18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:44
🔥 Aktywiści klimatyczni - teraz popularne
Potrącenie na pasach
contowsky • 2013-10-24, 17:33
Oczywiście Rosja. 24 października o 5 nad ranem kierowca potrącił dwóch pieszych i uciekł z miejsca wypadku. Potrąceni zostali 22 letni mężczyzna i 19 letnia dziewczyna. Dziewczyna nie przeżyła wypadku. Sprawcę znaleziono kilka ulic dalej.



Polecieli ładnie, trzeba przyznać, ode mnie nota 18 bo nie widać czy był telemark

______________

Najebać tysiąc postów i na emeryturę.
Albo dwa.
Trzy i więcej nie będzie.
Cztery, ostatnie słowo.
Zgłoś
Avatar
Knijol 2013-10-24, 17:36 1
Akcja do 00:07
Właśnie uratowałem wam 44 sekundy życia, a lot znakomity.
Zgłoś
Avatar
matteo_19 2013-10-24, 18:09 5
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2013-10-24, 18:35 19
A jeszcze kilka sekund temu mówili sobie "kocham cię"

hehe
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-10-24, 18:58 2
ale bez jaj. jak widze jak niektorzy prowadza auta to mi sie srac chce.
ostatnio jakis ciul na obwodnicy-bytom o 5 rano siedzial mi i koledze na dupie. doslownie debil jechal metr za nami.
jak nagle zachamowal kolega zeby tez ciul sie oddalil troche to znowu sie przyczepil a pozniej wyprzedzajac nas chyba unokiem dosc agresywnie pokazal palcem jak sobie gardlo tnie [jakis kurwa fetysz czy cos]...
kurwa niektorzy dostaja chyba prawka na 18stke.

aha... pozniej jadac na [chyba] katowice debil jechal prawie srodkiem ulicy nieudolnie probujac wyprzedzic auto ktore jechalo przed nim. oczywiscie jemu tez siedzial na dupie.

______________

Nie
Zgłoś
Avatar
urielpp 2013-10-24, 21:33 1
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to rosja, bo ludzie pobiegli na ratunek.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-10-24, 22:05 4
@Un_Nem

jak dla mnie metr to nie jest "siedzenie na dupie". Do pracy mam jakieś 10 km i na jednej długiej prostej średnio 2-3 razy w tygodniu zdarzy się cieć który jedzie za mną max 30 centymetrów bo mi czujnik parkowania wtedy napierdala.

Czasem mam ochotę dać po hamulcach ale wtedy z pewnością spóźniłbym się do pracy ...i wtedy nie miałbym na paliwo żeby do niej dojechać

Co ciekawe - ZAWSZE są to dostawczaki i inne auta typowo firmowe.

______________

Rock.
Zgłoś
Avatar
brontok 2013-10-25, 21:11 1
@up i @3up
Nie wiem jak w Waszych sytuacjach ale ja często siedzę na dupie ludziom, którzy zajmują lewy pas, żeby jechać jak pizdy.
Zgłoś
Avatar
pepaok 2013-10-25, 21:29 2
a gdzie teraz była cała ta ekipa "STOP CHAM" ??? pewnie naklejali naklejki za stanie gdzie popadnie ?? pedały
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-10-25, 21:52 1
W kraju takim jak rosja to przez te pasy to w 0,5 trzeba przebiegać, a nie jak na spacerku ... nigdy nie oglądali jak ruscy jeżdżą czy jak ?

@up - waść chyba akcje pomylił StopCham nie walczy z prędkością tylko z chamstwem (jeśli jeszcze nie dotarło do Ciebie )

______________

Wakacje to najgorszy czas dla Sadistic.pl
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2013-10-25, 22:15 1
Ci ludzie mają oczy w dupie czy co oni robią w tych samochodach? Oświetlone przejście w centrum miasta i taką akcje odjebał(a)
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-10-25, 22:24
Przejście dla pieszych to nie spacerniak, szczególnie w Rosji.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-10-25, 22:32
@brontok

w mojej sytuacji jest to środek miasta z ograniczeniem do 50 km/h - pojedyncze pasy ruchu poprzecinane światłami i przejściami dla pieszych. Jadę zwykle ok 60 i ni chuja - jeszcze nie było dnia w którym by mnie nie wyprzedziło parę samochodów tak jak bym stał w miejscu - mimo podwójnej ciągłej, mimo przejścia dla pieszych, mimo tego że za parę metrów są światła. Tak wygląda jazda między 7 a 9 rano. Dzień w dzień bez niedziel. Po południu są już korki to nikt nie kozaczy. Nie badałem statystyk potrąceń na mojej trasie dom-praca-dom ale jeśli w ciągu ostatniego roku nikogo nic nie potrąciło to cud.

______________

Rock.
Zgłoś
Avatar
jeff89 2013-10-25, 22:36
ten koleś ich nie potrącił tylko po prostu rozkurwił..
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2013-10-25, 22:46 6
To jest smutne... idziesz z dziewczyną zapewne z jakiejś imprezy czy coś. Już zaraz w domu, myślisz o ruchanku przed snem a tu ci taka kurwa wjedzie z taką prędkością na pasy i zabija kogoś kogo kochasz. No kurwa wziąć skurwiela i ćwiartować jak najdłużej i najboleśniej się da...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów