18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Potrącony rowerzysta
B................n • 2015-08-13, 9:31
Rowerzysta zostaje zepchnięty przez nieuważnego kierowcę autobusu, po czym zostaje potrącony przez motopizdeczkę, która w pierwszej kolejności podpierdala mu rzeczy. Swoją droga kierowca autobusu ma piękne wyjebane na sytuację.

Patrzcie w lusterka! Rowery są wszędzie!

Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-15, 11:43 3
Spiderowski,

Mnie bardziej ciekawi jak zostałeś faszystą z ONRu. Ile razy musiałeś dać się wyruchać przez lokalną grupkę żeby cię przyjęli. Jak teraz... wiesz... srasz? Odbyt nie wypada? Stolec wysuwa się lekko czy masz problemy?
Zgłoś
Avatar
zdeniwelowanymohul 2015-08-15, 11:54
A kierowca autobusu tak gdyby nigdy nic sobie spokojnie spierdolił...
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2015-08-15, 12:16
BlckSn napisał/a:

motopizdeczkę, która w pierwszej kolejności podpierdala mu rzeczy.



Ślepy jesteś, czy matka Cie codziennie zapina swoim wielkim kutasem w dupsko? Trochę pikseloza, ale jak dla mnie, to gość wyciągnął z plecaka telefon, by zadzwonić po służby ratunkowe. Komu nie zdarzyło się nie wziąć telefonu w podróż (mój to całymi dniami potrafi przeleżeć na łóżku i po prostu o nim zapominam, bo do szczescia nie jest mi potrzebny), niech pierwszy rzuci kamień.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2015-08-15, 12:24 2
Nikt nie zabroni BlckSn ruchać się z motocyklistami
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-15, 12:46 6
avalanch napisał/a:

Nikt nie zabroni BlckSn ruchać się z motocyklistami



Kolejny, który potwierdza, że motocykliści to banda homosiów.
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2015-08-15, 14:01
Nie wiem jak u nich z przepisami ale u nas są absurdalne. Zakładają m. in. że rowerzysta może wyprzedzać zarówno z lewej jak i z prawej, przez co wychodzą takie rzeczy. Zresztą nie to jest przyczyną a to że rowerzyści czują się bezkarni bo nie znają przepisów a nawet jak znają to je olewają.
Zgłoś
Avatar
a................d 2015-08-15, 18:59
bonawentura napisał/a:

frezarkacnc, pewnie stary jezdzil po tobie rowerem jak byles maly, stad ta awersja.



Jego stary go pedałował
Zgłoś