18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
PhantomMask 2020-09-30, 19:08 6
No nieźle kurła...VHSem nagrywać...fachowiec
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2020-09-30, 19:10 7
i tłumaczenie kierowcy - zgapiłem się. pomijając fakt braku instynktu samozachowawczego u pieszych, dla mnie osobiście kierowca powinien stracić prawko na co najmniej 5 lat i powtórny egzamin z etykieta w papierach że jest ślepym ujem.
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2020-09-30, 19:16 5
tak zwane ślepopiździe występujące zarówno u kierowców jak i pieszych
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-09-30, 19:27 25
To pieszy ma zawsze więcej do stracenia i to on powinien bardziej uważać. Dobrze, że tych gnojów pierdolnęło, może się czegoś nauczą. Niezłym trzeba być downem, żeby się tak wpierdolić pod auto.
Zgłoś
Avatar
tatko 2020-09-30, 19:38 1
Nie ma takiego łażenia!
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2020-09-30, 19:40 5
No i chuj, że połamani. Mieli przecież pierwszeństwo...
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-09-30, 23:38 2
To rzadkość na naszych ulicach.
VW Passat B3 który zadebiutował w 1988 roku na targach motoryzacyjnych w szwajcarskiej Genewie jako sedan i kombi (Variant) jest przez niektórych uznawany za klasyka.
Ten na filmie prawdopodobnie był w dobrym stanie, szkoda pastucha.
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-10-01, 0:51 1
Kierowcy odebrać prawko, a te małe kurwy zakopać żywcem, skoro i tak nie ma z nich żadnego pożytku. Jakim dzbanem trzeba być, żeby włazić pod koła jak leming w depresji.
Zgłoś
Avatar
C................0 2020-10-01, 5:52 1
StalowyNożyk napisał/a:

To pieszy ma zawsze więcej do stracenia i to on powinien bardziej uważać. Dobrze, że tych gnojów pierdolnęło, może się czegoś nauczą. Niezłym trzeba być downem, żeby się tak wpierdolić pod auto.



ostatnio miałem sytuacje, stoję przy przejściu czekam sobie aż ktoś się zatrzyma, po 5 minutach w końcu zrobiła to starsza kobieta, wbijam na przejście, patrzę na drugą strone czy nic nie jedzie no i widze jedzie chłop i zwalnia. 5 metrów przed samymi pasami jebany pomylił pedały i dodał gazu. spierdoliłem szybko z przejścia a ten jeszcze stary głupi chuj z ryjem jak chodze xDD kurwa seicento mu wyje jak jamnik z autyzmem a ten sie pruje bo dalej wciska gaz na sprzęgle. a morał tej historii jest taki - kończysz 50 lat to wypierdalaj co rok na badania czy w ogóle dasz radę jeszcze prowadzić auto, żeby komuś krzywdy nie zrobić swoim upośledzeniem wiekowym.
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2020-10-01, 10:41
Passat ma zawsze pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
P................a 2020-10-01, 17:56
O ile wracają ze szkoły to się nie dziwię bo siano będzie tępe chuje.
Zgłoś
Avatar
Tymonek 2020-10-02, 10:55 3
StalowyNożyk napisał/a:

To pieszy ma zawsze więcej do stracenia i to on powinien bardziej uważać. Dobrze, że tych gnojów pierdolnęło, może się czegoś nauczą. Niezłym trzeba być downem, żeby się tak wpierdolić pod auto.



trzebabyc nie zlym downem zeby nie zobaczyc ludzi na przejsciu z takiej odleglosci
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-10-02, 11:18
Tymonek napisał/a:

trzebabyc nie zlym downem zeby nie zobaczyc ludzi na przejsciu z takiej odleglosci



To jakim downem trzeba być, żeby nie zauważyć ciężarówki.
Zgłoś