18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
herbalix 2013-05-04, 17:54
oczywiście w najciekawszym momencie się kończy
Zgłoś
Avatar
typo 2013-05-04, 21:12 12
Większość z Was nie ma dziecka pewnie, więc nie wie co to znaczy jak taki frajer odjebie takie coś. A jeszcze prawie jego kobitę trafił. W tym momencie zachodzi reakcja w mózgu nieporównywalna do niczego innego.

Sam znalazłem się w podobnej sytuacji, tylko dwóch debili zaczepiło moją żonę z dzieckiem pod sklepem na wyjeździe weekendowym i koniecznie chcieli zajebać portfel i telefon. Na szczęście w sklepie kupowałem tylko browarki, szybko wyszedłem i usłyszałem co oni mówią do mojej rodziny, zobaczyłem jak popycha moją żonę. Naprawdę kurwa w takim momencie się myśli, że tam jest twój dzieciak i kobieta i o niczym innym. Jakbym miał nóż w łapie to nie wiem czy czasem bym kosy nie ożenił, chyba bez chwili zastanowienia - tak. Obie butelki pierdolnąłem w łeb pajacom, czego nigdy bym nie zrobił nawet ostro najebany w jakiejś aferze na popijawie na mieście.

Takie coś daje do myślenia. Kiedyś jak ktoś mnie zapytał czy potrafiłbym zabić odpowiedziałbym ze na pewno nie. Po tamtej sytuacji zmieniłem zdanie. Kilkanaście lat trenuje sporty walki (z mniejszymi lub większymi przerwami) i kilkanaście lat wpaja mi się różne odruchy, nawyki, sposoby myślenia, żeby obezwładniać człowieka, żeby nie atakować, żeby nie bić by zabić.

Tych skurwieli lałem czym popadnie, żadnej techniki, żadnego myślenia, obezwładnianie?!... haha można by powiedzieć, że te wszystkie treningi poszły na marne. Żadnej kontroli nad ciałem i umysłem. Gdyby nie sklepikarz i jeszcze jeden gostek co tam był pewnie jeszcze leżałbym w pudle. Po 5 minutach chyba od momentu jak mnie odciągneli dopiero ogarnąłem sytuację i zobaczyłem co narobiłem.

Wyrok oczywiście dostałem większy niż te dwa chuje, ale w zawieszeniu na szczęście. Trochę czasu minęło zanim doszli do siebie.

A no i filmik kurwa piękny! krata dla goscia!
Zgłoś
Avatar
Wombat2012 2013-05-04, 22:41
Ojciec wpierdolu nie dostał , przecież pięknie widać jak w ostatniej sekundzie ojciec pięknie mu zajebał sierpowym po czymś takim nie wiem czy ktoś by się podniósł
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-05-05, 0:00
pierdolony gnojek, ten ojciec powinien mu tak najebać, że kolor mordy tego pajaca powinien wyrównać się z kolorem opon w jego aucie.
Zgłoś