18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Potrącony rowerzysta
B................n • 2015-08-13, 9:31
Rowerzysta zostaje zepchnięty przez nieuważnego kierowcę autobusu, po czym zostaje potrącony przez motopizdeczkę, która w pierwszej kolejności podpierdala mu rzeczy. Swoją droga kierowca autobusu ma piękne wyjebane na sytuację.

Patrzcie w lusterka! Rowery są wszędzie!

Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-08-13, 9:37 57
wyruchał Cię jakiś motocyklista w dzieciństwie, że tak jeździsz po nich w każdym temacie?
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-13, 9:38 4
nowynick,

A co, zabronisz mi?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-08-13, 9:42 24
up

nie, ale ta "motopizdeczka" kiedy nadużywana robi się nudna...
Zgłoś
Avatar
e................a 2015-08-13, 9:42 4
Jebać cweli na rowerach. Jak już jeździcie swoimi rowerkami po ulicach to miejcie świadomość, że w przypadku kolizji obrywacie najmocniej i nie pchajcie się specjalnie z mordą na inne pojazdy żeby tylko podkreślić swoje roszczeniowe ja i żeby uprzykrzać życie kierowcom.
Zgłoś
Avatar
bonawentura 2015-08-13, 9:43 2
nowynick,
nie zaprzeczyl czyli jednak tak
Zgłoś
Avatar
B................n 2015-08-13, 9:45
nowynick napisał/a:

up

nie, ale ta "motopizdeczka" kiedy nadużywana robi się nudna...



W sumie masz rację... Muszę coś nowego wymyślić.
Zgłoś
Avatar
bonawentura 2015-08-13, 9:48 3
frezarkacnc, pewnie stary jezdzil po tobie rowerem jak byles maly, stad ta awersja.
Zgłoś
Avatar
Murgen 2015-08-13, 9:59
Gamoń na rowerze nie zachował ostrożności, a kierowca kretyn uciekł z miejsca wypadku.
Jedyne czego nie rozumiem to to czemu przypierdalają się niektórzy do motocyklisty...
No, ale jak ktoś ma kompleks braku silnika to wybiela wszystkich rowerzystów, jednocześnie oczerniając każdego innego uczestnika ruchu...
Zgłoś
Avatar
weryfikator4 2015-08-13, 9:59
Jak zdjął kask to myślałem że mu nim przypierdoli. Tym kaskiem. Temu roweru.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2015-08-13, 14:12
Kierowca autobusu prawdopodobnie wstał i zaczął bić brawo.

______________

Some say the end is near.
Some say we'll see Armageddon soon.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-08-13, 15:37
Toolpa napisał/a:

Kierowca autobusu prawdopodobnie wstał i zaczął bić brawo.



Kierowca autobusu ma przepierdolone życie za ucieczkę z miejsca wypadku prawko mu zabiorą, z pracy go wypierdolą przy odrobinie szczęścia będzie musiał płacić odszkodowanie i rowerzyście i motocykliście...

______________

Przybyłem, zobaczyłem i oczom nie wierzę.
Zgłoś
Avatar
e................a 2015-08-13, 23:42
bonawentura napisał/a:

frezarkacnc, pewnie stary jezdzil po tobie rowerem jak byles maly, stad ta awersja.



A co jesteś jednym z tych co celowo wymuszają niebezpieczne sytuacje w ruchu drogowym żeby coś ugrać dla siebie i przy okazji pokazać wszystkim dookoła jaki jesteś kurwa ważny ?
Zgłoś
Avatar
morfeusz_123 2015-08-14, 13:42
BlckSn napisał/a:

Patrzcie w lusterka! Rowery są wszędzie!


Patrzcie na posty! He-Meny są wszędzie.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2015-08-15, 11:33 5
Zeby przez tyle lat dupa bolała? BlckSn No napisz prawde, mama ci nie chciała kupić piaggio kiedy wszyscy koledzy z podwórka mieli? A może żona uciekła do innego bo tobie nie stawał fiutek ale że ten drugi miał motocykl to zwaliłeś wszystko na jednoślad? Napisz coś o sobie. Chcemy poznać historie twojego bólu dupska
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie