18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Guwnojat 2021-03-05, 8:58 4
Wszystkim amebom umysłowym, którzy cisną na nagrywającego i bronią janusza szumahera drogowego - solidny chuj w oko (bo pewnie w dupke lubicie). Z całego serduszka życzę Wam, aby Wasza przyszła żona z dzieckiem (o ile w ogóle do tego dojdzie, bo nie chciałbym żebyście się rozmnażali po tym co tutaj wypisujecie) miała mały incydent z takim oto kierowcą. Może wtedy zrozumiecie jak niewiele potrzeba, żeby zepsuć życie sobie i innym oraz docenicie to co macie i co mogliście stracić. Buziaczki.
Zgłoś
Avatar
raq 2021-03-05, 9:28 1
litek napisał/a:

przez właśnie takie kurwy jak Ty i Tobie podobni ten świat schodzi na psy, każdy sobie robi jak mu się podoba, jebać przepisy jestem panem świata. Chuj ci w cycki bo w dupe to dla Ciebie przyjemnosc



Jebac przepisy? Typ jest w pracy jakas przyczepe ciągnie, bo chyba kurwa codzinnie przez park na kemping nie jezdzi, az tu szmaciarz jakis o wolnosc i praworzadnosc walczacy, przed maske wlazi bo pizda na bok zejsc nie umie, bo ma prawa a alejka jest jego, ja pierdole.

litek napisał/a:

przez właśnie takie kurwy jak Ty i Tobie podobni ten świat schodzi na psy, każdy sobie robi jak mu się podoba, jebać przepisy jestem panem świata. Chuj ci w cycki bo w dupe to dla Ciebie przyjemnosc



Jebac przepisy? Typ jest w pracy jakas przyczepe ciągnie, bo chyba kurwa codzinnie przez park na kemping nie jezdzi, az tu szmaciarz jakis o wolnosc i praworzadnosc walczacy, przed maske wlazi bo pizda na bok zejsc nie umie, bo ma prawa a alejka jest jego, ja pierdole.

petru23 napisał/a:

Nie, bo jest uprawniony do poruszania się po parku. Nawet koguta ma. A kierowca i ew pasażer są oznakowani zapewne kamizelkami jako jakas służba miejska do ogarniania zieleni miejskiej czy inne takie.
A yariska z campingiem już kurwa nie.



I powiedz nam jeszcze jak Ci to kurwa rzutuje, jakby yariska koguta miala to bylo by ok, bo, no chuj wie ale wtedy byla by uprawniona.
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2021-03-05, 9:31 5
Koles nagrywa zeby miec wyswietlenia. Gdyby chcial cos zrobic to by wylaczyl nagrywanie i zadzwonil przy nim na psy. Podajesz miejsce numer rejestracji i ze masz wszystko nagrane i czekasz na przyjazd bo zostales potracony i zle sie czujesz. Pojebani stoja na przeciwko siebie i kurwuja
Zgłoś
Avatar
Sawix 2021-03-05, 10:55
już bym temu chujowi z auta dawno przyjebał
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2021-03-05, 10:56
Swinkwizytor napisał/a:

Koles nagrywa zeby miec wyswietlenia. Gdyby chcial cos zrobic to by wylaczyl nagrywanie i zadzwonil przy nim na psy. Podajesz miejsce numer rejestracji i ze masz wszystko nagrane i czekasz na przyjazd bo zostales potracony i zle sie czujesz. Pojebani stoja na przeciwko siebie i kurwuja



no też nagrywa, żeby go ktoś, kurwa, kluczem od odkręcania kół po łbie nie popieścił.
Wiadomo - widzisz, że jesteś nagrywany to się hamujesz.

jebać samochodziarzy!
Zgłoś
Avatar
i 2021-03-05, 10:59 1
shoe5maker napisał/a:

A tego z rębakiem do gałęzi to nie zatrzyma?



Nie, nie zatrzyma jebana cwelozo.
To są służby porządkowe jebany półgłówku
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2021-03-05, 11:06 3
shoe5maker napisał/a:

A tego z rębakiem do gałęzi to nie zatrzyma?



Ale wy pierdolicie ,a gowno wiecie.
To bylo juz ze 2 tygodnie temu,gosc tak naprawdę wiózł kamping dla pracowników którzy rewitalizują park.
A niestety tez byście chcieli zjeść w normalnych warunkach A nie pod chmurką.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2021-03-05, 11:32 1
Typowa Warszawa. ptfu na was
Zgłoś
Avatar
S................e 2021-03-05, 11:37 1
PietiaGoras napisał/a:

Nie przez takie "kurwy" jak ja ten świat schodzi na psy, tylko przez takich robaków jak ty. Z takim światopoglądem to powinieneś przeprowadzić się do Szwecji, będziesz chodził jak trybik w maszynie i podpierdalał wszystkich dookoła, a jak ci brudasy dopierdolą, to przyklękniesz i grzecznie podziękujesz, że pomogli ci stać się lepszym człowiekiem.



Nie zesraj się patolo
Zgłoś
Avatar
Smokw 2021-03-05, 12:00 1
litek napisał/a:

przez właśnie takie kurwy jak Ty i Tobie podobni ten świat schodzi na psy, każdy sobie robi jak mu się podoba, jebać przepisy jestem panem świata. Chuj ci w cycki bo w dupe to dla Ciebie przyjemnosc



A za chwilę będzie pchała wózek z bachorem i narzekała jaki ten chodnik popękany i nierówny. Dla ciekawostki dodam że większość tych przyczepek ma większy nacisk na oś niż osobówki, czyli koleś jeszcze bardziej rozpierdala ten chodnik. o bezpieczeństwie i komforcie pieszych nie wspominając.

cesarz1982 napisał/a:

Ale wy pierdolicie ,a gowno wiecie.
To bylo juz ze 2 tygodnie temu,gosc tak naprawdę wiózł kamping dla pracowników którzy rewitalizują park.
A niestety tez byście chcieli zjeść w normalnych warunkach A nie pod chmurką.



Jedno naprawią, a drugie przy tym rozpierdolą. Super fachowcy. Pewnie dźwigami też tamtędy popierdalają.
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2021-03-05, 13:41
Skąd on wziął przyczepę Niewiadów na chodzie?
Zgłoś
Avatar
a................p 2021-03-05, 13:54 2
raq napisał/a:

Jebac przepisy? Typ jest w pracy jakas przyczepe ciągnie, bo chyba kurwa codzinnie przez park na kemping nie jezdzi, az tu szmaciarz jakis o wolnosc i praworzadnosc walczacy, przed maske wlazi bo pizda na bok zejsc nie umie, bo ma prawa a alejka jest jego, ja pierdole.
I powiedz nam jeszcze jak Ci to kurwa rzutuje, jakby yariska koguta miala to bylo by ok, bo, no chuj wie ale wtedy byla by uprawniona.


No właśnie, wszyscy tacy gorliwi społecznicy, hejtują kierowcę, a zastanowił się który co robi facet w Yarisie z przyczepą w parku? Myślicie, że na kemping tam przyjechał, czy co? Skrót może sobie zrobił bo mu niewygodnie jechać ulicą? Pomyślcie chwilę.
Zgłoś
Avatar
razak 2021-03-05, 14:19 1
Przecież to cieć który pewnie pilnuje sprzętu i wiezie sobie swoją budkę gdyż sam wspomniał, że remontuje ten park. Trochę się chyba przyjebałeś autorze nagrania. Może nie miał faktycznie jak dojechać nie wiem do końca nie oglądam bo mam wyjebane.
Zgłoś
Avatar
mystic4 2021-03-05, 14:31
Ludzie, może najpierw ustalmy parę rzeczy. Nie wiemy jaki to park , nie wiemy czy przypadkiem na początku terenu zielonego nie ma ustawionych odpowiednich znaków ruchu drogowego. W tym momencie widzimy jedynie brak kultury i dobrego zachowania. Może ktoś z wawy mógłby wrzucić zdjęcia z początku tego parku, tak aby to na spokojnie sobie wyjaśnić. W innych komentarzach jak zwykle przekrzykiwanie się, wyzywanie a przecież to takie małostkowe.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2021-03-05, 15:14 1
Ale pedalarze na kradzionych rzęchach mają ból dupy, ze kogoś stać na samochód.
To pewnie przez te obcisłe gatki: gówno zamiast być wydalone wchodzi w czerep.

Chyba wreszcie ruszę dupsko i znowu skopię pampersa jakiemuś cyklieście w tej całej postkomuszej "włarszowie"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie