18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
hitman82 2012-10-16, 1:18
Biale kozaki
Zgłoś
Avatar
G................r 2012-10-16, 1:25
303 napisał/a:



Tylko jadąc swoim samochodem nie musisz się przepychać przez ludzkie śmieci nie reagujące na słowo przepraszam z wyrazem twarzy typowym dla tych co przegrali życie. Słuchać starych dziadów jak kaszlą, a robią to obrzydliwie. Do samochodu nie wpakuje ci się menel z capiącymi tobołami i nie zasmrodzi połowy samochodu, jakimiś wrzodami na rękach od brudu aż strach po takim poręczy dotknąć, a to wkurwia ponad dopuszczalną normę, szczególnie jak się wraca z pracy.

Jak tylko kupie samochód to spalę kartę miejską bo wole tydzień w korku siedzieć niż przez minutę inhalować się menelem w autobusie.



Po części masz rację ale z tym menelem to naprawdę musiałeś mieć zły dzień, ale nie to miałem namyśli w mojej wypowiedzi tylko fakty, by zmienić swój środek transportu z auta na autobus hmmm a taki bum czy jakiś syf w autobusie jest bardzo rzadko spotykany przypadek już częściej widzę ładne dziewczyny tak samo dziewczyny wypatrują ładnych chłopców, a karty nie pal bo jak rozpierdoli ci samochód jakiś Rusek to się przyda
Zgłoś
Avatar
Mgla 2012-10-16, 1:32
"opa!" Russian style.
Zgłoś
Avatar
Kristoff 2012-10-16, 7:39
Po cholerę ona patrzyła w lewą stronę, myślała, że to dwukierunkowa?
Zgłoś
Avatar
pawel-jwe 2012-10-16, 8:51
Koleś wiedział co robi, pociągnął dziołchę do samego końca, w odpowiednim momencie się wycofał i jebut... laska już na glebie. Pewnie go wkurwiała
Zgłoś
Avatar
real666 2012-10-16, 10:28
Odbił mu dziewczynę
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-10-16, 13:42
Nie ma lipy, po lewej stronie od razu karetka była. Tak jakby czekali aż kogoś samochód jebnie.
Zgłoś