18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
GoldRoger777 2015-06-13, 21:38 61
Filmik chujowy ukazujący pizdę bez zasad i honoru atakującą przeciwnika w trakcie powitania. Ciebie nawet nie znam i chuj mnie obchodzisz.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-06-13, 21:38 5
Prawdziwie sadystyczny film, na którym chuja widać. Na dodatek starszy niż internety. Jesteś gość, prawdziwy sadol z ciebie. Jeszcze zmień kolor na różowy.
Zgłoś
Avatar
Foodman 2015-06-13, 23:07 2
za opis daje piwo
Zgłoś
Avatar
mega_lis 2015-06-13, 23:11
Dzięki za dedykację.
Zgłoś
Avatar
wiecznie_glodny 2015-06-14, 18:17 1
@GoldRoger777 pamiętaj że powitanie nie jest obowiązkowe:)
Zgłoś
Avatar
Policeman 2015-06-14, 18:25 17
Ale podszedł do tego powitania, to jest sport, szacunek dla przeciwnika, nie robisz tego, by komuś najebać, tylko, by udowodnić sobie, że jesteś dobry, swoim znajomym, na końcu obcym ludziom, dzięki czemu stajesz się gwiazdą. Kim on stał się po tej zagrywce? Pokonał przeciwnika? Nie pokonał, po prostu go oszukał, równie dobrze mógł sobie wsadzić gwóźdź do rękawicy, mógł go pierdolnąć po gongu, frajer jakich wiele niestety
Zgłoś
Avatar
babluch 2015-06-14, 22:33 1
GoldRoger777 nie pierdol bo sie nie znasz.Powitanie zostaje rozpoczete podczas dotkniecia sie rekawicami a po przerwaniu kontaktu walka sie zaczyna wiec nie masz racji.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2015-06-14, 22:50
Sędzia miał chyba ochotę komuś wyjebać ale jakby się zawahał...
Zgłoś
Avatar
parchaty 2015-06-14, 23:35
"Występuje bardzo bliskie pokrewieństwo pomiędzy kozami a owcami. Zresztą dzikie formy kóz i owiec są bardzo trudne do rozróżnienia na pierwszy rzut oka. Najbardziej wyróżniającą je cechą jest podniesiony ogon u kóz, a zwisający u owiec. Także kości nosowe kozy są proste, natomiast u owiec wypukłe. Kozy pozbawione są gruczołów przyocznych. Jeśli zaś chodzi o sam kościec obu tych zwierząt to jest on bardzo podobny, różni się w budowie czaszki i kilku innych kości." (Wikipedia)

Komentarz opisuje kozy i owce.
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2015-06-17, 13:07
babluch, Posłuchaj mnie dobrze. Pomijając to, że jesteś idiotą, bo to widać na pierwszy rzut oka. Ja nie mówię o tym czy to było zgodne z zasadami tego sportu, tylko z zasadami fair-play, które nie są pisane. Gdybyś nie był genetyczną porażką, może byś to zrozumiał, ale niestety jesteś. Domyślam się, że jesteś takim samym jebanym cwaniakiem jak ten na filmiku, dlatego nie pozdrawiam, bo nie lubię życiowych pizd.
Zgłoś