18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Na materiale widzimy kobietę, która wtargnęła na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Szpital znajduje się około 150m od miejsca zdarzenia ( na lewo od skrzyżowania w tle). Ofiara wypadku w ciężkim stanie.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-07-26, 11:33 ]
Zgłoś
Avatar
mygyry 2023-07-18, 15:21
barniak napisał/a:

Gosc? Przejebane to ma piesza, która przechodziła na czerwonym świetle. Mam nadzieje ze kierowca jej nie odpuści i skieruje sprawę ja drogę cywilna aby odzyskać pieniądze za naprawdę auta.



Tak. Gość ma przejebane, bo z urzędu sprawa będzie się toczyć przeciwko niemu ze względu, że cipa będzie powyżej 7dni w szpitalu.
I chociażby skały srały to i tak usłyszy w sądzie, że w obrębie pasów musi zachować szczególną ostrożność i światła tego nie zmieniają.

To nie mój wymysł, taki mamy zjebany świat.

(przerabiałem to osobiście, tyle, że bez świateł i bez pasów)
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-07-18, 17:29
Kury też tak się zachowują. Zamiast uciekać na prawo lub lewo, będą spierdalać slalomem przed tobą. Tłumok zamiast się zatrzymać, wbiega pod nadjeżdżające auto. A mało co by nie zdążyła...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2023-07-18, 20:59
darek1234 napisał/a:

Nie bronię "długopisa", ale przepis istnieje od dawna i zbliżając się do przejścia dla pieszych należy zachować szczególną ostrożność. I tyle. Krowa na przejściu nie wiadomo co miała na myśli, ale gość po prostu zapierdalał



Przepis istnieje od momentu podpisania przez Andrieja. Wcześniej takiego głupiego przepisu nie było, nie można było go nawet tak głupio zinterpretować. Teraz są przepisy, które są niejasne i jedne przeczą drugim jak np "jazda na suwak"
Zgłoś
Avatar
MSG89 2023-07-18, 21:35
Czy tylko ja nucę w głowie "jeeeebłem baaabeee na paaaasaaach..." ?
Zgłoś
Avatar
bikstopa 2023-07-18, 21:48 1
tarcer123 napisał/a:

Chciałbym przypomnieć o zakazie wyprzedzania przed oraz na przejsciu w momencie kiedy sygnalizacja nie działa.

no tak. ale ta działala i nie ma zakazu wyprzedzania.

Antypolak666 napisał/a:

Cebulowy morderca w gównowozie i tyle.
możecie wymyślać jakieś chuje muje, ale on zapierdalał jak pojebany,





tia. zapierdalał
Zgłoś
Avatar
Cosmic23 2023-07-18, 23:42 1
Przynajmniej od razu poleciał do świadka a nie truchła które wtargnęło mu przed maske.
Zgłoś
Avatar
lukasqwert 2023-07-19, 13:02
Baba zrobiła błąd. Kierowca nie jest bez winy. 1. Zmienił pas na przejściu dla pieszych. 2. Chciał później wyprzedzić w miejscu, gdzie są pasy.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-07-19, 13:34 1
Dejdwazlote napisał/a:

Jesteś tak samo pojebany jak ten gość z busa co poszedł do porszaka z pretensjmi. Za debilne komentarze i nie udzielenie pomocy 3 lata bezwzględnego.

A na jakiej podstawie stwierdzacie, że miała czerwone? Bo ta z drugiej strony wciskała przycisk?



1. Pojebani to twoi rodzice są/byli. Tępa tłusta pizda wbiegła na przejście dla pieszych, mając czerwone światło.
2. Kierujący na lewym pasie widział tępą pizdę wbiegającą na czerwonym i zahamował. Kierujący pojazdem na prawym pasie nie widział tępej tłustej pizdy, sprawczyni wypadku i niestety dla siebie - zderzył się ze starą kurwą biegającą po przejściu, czego również zabraniają przepisy.
3. Podaj przepis, że osoba będą w szoku, ma obowiązek wyjść z szoku, udzielić pomocy i dopiero wtedy wrócić do szoku. Może być sam numer dziennika ustaw.
4. Tępa tłusta baba miała czerwone. A mimo to wpierdoliła się na przejście, bo miała w dupie innych ludzi i przepisy. Dlaczego? Nie wiem - może jest z twojej rodziny. Idź do okulisty i razem z nim obejrzyj filom, okulista dobierze ci szkła, żebyś zobaczył sygnalizator. Wprawdzie nadal będziesz głupi, ale będzie mieć okulary.

Raz jeszcze: sprawczyni wypadku, tępa tłusta baba wpierdoliła się na czerwonym, kierujący na lewym pasie ją zobaczył i gwałtownie hamował, kierujący na lewym nie widział tępej tłustej krowy i - niestety dla siebie - zderzył się z tępą tłustą krową.

JPRDL i skąd się biorą takie głupki jak ty?
;>

babazwozu napisał/a:

Nie czaje baby. Normalnie każdy by się zatrzymał



Poprawię błędy w wypowiedzi:

Nie czaję baby. Normalny by się zatrzymał.

Nie ma za co.
Zgłoś
Avatar
P1u70 2023-07-26, 11:27
Jestem niesmiertelna i nie oglądam się wchodząc na czerwonym świetle

Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-07-26, 11:32
Dobrze, że kurwisko podbiegło bo jeszcze by jej nie potrącił.
Zgłoś
Avatar
P1u70 2023-07-26, 15:49
Baba na czerwonym wlazła. Tam jest ograniczenie do 50km/h
Zgłoś