18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Hezzus 2013-12-09, 14:39 7
Zielona Góra, w tle Polmos
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2013-12-09, 14:52 2
rowery na tory
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2013-12-09, 14:53 12
Gówno wiecie kurwa - wina rowerzystki i koniec. Kierowca zachował szczególną ostrożność - wszystkich pieszych przepuścił. A roweru nie mógł się ani spodziewać ani zauważyć. Były podobne przypadki. Pieszy wybiegający zza przeszkody tez byłby winny.

~Z poważaniem Ekspert

PS. @RockyWood: A wiesz czego dotyczy ten znak?
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-09, 14:59 2
wkurwia mnie te buraki kurwa przy przejściach, zawału dostać można nieraz jak lezie to bo kurwa jedno z drugim myśli że jak pasy to chuj można zapierdalać
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-12-09, 15:01
faktycznie, dopiero teraz się skapnąłem że to Zielona Góra, tak więc do wszystkich, którzy nie byli na tym skrzyżowaniu, nie sapcie że kierowca nie zachował szczególnej ostrożności, bo taka jest prawda, że tam wychodząc zza rogu, masz praktycznie od razu pasy
Zgłoś
Avatar
bambo_smoker 2013-12-09, 15:21 1
wiadomo że wina rowerzystki, ale regulowanie przepisem takiej sprawy jak schodzenie na pasach z roweru to jakiś idiotyzm. Przecież bezpieczeństwo rowerzysty to jego interes i sposób w jaki sobie je zapewni to też jego sprawa. wiadomo, trzeba uważać, sam raz miałem sytuacje że wjechałem rozpędzony bo zielone było, a kierowca miał strzałke w prawo i wyjebał we mnie. od tamtej pory zawsze zwalniam na przejściach i uważam na ewentualnych kierowców mających "strzałke" i ogólnie zachowuje ostrożność, ale NIGDY nie schodze z roweru na pasach, nawet gdy na światłach stoi policja, jakoś nigdy sie nie czepiali można przecież przejechać przez pasy z prędkością pieszego i zachowując ostrożność. to że prawo reguluje takie rzeczy, świadczy tylko o tym że nie traktuje sie nas jak myślące istoty tylko jak bydło...
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-12-09, 15:21 1
ta kamerka to raczej do oglądania chmur, a nie rejestrowania co się na drodze dzieje
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2013-12-09, 15:31
Z tym schodzeniem z roweru na pasach to bym polemizował, bo ja słyszałem że przepis o schodzeniu jest nieaktualny co nie zmienia faktu że niektórzy to totalni pojebańcy jak ta pizda na filmie. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby potrącił mnie samochód gdy przejeżdżałem przez pasy, co więcej nikt mi uwagi nawet nie zwrócił bo po prostu wiedziałem kiedy przejechać nie wpierdalając się pod koła samochodu.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-12-09, 15:31 18
tihomax napisał/a:



Pierdolisz kurwa a nie schodzi z roweru. Fakt taki przepis jest ale jest pojebany. Tu akurat tępa dzida nawet na piechotę by wlazła pod maskę bo patrzy przed siebie jak pojebana.



bambo_smoker napisał/a:

Przecież bezpieczeństwo rowerzysty to jego interes i sposób w jaki sobie je zapewni to też jego sprawa. wiadomo, trzeba uważać, sam raz miałem sytuacje że wjechałem rozpędzony bo zielone było, a kierowca miał strzałke w prawo i wyjebał we mnie. od tamtej pory zawsze zwalniam na przejściach i uważam na ewentualnych kierowców mających "strzałke" i ogólnie zachowuje ostrożność, ale NIGDY nie schodze z roweru na pasach, nawet gdy na światłach stoi policja, jakoś nigdy sie nie czepiali można przecież przejechać przez pasy z prędkością pieszego i zachowując ostrożność. to że prawo reguluje takie rzeczy, świadczy tylko o tym że nie traktuje sie nas jak myślące istoty tylko jak bydło...



Yogii26 napisał/a:

Z tym schodzeniem z roweru na pasach to bym polemizował, bo ja słyszałem że przepis o schodzeniu jest nieaktualny co nie zmienia faktu że niektórzy to totalni pojebańcy jak ta pizda na filmie. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby potrącił mnie samochód gdy przejeżdżałem przez pasy, co więcej nikt mi uwagi nawet nie zwrócił bo po prostu wiedziałem kiedy przejechać nie wpierdalając się pod koła samochodu.



Gówno kurwa a nie że przepis pojebany. W ogóle to w takich warunkach pogodowych to jebana pizda powinna jechać po jezdni i koniec dyskusji.
To nie jest pojebany przepis. Służy kierowcy do tego, aby miał szanse zareagować na wypadek wtargnięcia na jezdnię. Łatwiej zauważyć zbliżającego się pieszego, niż rowerzystę który zawsze jedzie szybciej, niż człowiek maszeruje.

I nie pierdol mi tutaj człowieku, że co najwyżej rowerzysta sam sobie zrobi krzywdę. A kierowca to co? Czas musi stracić, udzielić pomocy, bo ma taki obowiązek, potem umawiać się z rzeczoznawcą, dochodzić swoich praw do odszkodowania i jeździć po blacharzach. Sam pierdolony kłopot i czas zmarnowany, bo jaśnie oświeconemu kurwiszonowi na rowerze nie chciało się zsiąść. Bo to takie trudne.

Przepisy akurat w tym wypadku są bardzo dobrze skonstruowane. Masz ograniczenie do 50 - masz zasrany obowiązek jechać po jezdni, więc pojazd wyjeżdżający z podporządkowanej czy przecinający waszą drogę ma obowiązek potraktować was jako pojazd z pierwszeństwem przejazdu. Masz podniesione ograniczenie albo złe warunki - możesz jechać po chodniku, tylko że wtedy albo miejsce jest bardziej niebezpieczne, albo warunki niesprzyjające, więc tak czy inaczej, zsiadać kurwa z roweru!
To służy przede wszystkim wam. Trudniej się spodziewać rowerzysty na przejściu, nieważne z jaką prędkością przejeżdża a i wy macie mniej czasu, by uważnie ocenić, jaka jest sytuacja na drodze a ta może się zmieniać. Co w przypadku, kiedy skręcając w lewo, przecinając trzypasmową drogę, już wjeżdżam w uliczkę a tu rowerzysta mi wyrasta spod ziemi, bo jechał po drugiej stronie ulicy w tym samym kierunku a ja go nie mogłem widzieć? I jak on mógł widzieć mnie, że będę skręcał, skoro oddzielają go ode mnie trzy pasy ruchu, pas zieleni i np. przystanek? Pieszego zauważysz a i pieszy ma czas, by się rozejrzeć. Rowerzysty nie, on też czasu na rozglądania się nie ma, bo nie zsiadł z roweru, gdyż mu się nie chciało.

Zsiadajcie z tych pierdolonych jednośladów przed przejściem dla pieszych. Jak widzę przejeżdżającego po przejściu rowerzystę to ze zwykłego zdenerwowania nakurwiam klaksonem tak, że podskakuje. Kiedyś ktoś taki mi się wpakuje pod koła i będę miał przez niego zmarnowany czas. Nie jeżdżę dla przyjemności tylko po to, by ten czas oszczędzać a wiecznie mi go za kółkiem brakuje, więc ruszcie czasem łepetyną, rowerzyści drodzy.
Zgłoś
Avatar
tomek99320 2013-12-09, 15:36
@RockyWood
Powiedz mi bo kurwa nie wiem, jak niby miał zachować szczególną ostrożnośc skoro debilka sama wpakowała mu sie na maske co było kwestią 1-2 sec ?? Wez mnie oświeć bo naprawde nie pojmuje :| Zresztą sam lubię sobie pozapierdalać na rowerze i tylko dlatego nigdy nie miałem żadnej kolizji bo przewiduje co się może stać , a że koleżanka nie opanowała jeszcze dobrze skręcania kierownicą i "wypuściła" się na miasto, to są takie efekty a nie inne
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2013-12-09, 15:50
Ja bym pindzie jeszcze gonga na ryja przywalił
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2013-12-09, 15:56
Kurwa, jak debilka nawet nie raczy spojrzeć w lewo/prawo, to dla mnie jej ujemne IQ jest wystarczającym kurwa powodem, by skończyła W NAJLEPSZYM PRZYPADKU na OIOMie. Murzyński chuj w oko za takie akcje.
Zgłoś
Avatar
MałyżydekLiczychujek 2013-12-09, 15:56
Zielona Góra wita rowerzystów
Zgłoś
Avatar
Rosomak 2013-12-09, 16:01 4
Wow nie wiedziałem, że ktoś nagrywał ten wypadek. Ta dziewczyna na rowerze to gimnazjalistka (możliwe ze już opuściła gimbazę). Wracała właśnie z wycieczki rowerowej gdzie non stop było mówione NIE PRZEJEŻDŻAMY PO PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH. Z tego co pamiętam to dziewczyna wylądowała w szpitalu. Ale przeżyła (ogólne potłuczenia i zdaje się ukruszony/wybity któryś ząb). Generalnie jej wina - wjechała na przejście nawet nie patrząc czy nic nie jedzie, a w tym miejscu nic nie widać nawet idąc na piechotę muszę zwolnić coby mnie nikt nie przejechał.
Zgłoś
Avatar
wich3r 2013-12-09, 16:14
A po kiego grzyba kierowca niebo kameruje?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie