18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kurde26 2021-03-05, 16:25 1
arcybiskup napisał/a:

Nie rozumiem mentalności ludzi, którzy kręcą takie filmy. Kierowca, owszem pojebany ale po co utrudniać komuś życie? Łazi taki po parku i patrzy, do kogo się tu przypierdolić i ma z tego jakąś chorą satysfakcję. Ormowiec pierdolony.



A ty masz mentalność niewolnika. Jak ktoś przestrzega prawa i je egzekwuje to od razu "ormowiec" czyli zdrajca i kuma się z wrogiem. Jebnij się w głowę. Ścieżki rowerowe są dla rowerów, chodniki dla ludzi a ulice dla samochodów. Czego debilu nie rozumiesz?
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-03-05, 16:52 2
xXx5226 napisał/a:

A Ty taki cwany to tylko w internecie czy na ulicy też ? Coś mi się wydaje że nie b o gdybyś był to już dawno został byś "pierdolnięty". Prawda jest taka że w tym parku spotkali się dwaj frajerzy co to są ciućmokami osiedlowymi i by pokazać jacy są fajni muszą takie akcje odpierdzielać. Jeden wart drugiego.



Cwany w internecie a jak Na ulicy rowniez. Ty myslisz kategoriamy osiedlowego dresa lub wiejskiego przyglupa z dyskoteki - ktorzy uwazaja, ze jedynie sluszne rozwizanie problemu - pierdolnac komus. Czasy sie zmienily i agresja w byle sprzeczce nie zawsze jest oplacalna - jasne mozesz probowac ale teraz jest monitoring, kamery, gopro i komorki. Czasem dziala to na Twoja korzysc a czasem nie.

Fakt faktem - po parku sie nie jezdzi i chuj.
Zgłoś
Avatar
a................p 2021-03-05, 17:10
Kurde26 napisał/a:

A ty masz mentalność niewolnika. Jak ktoś przestrzega prawa i je egzekwuje to od razu "ormowiec" czyli zdrajca i kuma się z wrogiem. Jebnij się w głowę. Ścieżki rowerowe są dla rowerów, chodniki dla ludzi a ulice dla samochodów. Czego debilu nie rozumiesz?



Gówno wiesz co tam się stało i co robił facet z przyczepą w parku, więc jebnij się w czerep i pomyśl. A od egzekwowania prawa jest policja, a nie jakiś nadgorliwy sebix z kamerką.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-03-05, 17:29 2
Ten pan to właściciel firmy która remontuje ten park
dowodził właśnie bude dla pracowników

A dlaczego rudy nie zatrzymał też tego busa?
Zgłoś
Avatar
qzi666 2021-03-05, 18:12
jejuniu na sadisticu takie akcie.. zamiast zdrowo rozsądkowe podejście. nie wadzi mi zejdę niech jedzie po chodnik w razie co psy mu powiedzą. jebać kolarza
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2021-03-05, 18:34 1
Skurwiel, który samochodem CELOWO potrącił gościa powinien DOŻYWOTNIO stracić uprawnienia, nie mówiąc o tym że ręce i nogi takiemu skurwielowi do połamania!
Zgłoś
Avatar
Adriano9 2021-03-05, 18:40 3
To jest Park Bródnowski w Warszawie. Od pewnego czasu jest tam remont zbiornika wodnego. Ten kierowca to pracownik firmy, która zajmuje się remontem. Ścieżka, którą jedzie jest wyznaczona jako droga dla pojazdów budowy. Jaką durną kurwą trzeba być żeby wpierdalać się przed gościa, który jedzie zgodnie z przepisami? Sam bywam w tym parku raz na jakiś czas i nie mam problemu z ustąpieniem pierwszeństwa samochodom, często ciężarowym. Ale musi znaleźć się taka menda, która zrobi aferę, bo "ktoś autem po chodniku jedzie". A idź Pan w chuj z takimi ludź... Z takimi kurwami.
Zgłoś
Avatar
mcclay 2021-03-05, 19:00
Jebany, pierdolony blady krawaciarz...
Zgłoś
Avatar
uFo125 2021-03-05, 19:18 1
banerr napisał/a:

Mam nadzieję, że kiedyś tego rudego zjebanego pedała zobaczę na hardzie.



Dawaj link w której części jesteś
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2021-03-06, 0:08
Dlatego bez gazu i teleskopowej się na spacery nie ruszam - gdy już można uznać to za obronę osobistą (po pierwszym zamachu napinacza czy próbie przejechania) Gazem za 2 razy i moja ulubiona część, teleskopową raz a dobrze w stopę gdy jest oślepiony, skacze jak ślepa kapucynka, polecam - następnie oddalamy się.
Tym oto magicznym sposobem ani meneli nie ma u mnie a i zawsze mam jak wyjechać.
Zgłoś
Avatar
Laci 2021-03-06, 1:34 1
No i gdzie happy end? W tej Polsce to same pizdeczki za kółkiem, w jakimś USA czy Indiach albo Brazylii to nagrywający już byłby rozczłonkowany a w najlepszym wypadku rozczłonkowany pod kołami tegoż pojazdu.
Zgłoś
Avatar
petru23 2021-03-06, 2:08
raq napisał/a:

Jebac przepisy? Typ jest w pracy jakas przyczepe ciągnie, bo chyba kurwa codzinnie przez park na kemping nie jezdzi, az tu szmaciarz jakis o wolnosc i praworzadnosc walczacy, przed maske wlazi bo pizda na bok zejsc nie umie, bo ma prawa a alejka jest jego, ja pierdole.
Jebac przepisy? Typ jest w pracy jakas przyczepe ciągnie, bo chyba kurwa codzinnie przez park na kemping nie jezdzi, az tu szmaciarz jakis o wolnosc i praworzadnosc walczacy, przed maske wlazi bo pizda na bok zejsc nie umie, bo ma prawa a alejka jest jego, ja pierdole.
I powiedz nam jeszcze jak Ci to kurwa rzutuje, jakby yariska koguta miala to bylo by ok, bo, no chuj wie ale wtedy byla by uprawniona.



Cywilizacja to m.in. zasady współżycia społecznego i ich przestrzeganie. Wystarczyło założyć kamizelkę, kogucika na dach yariski rzucić i mógłby sobie bez problemu po parku popierdalać.
Zgłoś
Avatar
KTMracer 2021-03-06, 5:15 4
Każdy z was pierdoli i jesteście podzieleni dokładnie tak jak wasz rząd chce, dzięki temu nie widzicie podstawowych problemów:
1. Tak to złe, że koleś jedzie priusem z camperem po asfalcie w parku
2. Normalny człowiek nie zwróciłby na to uwagi, wyśmiał by albo stał z boku i chillował się w parku uważnie dbając o to by nikomu nic się nie stało
3. Debil który to nagrywa to wytwór Polskiego rządu. Oni chcą takiego obywatela. Ruchają go z każdej strony na każdym produkcie i usłudze która jest w tym zjebanym państwie. Jebać te podatki, rozkradli Twój system emerytalny, chodzi za Tobą policja podatkowa jakbyś był przestępcą, jak tylko się wychylisz zrobią Ci najazd o 6 rano i zniszczą dorobek życia. NFZ to jakiś scam, covid z dupy, zachód się śmieje z ilśoci zarażeń nawet nie biorą tego racjonalnie do badań, policja to prawilne drechy, ale taka kurwa nie ma z tym problemu. Jedyny problem jaki w tym wszystkim widzi to koleś autem w parku.

Jebać tą kurwę z kamerą i wszystkich którzy przyznają mu rację, jesteście wytworami okrągłego stołu, hujowy posłuszny śmieć obywatel donosiciel.

PS. Juz nie jestem obywatelem Polski, max 10% się ze mną zgodzi, jebać to skurwiałe Polskie społeczeństwo. Rząd was ruchał, rucha i ruchać będzie. A teraz wypierdalać do parku nagrywać przestępców!
Zgłoś
Avatar
adamov 2021-03-06, 6:27 3
wy wszyscy jak jeden mąż jesteście pierdolnięci, i właśnie przez takich jak wy ten kraj jest przez wszystkich traktowany jak szmata. Idzie gość chodnikiem, wiadomo chodnik od tego jest, nikt nie zaprzeczy, ale zejść z drogi nie może pomimo, że gość może faktycznie tam pracować, nie wiadomo co ma w przyczepie. Śmieciarzom też droge zastawia w imię tego, że chodnik chociaż sam o środowisko nie dba? To takie typowe pierdolenie, zero kooperacji między ludźmi tylko na siłę szukanie rozgłosu. W latach 90tych albo 80tych nawet by się nie raczył spruć do niego tylko by pomyślał, że skoro jedzie w parku to ma jakiś powód a nie ominięcie korków bo wystarczy spojrzeć, pomyśleć. Nie, po co lepiej kręcić gównoburze i tylko uprzykrzać pracę innych. Nie bronię kierowcy bo też idiota, od razu na psy powinien zadzwonić, że mu jakiś kawał szmaty z kamerką przeszkadza i tyle, przyjechaliby, kazali się rozejść i już a i tak ten kretyn co filmik nagrywa by wrzucił do sieci jaki on to poszkodowany. Przez nasze polskie zachowanie żaden, powtarzam żaden kraj nie chce już z nami współpracować i tylko się śmieją bo teraz sami dla siebie polacy jesteśmy wrogami.
Zgłoś
Avatar
furak151 2021-03-06, 12:26
"Grzecznie proszę, spierdalaj" XD
Nie, no jak tak , to proszę bardzo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie