18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Siriuz 2023-08-27, 22:47 3
Ponownie - centralnie pod słońce - pieszy imbecyl.
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-08-28, 0:01 10
moim zdaniem jej tez by sie przydal okulista nigdy nie zrozumiem ludzi co tak na pewniaku wchodza sobie na pasy, ludziom sie nie ufa z zasady
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-08-28, 0:50 3
oczywiscie rossija...a tam na koncu "wstan, rozchodzisz!"
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-08-28, 3:33 2
a co to za samochód ? jakiś tam mersedes, ale jaki ? jaki model?
mersedes BĘC
wiem że to nie mercedes, ale też bęc
Zgłoś
Avatar
Kacu63 2023-08-28, 6:43 2
Nie do okulisty a na front
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-08-28, 6:56 4
Siriuz napisał/a:

centralnie pod słońce - pieszy imbecyl.


Sam jesteś imbecylem.
Jako kierowca, masz zachować szczególną ostrożność zbliżając się do przejścia dla pieszych.
Jak chuja widzisz, to nie jedź.
Niech ci kurwa dupę kogoś z rodziny rozjadą. to zobaczymy jak będziesz śpiewał, że "pieszy imbecyl".

Mimo wszystko, kij ma dwa końce. Będąc pieszym, trzeba mieć ograniczone zaufanie do kierowców, a nie sieczkę we łbie.
Zgłoś
Avatar
crookla 2023-08-28, 10:08 1
Zulu-Gula napisał/a:

Sam jesteś imbecylem.
Jako kierowca, masz zachować szczególną ostrożność zbliżając się do przejścia dla pieszych.
Jak chuja widzisz, to nie jedź.
Niech ci kurwa dupę kogoś z rodziny rozjadą. to zobaczymy jak będziesz śpiewał, że "pieszy imbecyl".
Mimo wszystko, kij ma dwa końce. Będąc pieszym, trzeba mieć ograniczone zaufanie do kierowców, a nie sieczkę we łbie.



Kierowca może być "pewny" że nikt nie idzie, moze zemdleć, być debilem, hamulce padły.... jesteś Ty kontra 2tony metalu! Jak mogłeś uniknąć wypadku zwyczajnie rozglądając się a tego nie zrobiłeś to jesteś sam sobie winny
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-28, 12:10 5
Zulu-Gula napisał/a:

Sam jesteś imbecylem.
Jako kierowca, masz zachować szczególną ostrożność zbliżając się do przejścia dla pieszych.
Jak chuja widzisz, to nie jedź.
Niech ci kurwa dupę kogoś z rodziny rozjadą. to zobaczymy jak będziesz śpiewał, że "pieszy imbecyl".
Mimo wszystko, kij ma dwa końce. Będąc pieszym, trzeba mieć ograniczone zaufanie do kierowców, a nie sieczkę we łbie.



To jest kurwa jezdnia baranie! To pieszy wchodząc na nią ma zachować szczególną ostrożność.
Dupy mojej rodzinie nie rozjadą bo doskonale wiedzą jak się zachować na jezdni. Pod koła trafiają w 90% przypadków totalni imbecyle. Ten sam typ ludzi, co w Indiach lapie za przewody pod napięciem. Ludzie, którzy są niezdolni do życia w cywilizacji technicznej i powinni być zamknięci w rezerwatach.
Idź lewaku przyklej się najlepiej do jezdni w proteście....
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-29, 7:02
Pomijam już fakt że to zapewne kacaplandia, a jak tak to fajnie ze ktoś kogoś rozjechał, mam nadzieję że permanentnie.

Siriuz napisał/a:

Pod koła trafiają w 90% przypadków totalni imbecyle.


Poproszę o jakieś źródło do tych statystyk skoro już rzucasz procentami, tylko takie jakiś rzetelne a nie z tych foliarskich w których się lubujesz.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-29, 14:31 1
takamahi napisał/a:

Pomijam już fakt że to zapewne kacaplandia, a jak tak to fajnie ze ktoś kogoś rozjechał, mam nadzieję że permanentnie.
Poproszę o jakieś źródło do tych statystyk skoro już rzucasz procentami, tylko takie jakiś rzetelne a nie z tych foliarskich w których się lubujesz.



To jest tzw "educated guess" tak samo jak to, że topią się głównie pijacy. Dzięki też, że doceniasz moje źródła wiedzy. Krytyczne myślenie (foliarstwo) to obecnie super moc
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-29, 15:04
Siriuz napisał/a:

To jest tzw "educated guess" tak samo jak to, że topią się głównie pijacy.



Nie kolego, to jest po prostu pieprzenie głupot. Skoro podajesz wartości procentowe i klasyfikujesz tym samym pewną grupę ludzi jako imbecyli (co oznacza upośledzonych umysłowo) to bez podparcia się wiarygodnymi statystykami, badaniami tego problemu itp. jest to, jak na wstępie napisałem, pieprzenie głupot. A w tym jesteś całkiem niezły.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-29, 17:55 1
takamahi napisał/a:

Nie kolego, to jest po prostu pieprzenie głupot. Skoro podajesz wartości procentowe i klasyfikujesz tym samym pewną grupę ludzi jako imbecyli (co oznacza upośledzonych umysłowo) to bez podparcia się wiarygodnymi statystykami, badaniami tego problemu itp. jest to, jak na wstępie napisałem, pieprzenie głupot. A w tym jesteś całkiem niezły.



No cóż ja Ci poradzę, ekspertów z TVNu nie przebiję.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-08-29, 19:12
Siriuz napisał/a:

No cóż ja Ci poradzę, ekspertów z TVNu nie przebiję.



Dobiłeś do poziomu TVPis i to dla ciebie maksimum. Także rzetelnością TVNu nie przebijesz choćby skały srały.
Zgłoś