18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Vendal 2013-12-09, 22:07
tihomax napisał/a:



Fakt taki przepis jest ale jest pojebany.



Akurat przepis sam w sobie nie jest pojebany ponieważ rowerzysta, który schodzi z roweru sygnalizuje kierowce w pewnym sensie o tym że będzie zaraz przechodził przez jezdnię.
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-12-09, 23:17 1
Yogii26 napisał/a:

Z tym schodzeniem z roweru na pasach to bym polemizował, bo ja słyszałem że przepis o schodzeniu jest nieaktualny co nie zmienia faktu że niektórzy to totalni pojebańcy jak ta pizda na filmie. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby potrącił mnie samochód gdy przejeżdżałem przez pasy, co więcej nikt mi uwagi nawet nie zwrócił bo po prostu wiedziałem kiedy przejechać nie wpierdalając się pod koła samochodu.



Owszem, nie musisz schodzić z roweru, jeśli jest coś takiego:


Jeśli jest TYLKO tzw. zebra, to musi zejść, bo tak oznacza się PRZEJŚCIE dla PIESZYCH.

PS. Tak dla ścisłości, jeśli tam nie ma drogi dla rowerów, to oczywiście jest wina rowerzystki, bo w ogóle nie powinno jej tam być.
Zgłoś
Avatar
pit@ 2013-12-10, 1:35
tihomax napisał/a:



Pierdolisz kurwa a nie schodzi z roweru. Fakt taki przepis jest ale jest pojebany. Tu akurat tępa dzida nawet na piechotę by wlazła pod maskę bo patrzy przed siebie jak pojebana.



Nie schodzi się z roweru? Będę mieć na uwadze gdy będziesz przejeżdżać mi przed maską. Śladów hamowania się nie spodziewaj.
Zgłoś
Avatar
Niedorozjebywalny 2013-12-10, 19:36
HAHA ZIELONA GÓRA NA SADISTICU XD na Lewo jest biblioteka norwida na prawo castorama i mc donald a prosto pizza mafia a wczesniej parking i wielki napis sprayem ANTIFA !!!!!!!
Zgłoś