18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:10
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
burn1878 2021-10-14, 18:06 12
Sprytny sposób na upolowanie dzieciaka. Potrącasz go na pasach, a potem takiego w szoku, wywozisz gdzie ci się tylko podoba
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2021-10-14, 18:12 32
Zgłoś
Avatar
SINGEr1964 2021-10-14, 18:32 7
Rusek widzi jak syn zapierdala na wagary
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-10-14, 20:55
burn1878 napisał/a:

Sprytny sposób na upolowanie dzieciaka. Potrącasz go na pasach, a potem takiego w szoku, wywozisz gdzie ci się tylko podoba



daj znać czy działa
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2021-10-14, 23:25 1
Ale w rosji życie ciągle go będzie turbować więc czy to brak perspektyw czy bycie przejechanym przez samochód oligarchii to już będzie codzienność dla niego...

...Niech cieszy się życiem i tak go na koniec zajebią rosyjscy muzułmanie... Nawet jak by został wielkim i znaczącym rosjaninem to go Putin zastrzeli bo nie lubi konkurencji.
Zgłoś
Avatar
Adriankas 2021-10-14, 23:35 1
Kilkaset podobnych filmików się obejrzało a cały czas nie mogę zrozumieć dlaczego pierwszym odruchem jest biegniecie dalej wprost pod samochód. Widzę samochód jadący wprost na mnie to logiczne jest odskoczyć w tył a nie biec… nawet kurwa podskok byłby lepszym rozwiązaniem bo mniejsza szansa ze dostaniesz w bebech.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2021-10-15, 17:13
Adriankas napisał/a:

Kilkaset podobnych filmików się obejrzało a cały czas nie mogę zrozumieć dlaczego pierwszym odruchem jest biegniecie dalej wprost pod samochód. Widzę samochód jadący wprost na mnie to logiczne jest odskoczyć w tył a nie biec… nawet kurwa podskok byłby lepszym rozwiązaniem bo mniejsza szansa ze dostaniesz w bebech.



już widzę jak w wieku tego dzieciaka skaczesz żeby nie dostać w bebech. Może lepiej od razu przeskoczyć albo jak Chuck Norris wymierzyć sprawiedliwość

Zgłoś