18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Według opisu przeżył więc jeszcze będzie miał szansę wleźć pod następny.

2021-10-17, 22:15
Chciałem coś napisać ...ale brak mi słów na tą głupotę.

2021-10-17, 22:52
GTA Online. Nie słysząc jadących kilka ton po torach albo debil miał słuchawki na uszach albo po prostu debil. jak ktoś wspomniał kiedyś na tej stronie system samo zachowawczy jest na wyginięciu

2021-10-17, 22:58
Pewnie wracał z punktu szczepień :sraka: :loldev:

Ke...........nt
2021-10-17, 23:48
Bardzo ostrożnie mu pomogli inni przechodnie

2021-10-17, 23:52
Czorsky napisał/a:

GTA Online. Nie słysząc jadących kilka ton po torach albo debil miał słuchawki na uszach albo po prostu debil. jak ktoś wspomniał kiedyś na tej stronie system samo zachowawczy jest na wyginięciu



pozwolę sobie ocenić ten komentarz.

treść - 0.1
spójność - 0
logika - 0
styl - 0


wynik końcowy: 0.1 pkt

Serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w konkursie na najsmutniejszy komentarz w kategorii "logika chodnika", w którym dziś do wygrania mamy romantyczną kolację we dwoje (+ r*chanie) z Twoją polonistką z podstawówki. Dodatkowego dreszczyku emocji dodaje naszemu konkursowi fakt, iż nie wiemy, czy Twoja polonistka jeszcze żyje, lecz znając preferencje naszych drogich uczestników, nie mamy najmniejszych wątpliwości, że nie wpłynie to negatywnie na poziom satysfakcji z nagrody.

Do losowania zwycięzcy przystąpimy niezwłocznie po zaksięgowaniu opłaty konkursowej oraz po przesłaniu na nasz adres upoważnienia z lokalnego Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Życzymy powodzenia i wysokich wygranych.


2021-10-18, 00:40
ch*jowy kolor kurtki.

2021-10-18, 00:57
Najlepsza to jest wyjebka ze strony przechodniów

2021-10-18, 08:26
Wygląda jakby ramię było już oddzielone od reszty głupoty ? :-)

2021-10-18, 08:36
7:25 mógł się jeszcze nie obudzić lub co gorsze wiedział po co idzie, bo aż nie możliwe że w takim miejscu brak u niego odruchu przetrwania. Jakim prawem dożył do tego wieku.

2021-10-18, 13:53
Podoba mi się, że maszynista nic a nic się nie przejął. Mają te wielkie tuby tam, ale jak ktoś już wlezie pod pociąg to wyj***ne. Aczkolwiek nie zauważyć takiego pociągu to też trzeba być pie**olniętym mocno.

stilltrillogf napisał/a:

Najlepsza to jest wyjebka ze strony przechodniów



Najlepsza to jest wyjebka ze strony maszynisty, który nie raczył nawet zatrąbić.

2021-10-18, 18:19
Założył oczojebną kurteczkę, aby być lepiej widocznym, a tu ch*j...tzn. pociąg xD