18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
joti 2023-09-02, 13:46 12
"Pomijając kwestię ,,czyja wina" to nigdy nie zrozumiem czemu ci piesi nigdy się nie rozglądają."

Zauważ, że większość tych pieszych wchodzących jak barany na przejścia to kobiety.
Mi też pod koła przeważnie wchodzą kobiety.
Kobiety mają mniejszą wyobraźnie niż mężczyźni, tak ukształtowała je ewolucja, bo nie chodziły na polowania przez setki tysięcy lat.
Nie znaczy, że są przez to gorsze, mają inne cechy umysłowe, których mężczyznom brakuje, ale w ruchu ulicznych przegrywają z obecną rzeczywistością.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-09-02, 13:57 6
Ajot napisał/a:

mają inne cechy umysłowe...



...np. doszukiwanie się w najprostszym zdaniu zawoalowanego przekazu, który jej ubliża. Później tłumacz głupiej piździe, że jest głupią pizdą. To też takie dostosowanie ewolucyjne, bo ze wzglądu na to, że kobiety były słabsze fizycznie, to miały wcześniej wyczuwać niebezpieczeństwa. Szkoda, że to się nie sprawdza na drodze, a może lepiej
Zgłoś
Avatar
Lok 2023-09-02, 15:05
Nie wiem czy dobrze widziałem
Patrzyło się w telefon?
No to dlatego.
Zgłoś
Avatar
qba225 2023-09-02, 15:21 4
piesi kierowcy się rozglądają
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2023-09-02, 16:43 4
dokładnie: większość to kobiety, pisałem już że one notorycznie przenoszą powszechne uprzywilejowanie z życia na jezdnię i to nie tylko jako pieszy ale również jako kierowca
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-09-02, 16:50
przecież nie powiesz kobiecie prosto w twarz że jest głupia bo zaraz się pizda obrazi
Zgłoś
Avatar
joti 2023-09-02, 17:00 2
TerazPolska123 napisał/a:

dokładnie: większość to kobiety, pisałem już że one notorycznie przenoszą powszechne uprzywilejowanie z życia na jezdnię i to nie tylko jako pieszy ale również jako kierowca



czyli ewolucja działa cały czas eliminując jednostki niedostosowane. A pierwszeństwo pieszych ją tylko przyspieszyło.
Zgłoś
Avatar
gumofilec 2023-09-02, 17:19 2

Jesse.Pinkman napisał/a:

Pomijając kwestię ,,czyja wina" to nigdy nie zrozumiem czemu ci piesi nigdy się nie rozglądają.



Pomijając kwestie nie rozglądania się przez pieszych na pasach to nigdy nie zrozumiem jak można nie zauważyć czegoś na wprost.
Zgłoś
Avatar
Ciekawy_Zycia 2023-09-02, 18:48 1
Polscy kierowcy to BUCE od lat uczeni że IM wolno wszystko !
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2023-09-02, 19:05 3
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Polscy kierowcy to BUCE od lat uczeni że IM wolno wszystko !



Co ty wsioku pierdolisz dzbanie jebany.
Przyjedz chodzby do "cywilizowanej" Wielkiej Brytanii.
Tu pieszy nie ma zadnych praw na drodze, poza specjalnie oznaczonymi miejscami do przejscia, bo tu nawet wiekszosc przejsc dla pieszych nie ma namalowanych linii, bo huj to kierowcow interesuje, ze chcesz pzejsc.
Cala odpowiedzialnosc jest przerzucona na pieszych i efekt jest kurwa taki, ze czy to stary czy mlody, to sie 20x rozglada zanim przejdzie.
Oczywiscie wpojona uwaznosc ma swoje plusy, bo mozesz ulice przejsc w dowolnym miejscu i nawet na czerwonym, o ile nie wpierdalasz soe pod jadacy pojazd.

Wez ty kurwa pieszy kretynie juz wypierdalaj.
Ps. Samochody nie maja praw na chodniku, a wiec piesi na drodze. Sprawiedliwie

Ps2. Przez takich matolow jak ty pozniej policja wali mandaty na prawo i lewo, bo w nocy przeszedles na czerwonym po pustej ulicy.
W tej przykladowej Anglii ni chuja za zadne czerwone mandatu nie dostaniesz o ile nie wpierdolisz sie w ruch pojazdow i go nie zaklocisz
Zgłoś
Avatar
Ustanack 2023-09-02, 19:26
Jak kobieta ma się rozglądać na przejsciu jak wpierdala się w niedozwolonym miejscu , widzi że zbilża się auto to specjalnie odrwaca łeb w drugą stronę
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-09-02, 19:54
Ajot napisał/a:

"Pomijając kwestię ,,czyja wina" to nigdy nie zrozumiem czemu ci piesi nigdy się nie rozglądają."
Zauważ, że większość tych pieszych wchodzących jak barany na przejścia to kobiety.
Mi też pod koła przeważnie wchodzą kobiety.
Kobiety mają mniejszą wyobraźnie niż mężczyźni, tak ukształtowała je ewolucja, bo nie chodziły na polowania przez setki tysięcy lat.
Nie znaczy, że są przez to gorsze, mają inne cechy umysłowe, których mężczyznom brakuje, ale w ruchu ulicznych przegrywają z obecną rzeczywistością.



Topograficzny kretynizm

Przyczyny topograficznego kretynizmu
Płeć. Smutno powiedzieć, ale topograficzny charakter jest bardziej powszechny u kobiet niż u mężczyzn. Badania wykazały, że jesteśmy bardziej skłonni zaufać partnerowi, instynktownie podążając za nim w przypadku, gdy droga nie jest nam znana. Przy okazji, jest to całkiem zrozumiałe. W końcu mężczyźni byli pierwotnie myśliwymi, przez wieki musieli pokonywać długie dystanse. Najpierw polowanie na mamuty, potem wędrówka po nowe ziemie ... Nasi przodkowie wybrali tylko jagody i imponujący okres czasu i zostali całkowicie przywiązani do rodzinnego ogniska. Ponadto mężczyźni mają bardziej rozwinięte logiczne myślenie , łatwiej im organizować myśli w głowach i zapamiętywać punkty orientacyjne.
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2023-09-02, 22:00
"Pomijając kwestię ,,czyja wina" to nigdy nie zrozumiem czemu ci piesi nigdy się nie rozglądają."

Bo mogą!
Zgłoś
Avatar
negatyvv 2023-09-03, 1:07 2
Nawet na zielonym sprawdzam, czy nie jedzie jakiś wariat. Ludzie zatracili instynkt samozachowawczy . Instruktorzy jazdy też zajebiści "po co sprawdzasz , masz pierwszeństwo, to jedź" XD Jak bym słuchała debila, to już by mnie na tym padole nie było.... w sumie szkoda.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie