konsekfencji niema i niebedzie kurwiska jebane tfu nie chcesz dziecka chcesz się dupic jak małpa to się wykastruj pizdo jebana 13 latki kurwy się dupia A potem problem spierdalac dziwki jebac i chować dzieci od tego jestescie baby są tylko poto zeby nam dogadać i służyć tfu na waz
Zgłoś
Avatar
Yanush 2020-10-27, 13:11
Dobrzeeeee!

Chyba zacznę chodzić na protesty i lać te śmieci

Zgłoś
Avatar
lollo 2020-10-27, 13:24
A teraz Pajac siedzi w areszcie hehe jebać pis
Zgłoś
Avatar
Yanush 2020-10-27, 13:33
lollo napisał/a:

A teraz Pajac siedzi w areszcie hehe jebać pis



Nic tak nie w*urwia wroga jak wybaczenie.

Dlatego Cię rozumiem, już już. Cichutko. Będzie dobrze
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-10-27, 18:52 1
I jeszcze za wgniecenie karoserii lub zarysowanie lakieru powinna zapłacić, głupia pizda.
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2020-10-27, 21:08
Typa z BMW do śmietnika.. a nie czekaj... nie było tematu
Zgłoś
Avatar
Adae 2020-10-28, 3:42
koolowsky napisał/a:

Widocznie już masz tak dupsko rozjebane, że już cweluchu nawet nie wiesz kiedy ci chuja tam wsadzają. Ale czego sie spodziewać po kretynach głosujących na pis. Poziom ameby to by była obraza dla ameby. Wracaj do pługa jełopie.



Niezle, to jak rucham twoja matke, to technicznie jestem twoim ojcem, bo on tez ja kiedys ruchal? Tylko hipotetycznie pisze, bo pasztetow z wada genetyczna nie ruszam.
Zgłoś
Avatar
Dupatrupa 2020-10-28, 9:17
Jokerd napisał/a:

Z tym skrobaniem to tak jak z narkotykami. Nie wolno, zabronione, nielegalne - a i tak jak ktos chce to se poradzi. Więc uważam że o chuj ten cały dym. Poza tym - widziałem protest w swoim mieście - 3/ 4 to młode siuksy z gimnazjum, które za chuj nie mają pojęcia o co tam chodzi, ale można se pokrzyczeć "jebać tych i tamtych" i ponapierdalać kamieniami w policje.



Właśnie nie chodzi tu o takie skrobanki tylko pisiory chcą zakazać zupełnie aborcji gdy płód może zagrażać życiu matki lub być mocno uszkodzony/zdeformowany z małą szansą na przeżycie, przy okazji zakazać całkiem wszelkich badań prenatalnych które mogłyby diagnozować takie przypadki, dziecko bez głowy czy z mózgiem na wierzchu? Masz rodzić, jesteś tylko inkubatorem.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-10-28, 10:49
Dupatrupa napisał/a:

Właśnie nie chodzi tu o takie skrobanki tylko pisiory chcą zakazać zupełnie aborcji gdy płód może zagrażać życiu matki lub być mocno uszkodzony/zdeformowany z małą szansą na przeżycie, przy okazji zakazać całkiem wszelkich badań prenatalnych które mogłyby diagnozować takie przypadki, dziecko bez głowy czy z mózgiem na wierzchu? Masz rodzić, jesteś tylko inkubatorem.



A zdarzają się takie sytuacje, że płód zagraża życiu młodej, zdrowej kobiety, która w dodatku nie pije alkoholu czy nie pali? Czy to raczej dotyczy kobiet, które nie mają zdrowia albo decydują się na dziecko w wieku, w którym go mieć nie powinny? Największe szanse na urodzenie zdrowego dziecka to jakoś 18-25 rok życia kobiety, a po 35 już lepiej się nie brać za rodzenie, bo jest znacznie większe ryzyko. Ale wiadomo, dzisiaj kobiety muszą zrobić najpierw karierę, znaleźć odpowiedniego faceta, bo większość jest beznadziejna tylko, że nagle się budzą po 30 i myślą, że w sumie chciałyby mieć dziecko
Zgłoś
Avatar
jazeck 2020-10-28, 16:42
Kierowca z ABW.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-10-28, 21:53
jazeck napisał/a:

Kierowca z ABW.



czy to ABW czy SOP widać że mają problemu z jazdą bo brzydzą się cisnąć pedały
Zgłoś
Avatar
~Angel 2020-10-30, 8:51 1
Zgłoś