18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
Slatojesos 2018-09-26, 8:47 2
Ostatnie ujęcie:
Komórki odpalone??Kręcimy coś na harda!
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-09-26, 9:12 19
No nie wiem, nie wiem... Raczej ładnych parę metrów dalej a nie na miejscu
Zgłoś
Avatar
El_Macias 2018-09-26, 9:13 19
Kierowca debil, dziewczyna też, bo nie spojrzała
Zgłoś
Avatar
glesner1910 2018-09-26, 9:41 14
Kierowca debil?! Bo w środku nocy jakaś idiotka wchodzi na ulicę i myśli, że jak jej stopa dotknie pierwszego białego pasa to wszystkie auta w okolicy się zatrzymują? Poza tym wyglądało mi to na samobójstwo. Chyba nikt normalny nie wchodzi od tak pod samochód.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2018-09-26, 11:20 12
up. tak gamoniu. oboje sa debilami. Przez takie zapierdalanie teraz bedzie sie scigac ze staruszkami o miejsce w autobusie oczywiscie jak juz wyjdzie z pierdla.
Zgłoś
Avatar
biosone 2018-09-26, 12:59 2
stawiam ze najebana byla bo jak w dzien mozna sie zagapic to ja noca nie mozna zauwazyc swiatel?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-26, 13:09 9
glesner1910 napisał/a:

Kierowca debil?! Bo w środku nocy jakaś idiotka wchodzi na ulicę i myśli, że jak jej stopa dotknie pierwszego białego pasa to wszystkie auta w okolicy się zatrzymują? Poza tym wyglądało mi to na samobójstwo. Chyba nikt normalny nie wchodzi od tak pod samochód.


Nikt normalny tak nie zapierdala w terenie zabudowanym i to jeszcze w rosji gdzie wiadomo, że wszyscy są napierdoleni łącznie z płodami w brzuchach i w każdej chwili jakiś pijus może wytoczyć się z krzaków.
Wina kierowcy. Laska była na pasach. A to, że nie spojrzała chociaż mieszkała w Rosji kwalifikuje ją tylko do nominacji do nagrody Darwina.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-09-26, 18:14
Jak dla mnie fake - nie widać dokładnie kto i kiedy wchodzi na pasy, nie widać momentu "lotu" a jedynie lądujące bardzo nienaturalnie ciało i wyciekającą od razu od pierwszych sekund hektolitrami krew jak w filmach (podczas gdy w rzeczywistości przy takich urazach żyły i tętnice kurczą się pod wpływem nerwów blokując krwotok. Dlatego, nomen omen, często ludzie piszą o realnych filmikach "FAKE - nie widać krwi" bo oczekują fontann jak z "Kill Billa"
Zgłoś
Avatar
eura28 2018-09-26, 19:22 1
Ale buty są!
Zgłoś
Avatar
marcin527 2018-09-26, 19:48
Nieźle, złoty strzał
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-09-26, 20:33
młodzi są głupi, ale Bóg czasem mówi
wypierdalaj, bo nic z ciebie nie będzie
niestety, wielu debilom się udaje jakoś ujść w ,,tłumie,,
a ci siedzą na Sadolu i piszą komentarze rodem z TVN
Zgłoś
Avatar
vippero 2018-09-26, 20:43 1
Buty nie spadły czyli będzie żyła, następnym razem dwa razy się zastanowi zanim wlezie na jezdnie
Zgłoś
Avatar
Arcadias 2018-09-26, 20:45 3
Zawsze mnie rozpierdala jak widzę coś takiego, idzie pieszy - nie widzi rozpędzonego samochodu, jedzie kierowca, nie widzi pieszego, co tu się kurwa dzieje? Spotkanie dwóch ślepych?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-26, 21:13
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Piękne jebnięcie, piękny lot.

Kolejna kacapka poszła tam, gdzie miejsce wszystkich kacapów - w nicość


Akurat tu się mylisz. Miejsce kacapek jest w burdelach i przy drogach krajowych.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie