18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
Nikodem_Szulcc 2016-03-09, 12:12 79
standardowo - kierowca debil, bo nie zwalniał a tu przejscie dla pieszych i lipna widocznosc.

Ale świeta krowa z dzieciakiem ma oczy i wie ze jest na ulicy, czyli miejscu gdzie 1.5tonowe pociski latają, sterowane ludzmi, niejednokrotnie zaspanymi, zamyślonymi, ruchającymi sie obecnie itd

Jemu zabiorą prawko, może nawet dostanie ciupy jakis czas... Ale jak ona zdechnie i jeszcze zajebie dziecko, albo zrobi z niego warzywo to co? bedzie se tłumaczyła, że "ona miała pierwszeństwo przejscia" ...

Ludzie przed wbiciem na jezdnie kręćcie twarzoczaszką ile możecie.

Jemu (kierowcy), ale i jej chuj w dupe, praktycznie zawsze w takich przypadkach.
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2016-03-09, 13:50 6
Dobrze tak tej krowie.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-03-09, 15:14 3
Bo ludzie nie myślą kompletnie. Zarówno piesi jak kierowcy. Ulica to nie kościół gdzie jest czas na modlitwę i zadumę.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2016-03-09, 17:25 9
Zawodzi tu system.Wszędzie się trąbi i ogłasza że pieszy zawsze ma pierwszeństwo, że pieszy jest uprzywilejowany, że auta muszą się zatrzymywać. I potem idiota jeden z drugim faktycznie w to wierzy i wchodzi prosto pod koła.
Kolejna sprawa że w nocy niektórych przejść dla pieszych z perspektywy kierowcy samochodu w ogóle nie widać.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2016-03-09, 19:45
DAŁ DYLA kurwa? spierdolił, pisz jak człowiek
Zgłoś
Avatar
lotnik_1 2016-03-09, 20:13 3
LLU - Ludzie Lekko Upośledzeni

[ps. moje miasto takie piekne]
Zgłoś
Avatar
Rumcajs89 2016-03-09, 20:26 2
Zgadzam się z przedmówcami ,fakt ,że pieszy ma u nas pierwszeństwo nie zwalnia go z myślenia, jednak kierowca powinien wykazywać większą uwagę ,tym bardziej na przejściach. Pieszy może zdawać sobie sprawę z półtora tonowych pocisków ale to właśnie kierowca prowadzi ten pocisk i raczej nie ma zamiaru wyjeżdżając, z domu, z pracy ,od kochanki ,z treningu z zamiarem spierdolenia sobie reszty życia. Pieszy też błędnie może ocenić odległość ,prędkość ,widoczność ale pamiętajmy ,że nie wszyscy piesi to kierowcy zdający sobie sprawę z tak ważnych aspektów.
Druga sprawa to sami wiele razy mamy takie sytuacje ,mżawka ,jesień ,auto z naprzeciwka które nas oślepia i na prawdę na przejściu CHUJA widać ,dosłownie dowiesz się o pieszym jak zobaczysz go półtora metra przed maską. Sam nie raz bym przydzwonił w jednego czy drugiego ,jednak zdając sobie z panujących warunków często spuszczam nogę z gazu i przed przejściem zwalniam do 30 i dam radę wyhamować. W końcu to ja mogę kogoś zabić a nie ktoś mnie ,oczywiście przy rozsądnych prędkościach Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
booolooo 2016-03-09, 20:40 4
Instynktu samozachowawczego nie stwierdzam.
Zgłoś
Avatar
xsxxxxx 2016-03-09, 20:52 3
Czy ja mam jakiś inny film niż reszta? Przecież piesza weszła na pasy, ZWOLNIŁA, POPATRZYŁA w kierunku z którego mogły nadjechać auta i dopiero ruszyła z dzieckiem dalej. To widać bardzo dobrze. Co miała więcej zrobić? Flagę wywiesić? Migającą czerwoną lampkę na łbie zamontować? Jak idiota nie patrzył a jechał szybko to pieszy nic nie poradzi. Zresztą nie wiemy jak była wyprofilowana droga, może tam jest jakiś łuk i więcej niż kawałka po prostu nie widać.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-03-09, 20:52
Gość głupi, że uciekał. Jakby znał prokuratora, to by przywalili matce za wejście bezpośrednio zza stojącego pojazdu, jeszcze za narażenie dziecka, może by nawet zabrali jej prawa rodzicielskie, a tak to chuj.

Ps. Jestem ciekawy czy przywalą jej 100 zł, czy 200 zł mandatu ( za siebie i dziecko), za wejście zza pojazdu.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2016-03-09, 20:52
Wina i baby i kierowcy... ale! za ucieczkę to bym mu kurwa mordę rozjebał. Co wielki twardziel nagle przestraszył się odpowiedzialności?!
Zgłoś
Avatar
Ocean 2016-03-09, 21:02 1
Inna sprawa to ta PIERDOLONA BARWA oświetlenia ulicznego. Kurwa mać! Mamy 21-wszy wiek, tone kurwa ledów, a my napierdalamy halogeny na ulicach. Raz, że drogo, dwa, że CHUJOWO WIDAĆ przez ciepłą barwę światła! Co z tego, że przyświeci troszkę, jak w połączeniu z 90% odcieniami odzieży po prostu pieszych NIE WIDAĆ. Gdyby nawet jakiś pierdolnik odblaskowy nosić przy sobie - od razu lepiej!

Ale już mniejsza - mój postulat jest taki - przy przejściach dla pieszych ustawiać oświetlenie innej barwy (zalecam zimne) niż na reszcie drogi. Poprawia to kontrast pieszego i znacznie lepiej go widać. I tu nie chodzi o to, że kierowcom będzie łatwiej - dla pieszych będzie bezpieczniej. Dobrze napisano wcześniej - co z tego, że ktoś miał pierwszeństwo przejazdu, jak trafia do szpitala, zostaje warzywem, albo zdycha na miejscu. Czy tak trudno?
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-03-09, 21:05 1
xsxxxxx napisał/a:

Czy ja mam jakiś inny film niż reszta? Przecież piesza weszła na pasy, ZWOLNIŁA, POPATRZYŁA w kierunku z którego mogły nadjechać auta i dopiero ruszyła z dzieckiem dalej. To widać bardzo dobrze.



STANĄĆ kurwa, miała stanąć, jeśli widziała nadjeżdżający samochód. A tak w ogóle, to nie powinna wchodzić na pasy, bo stało na nich auto.
( wchodzenie zza przeszkód ma największą śmiertelność na pasach, ponad 600 osób na rok )

xsxxxxx napisał/a:

Jak idiota nie patrzył a jechał szybko to pieszy nic nie poradzi. Zresztą nie wiemy jak była wyprofilowana droga, może tam jest jakiś łuk i więcej niż kawałka po prostu nie widać.



Gość ma nadal tylne koła na pasach, a była mokra nawierzchnia, więc jechał wolno.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2016-03-09, 21:26 3
Kierowca: O kurwa ! Ale Was pięknie pierdolnąłem.

Matka: Ty debilu ! Nie widzisz że jesteśmy na pasach?

Dziecko: Aaaaaa Ggggggg Hrrrrrrr....

Kierowca: No widziałem że jesteście, dlatego dałem więcej gazu. Mało tego teraz jesteście po kawałku wszędzie, tylko nie na pasach he he.
Masz tu babo swoją torbę, parasol i buty dziecka, niech Mu ziemia lekką będzie i tak dalej. Ja spierdalam bo kumpel ma urodziny i jadę najebany po flaszkę bo się skończyła.
Ktoś się Wami zajmie. Naraaaaaa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie