18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Frycoslaw 2013-09-17, 2:29 1
Te pościgi, te wybuchy!
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2013-09-17, 9:33 2
Któregoś pięknego wiosennego dnia po tym jak dość poważnie pokłóciłem się z kolegą to daliśmy sobie po mordzie! Na następny dzień napiliśmy się razem wódki i każdy z nas zapomniał o zwadzie.
... jak zapomniałem o urodzinach mojej lubej ( drugi raz z rzędu ) to się obraziła i wyprowadziła na miesiąc! Nie pomagały kwiatki, czekoladki, obiadki, i chuj wie co jeszcze ? Ehh... babsko potrafiło mnie tak z równowagi wyprowadzić że szkoda gadać... ( TAK wtedy jeszcze jej nie biłem )
Zgłoś
Avatar
Bo3MamPoZiom 2013-09-17, 11:19 1
Krótko zwięźle i w temacie: Mężczyźni dają sobie po strzale i zgoda a laski....

do kuchni ...
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-09-17, 14:56
Z happy endem
Zgłoś
Avatar
bustafan 2013-09-17, 18:29
Obraz w slow motion a dźwięk nie
Zgłoś
Avatar
melvin 2013-09-17, 22:28 1
Zawsze jak patrzę na te pijackie troliska, żyjące w syfie i myślące tylko o tym by się napić zastanawia mnie jedno, gdzie się podział ich jakikolwiek honor? Na pewno zdarzają im się dni trzeźwości (w mojej miejscowości jest wielu takich typów), dlaczego wtedy nie wezmą życia w swoje ręce, nie pójdą się zaszyć i nie spróbują poderwać się z dna? kilka domów obok mnie mieszka gość który po latach picia odstawił alko i nie zaszywając się wziął się za zrobienie porządku ze swoim życiem, teraz ma pracę i żyje normalnie...
A menelstwo tylko siedzi, marudzi że nie ma pracy i że jest źle, kiedyś chcieliśmy kilku z nich nająć do rozładunku kostki brukowej to chętnych nie było... Skąd do cholery oni mają pieniądze? Przecież nie dadzą rady codziennie wyżebrać na wódę, zwłaszcza w małych miejscowościach...
Zgłoś
Avatar
koras1897 2013-09-19, 16:16
I czym taki menel który jedyny cel jaki ma to się najebać różni się od ćpuna, który napierdala po żyłach np herę czy krokodyla? Dla mnie to ten sam wór tak samo jak alko i dragi.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-09-19, 18:11
To sie nazywa przyjaźń !
Zgłoś
Avatar
zylasty 2013-09-19, 18:14
Byłem niemal przekonany, że po tym przybiciu piony znów mu przypierdoli Niestety się myliłem
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-09-19, 19:35
Miałem takich sąsiadów Mieszkali w ruinie niedaleko mnie, nie raz nie dwa napierdalali się młotkami, siekierami, nożami, cegłówkami itp. xD całe dzieciństwo matka kazała nie chodzić tamtędy bo różne rzeczy tam latały począwszy właśnie od siekier i noży Ale mieszkali tam chłopaki w 5 czy 6 całe życie bili się, pili, razem kradli znowu pili itp. Aż w końcu w ciągu 3 lat cała wataha wilków umarła. Jeden zadusił się swoimi rzygowinami, a reszta zapiła się na śmierć.
Zgłoś
Avatar
MichalMichalMic 2013-09-19, 20:38
no i grzecznie, po bombie i piąteczka ! piwko
Zgłoś
Avatar
strpaulos 2013-09-20, 0:28
piwko za zgodę, wzruszające.
Zgłoś
Avatar
agata2807 2013-09-20, 9:15
...daleko stąd,nie rzut beretem
Zgłoś