18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
tabaraba 2013-12-08, 22:20 20
wypuść taką z domu to nie dość, że rower popsuje to i obiadu nie ugotuje
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-12-08, 22:40 4
Kamera działa bardzo pysznie - wszystko się nagrało. Ile kosztuje?
Zgłoś
Avatar
needsomefps 2013-12-08, 22:45
taka dokładnie 204zł tutaj slaba jakosc wgrana
od 150zł ogolnie zaczynaja sie w 1080p nagrywajace
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-08, 23:02 2
glupia cipa, szkoda ze nie trafila na walec
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-12-08, 23:05 60
t27z napisał/a:

Z roweru się schodzi na przejściu dla pieszych!



Pierdolisz kurwa a nie schodzi z roweru. Fakt taki przepis jest ale jest pojebany. Tu akurat tępa dzida nawet na piechotę by wlazła pod maskę bo patrzy przed siebie jak pojebana.
Zgłoś
Avatar
Xes 2013-12-08, 23:09 20
Jak jeździsz ty penisie!
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-12-08, 23:22 2
dla obu mandacik jak szwabski chuj w dupę polki w szwablandii.

Dla kierowcy - nie zachował SZCZEGÓLNEJ ostrożności - znak ustąpienia pierwszeństwa.
Dla rowerzystki - bo nie zeszła z roweru o ile to nie była droga rowerowa.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-12-08, 23:28
@t27z
Dzięki za info, może wypadałoby w niedalekiej przyszłości dokonać zakupu takiego cudka. Trafiłem kiedyś sarnę, a wczoraj zdeczka rozjebałem auto (łatwe do naprawy) na pierdolonym dziku.
Zgłoś
Avatar
dresiu18 2013-12-09, 0:30 1
up^spiepszaj_dzbanie
to ale z ciebie myśliwy
Zgłoś
Avatar
lemurzastylemur 2013-12-09, 0:42 8
ja w podobny sposób ściągnąłem rowerzystkę kilka miesięcy po odebraniu prawka. wyleciała z prawej strony, zza busa i zajebała w prawe nadkole. przeleciała nad maską, zgubiła buta (przeżyła, mit obalony) i dostała szoku. próbowałem się dodzwonić na 112 i 999 ale przez 10 minut się nie dało. w końcu zatrzymała się policjantka po służbie i zadzwoniła na prywatny numer dyspozytora. zostałem opierdolony przez policję, że mnie posadzą itd. więc będąc gówniarzem uwierzyłem, że to moja wina. co ciekawe, jak dojechał zespół, który miał zrobić pomiar długości lotu itd. padł komentarz policjanta:
ruszałeś rower?
-nie
-samochód?
-nie.
- to co ona, w nadświetlną wchodziła?

później był temat, że mam jej dać 800zł za rower, bo ma jebnięte koło. jak powiedziałem przez tel, że nie mogę rozmawiać, to co pół godziny dzwoniła do mnie jej koleżanka, bo ona się źle czuje...
na zakończenie moja rada: jako, że rowerzysta ma obowiązek zejść z roweru na przejściu, dla własnego bezpieczeństwa, jako że 90% z nich to samobójcy, którzy zapierdalają jak dzikusy, nie przyjmujcie takich mandatów, bo będzie was to kosztowało 500zł.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-12-09, 1:14
Kiedyś potrąciłem samochód rowerem Jedyne co to obiłem łokieć....w pełni moja wina bo się zagapiłem:P A auto z wgniotką a drzwiach zostało...sąsiad do dziś nie żywi do mnie urazy
Zgłoś
Avatar
heartshade 2013-12-09, 1:59 20
Dobra kamera bo działa w pełnym zakresie. tzn. nagrywa kolizje drogowe razem z lotniczymi .
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-12-09, 11:42 8
Kierowca nie jest bez winy, bo strasznie chujowe skrzyżowanie (widoczność z prawej ograniczona) i nie zachował ostrożności, ale ta święta krowa na rowerze też powinna się rozejrzeć. A dla jazdy rowerem po mieście mam 2 proste zasady: nie jeżdżę po chodniku i nie łażę pieszo po drogach dla rowerów.

lemurzastylemur napisał/a:

później był temat, że mam jej dać 800zł za rower, bo ma jebnięte koło.



To co, ona miała szprychy z irydu zrobione?
Zgłoś
Avatar
dzikijednorozec 2013-12-09, 13:38 1
Prawda, rowerzyści są pojebani. Jeżdżą na złamanie karku, nie zwracaj uwagi na znaki, byle szybciej, byle więcej adrenaliny.
Wiem, bo jestem jednym z nich
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie