18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-03-05, 0:31 34
po co utrudniac zycie kierowcy?

juz tlumacze :

- janusz wjechal samochodem tak gdzie nie powinien

Jakby szla kobieta z wozkiem, to musi spierdalac w snieg lub bloto bo pan janusz z karocą jedzie

Innym razem janusz zablokuje ci wyjazd z garazu lub zaparkuje na miejsu dla inwalidow...

Jak komus nie przeszkadza zachowanie kierowcy to jest tak samo pierdolniety jak ten kierowca.
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2021-03-05, 0:58 4
JaTylkonaChwile napisał/a:

po co utrudniac zycie kierowcy?
juz tlumacze :
- janusz wjechal samochodem tak gdzie nie powinien
Jakby szla kobieta z wozkiem, to musi spierdalac w snieg lub bloto bo pan janusz z karocą jedzie
Innym razem janusz zablokuje ci wyjazd z garazu lub zaparkuje na miejsu dla inwalidow...
Jak komus nie przeszkadza zachowanie kierowcy to jest tak samo pierdolniety jak ten kierowca.



A Ty taki cwany to tylko w internecie czy na ulicy też ? Coś mi się wydaje że nie b o gdybyś był to już dawno został byś "pierdolnięty". Prawda jest taka że w tym parku spotkali się dwaj frajerzy co to są ciućmokami osiedlowymi i by pokazać jacy są fajni muszą takie akcje odpierdzielać. Jeden wart drugiego.
Zgłoś
Avatar
Marco_Zg 2021-03-05, 1:26 4
Leziesz chodnikiem, jakiś dzban w 4 kólkach każe Ci spierdalać bo on jedzie. Leziesz se alejką w parku. kolejny dzyndzel, co oto założył garniaķa z mysich picek też Ci każe spoerdalać bo on jedzie. Leziesz ulicą to sam z siebie spierdalasz przed autem.

A tak na nie serio. Kolo cały rok zapierdalał aby sobie pojechać na kemping do parku, akurat skończył się turnus i wracał.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-03-05, 2:27 6
banerr napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś tego rudego zjebanego pedała zobaczę na hardzie.



jesteście pojebani? bronicie typa który ma wyjebane na to że to wy i wasi rodzice bulą wysokie podatki na nowe chodniki, parki itp. i łamie wszystkie przepisy by jemu było wygodniej.... Tyle razy widziałem w Krakowie najechanie na pieszego bo nie widizał w lusterkach lub pieszy nagle na chodniku szedł i został potrącony.... kilka dzieciaków grających w piłkę w PARKU dla zabawy potrąconych bo auto SUV i nie widizął przed maską nikogo ... co wy pierdolicie kurwa takie samolubne kurwy w autach na chodnikach NALEZY TRĘPIĆ!
Zgłoś
Avatar
mike20 2021-03-05, 2:38 6
Do wszystkich tych co się czepiają nagrywającego : Oby wasze dziecko chodziło po tym parku i taki pojeb żeby w nie wjechal
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-03-05, 4:39 23
Ten gość z auta był w pracy, chłopy od niego właśnie skończyli w parku remont czegoś tam. Przecież on kurwa nie przyjechał tam z kempingiem na wakacje debile. Ta buda pewnie była dla robotników lub dla ciecia. Uwielbiam takich kurwa yutubowych karierowiczów, co życiu utrudniają ludziom w pracy. Nawet jak gość miał papier do poruszania się tam to nie upoważnia go to do pokazywania go jakiemuś rudemu frajerowi. Jak ma takie ambicje to mógł sie zatrudnić w straży miejskiej i robić to jak należy a nie być pizdą z kamerką.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2021-03-05, 5:00 6
Noz kurwa, pajac się prosi żeby mu wyjebać. Menda spoleczna zstruwajaca ludziom życie. Jeszcze utrudnia remont parku . Jego to nie tylko do policji nie chcieli , ale i do straży miejskiej a pewnie i w sąsiedzkiej wkurwił wszystkich i teraz szuka poklasku w necie. Aż bym urlop wziął żeby nagrywać pajaca, jak przez tydzień zachodzę mu drogę na chodniki i gdziekolwiek popadnie i wrzucały to do netu. Bo inaczej głąb nie zrozumie chyba
Zgłoś
Avatar
Sandvinik 2021-03-05, 7:45
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Jeśli naprawę chodziłoby rudemu o zmianę zachowania janusza to sam zachowałby się inaczej, nic tak nie wpływa na człowieka, niezależnie od jego statusu społecznego, jak kulturalne acz stanowcze zwrócenie mu uwagi, najlepiej ze zrozumieniem i uśmiechem.



niestety niektórzy jedyna kulture jaka maja to kulture bakterii,
a do nich stanowcze zwrócenie uwagi jakos standardowo kojarzy mi sie z deskoterapia
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2021-03-05, 8:02 9
Jakby ktoś ze mną zaczął rozmowę od "spierdalaj frajerze" to też bym na siłę chciał mu uprzykrzyć życie
Zgłoś
Avatar
Kacper197 2021-03-05, 8:11 2
Ale pojebańce w tej stolicy
Zgłoś
Avatar
pankruk 2021-03-05, 8:12 1
Mentalność polactwa w pigułce. Jeden mądry wjechał sobie autem do parku bo hehe skróty, a drugi oczywiście musi piłować mordę i zaznaczać swoje pierdolone ja. Ustąpiłby jeden drugiemu i nie byłoby tematu ale nie kurwa, trzeba się stawiać oczywiście tam gdzie nie trzeba.
Zgłoś
Avatar
tarpan 2021-03-05, 8:23
Tego trepa z samochodu załatwiłbym w 30 sekund. Przebicie wszystkich opon tam na miejscu w parku i dziad jebany zakończyłby jazdę.
Zgłoś
Avatar
zeus6 2021-03-05, 8:31 1
Dwóch debili sie spotkało jeden bieże do buzi a drugi w kakao
Zgłoś
Avatar
izurial 2021-03-05, 8:48 13
PietiaGoras napisał/a:

Nie przez takie "kurwy" jak ja ten świat schodzi na psy, tylko przez takich robaków jak ty. Z takim światopoglądem to powinieneś przeprowadzić się do Szwecji, będziesz chodził jak trybik w maszynie i podpierdalał wszystkich dookoła, a jak ci brudasy dopierdolą, to przyklękniesz i grzecznie podziękujesz, że pomogli ci stać się lepszym człowiekiem.



Tak przez takie kurwy jak ty i tobie podobne gnidy. Na moim starym osiedlu, taka tobie podobna kurwa, zrobiła kalekę z kobiety bo się dostawczakiem wpierdolił na chodnik bo miał paczki do dostarczenia. Cofał potem po tym chodniku, potrącił ja i po niej przejechał. Takie kurwy jak wy należy poddać utylizacji razem z tymi ciapatymi. Jako element zbędny społecznie. Rozumiem, że jak wpierdolę ci się na wjazd na posesję i ni chuja nie bedziesz w stanie wyjechać to grzecznie poczekasz jak wrócę i odjadę? Czy może raczej zadzwonisz po niebieskich? Typowa mentalność polaczka. W przestrzeni publicznej chuj kurwa róbta co chceta ale moją własność to masz szanować i nie niszczyć.
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-03-05, 8:58 2
Yaris z Niewiadówką
Czy można niżej upaść ?
Zlituj się nad głupcem i puść bo widzisz że on już bokami żeby z niego na drodze łacha nie darli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie