18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
Potrzeba wolności vol 2
Barnellini • 2020-08-03, 23:40
Liczba ogrodzeń do pokonania nie zrobiła na uciekających większego wrażenia. Dwóch odstrzelili ale kilku nie



Nie wiem gdzie to.
Zgłoś
Avatar
sadystycznie bolesny 2020-08-03, 23:45 10
Ta wieża strażnicza to dla ozdoby?
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-08-03, 23:53 30
tak troszkę wygląda jak uzgodnione ze strażnikami, kilku z nas ucieknie, ale rudego bierzemy po to abyście go dojebali dla mniejszego przypału
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-04, 0:13 5
Jedna z siatek powinna być pod prądem
Tak dla zabawy i lepszego efektu
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-08-04, 0:41 4
Pralpunkt napisał/a:

Jedna z siatek powinna być pod prądem
Tak dla zabawy i lepszego efektu



Przede wszystkim dla skuteczności. I skoro jedna z nich to może środkowa, tak dla bezpieczeństwa.
Zgłoś
Avatar
Limba 2020-08-04, 4:54 7
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-08-04, 10:34 2
Barnellini napisał/a:

Nie wiem gdzie to.


Pewnie dom dziecka w brazylii
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-08-04, 13:51 2
Jak podaje moje sprawdzone źródło:

Nagranie z kamer monitoringu przedstawia moment, w którym około 13 osadzonych próbowało uciec z więzienia Ariquemes, w brazylijskim stanie Rondônia w regionie Jamari Valley w ostatnią niedzielę (2 sierpnia). Według informacji funkcjonariuszy więziennych, uciekinierami byli osadzeni w celach B14 i B18.

Na filmie można zobaczyć moment, w którym więźniowie biegną przez dziedziniec więzienia, wspinają się na ogrodzenia, a następnie uciekają. Więźniowie, którym udało się zbiec, są podejrzani o przyłączanie się do przestępczych frakcji.

Według policji z wydziału zabójstw, dwóch uciekinierów, którzy nie wykonali polecenia zatrzymania się zginęło, a dwóch kolejnych zostało ciężko rannych- zabrano ich do szpitala w Porto Velho...
Zgłoś