18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Powiem żonie
Konfedernacja • 2020-01-26, 23:24
że idę na mecz.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-01-26, 23:52 ]
Cytat:

Deyvi Andrade nie będzie najmilej wspominał swojego wypadu na towarzyski mecz dwóch ekwadorskich klubów - Barcelona SC i Delfin SC.

Wspomniany mężczyzna był całkowicie anonimową postacią w momencie udania się na spotkanie wymienionych drużyn. Stał się jednak bardzo rozpoznawalny nie tylko w kraju, ale i na świecie po tym, jak w bardzo zaskakujący sposób zareagował na swój widok na telebimie po wcześniejszym pocałowaniu towarzyszącej mu kobiety.

Media w Ameryce Południowej bardzo szybko podłapały temat i zaczęły sugerować, że kibic Barcelony udał się na mecz swojego zespołu z... kochanką, a to z kolei skłoniło internautów do rozpoczęcia poszukiwań tajemniczej pary.

Mężczyzna został bardzo szybko zidentyfikowany i za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych zaczął tłumaczyć się z zaistniałej sytuacji.

„Gdyby na moim miejscu była kobieta to, co byście zrobili? W Internecie krążą różne filmy o niewiernych kobietach, ale nie są one tak bardzo wyśmiewane i piętnowane jak ja. Mam nadzieję, że nikt z was nie znajdzie się nigdy na moim miejscu” - napisał Deyvi Andrade na Facebooku.

„Do końca będę bronił mojej dumy i honoru mężczyzny. Wszyscy zawodzimy i wszyscy podejmujemy skruchę. Dziękuję tym, którzy zapraszali mnie do kościoła, abym próbował uzdrowić swój związek” - dodał Ekwadorczyk.

Kibic Barcelony przyznał jednak, że będzie mu niezwykle trudno wrócić do swojej dotychczasowej partnerki, ponieważ wideo opublikowane w sieci zniszczyło już jego prywatne życie.

„Już zniszczyliście mój związek. Czego chcecie więcej? Mam nadzieję, że to w żaden sposób wam nie służy, ponieważ ranicie nie tylko mnie, ale i Syna Bożego. Nie wiecie, jakie szkody psychicznie wyrządzacie przez waszą nienawiść skierowaną na mnie. Każdy zawodzi i każdemu możemy wybaczyć. Boże, daj mi siłę!” - napisał Deyvi Andrade.

Zgłoś
Avatar
Optimex 2020-01-27, 10:58 6
Cytuję : ,,a to z kolei skłoniło internautów do rozpoczęcia poszukiwań tajemniczej pary.

Mężczyzna został bardzo szybko zidentyfikowany i za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych zaczął tłumaczyć się z zaistniałej sytuacji "

Nie wiem jak wy ale ja takich internautów wyobrażam sobię jako pryszczatych otyłych nerdów siedzących całymi dniami przed kompem z chujem w ręku. No bo kto normalny zajmuje się takimi gównami?
Zgłoś
Avatar
Iquito 2020-01-27, 12:05 5
No to na pewno wybronił swojej "dumy i honoru mężczyzny". Najpierw zrzuca winę na kobiety, potem na ludzi którzy go przyłapali, a na sam koniec jeszcze wyciera sobie dupę religią. Szkoda, że nie jest czarny, chyba tylko oskarżenia o rasizm zabrakło.
Zgłoś
Avatar
23456789 2020-01-27, 12:42 3
"Już zniszczyliście mój związek." No no oni zniszczyli, tak sobie tłumaczy XD
Zgłoś
Avatar
camson 2020-01-27, 12:53 5
Cytat:

Już zniszczyliście mój związek. Czego chcecie więcej?


Typowa śpiewka niewiernej kurwy, albo niewiernego fjuta.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-01-27, 14:09
Jebiecie na PiS że niby do łóżek pedałów chce wchodzić,a sami nie lepsi jesteście. Chuj komu do tego kto z kim kogo zdradza i tyle. Zdrady nie są pod żadnym paragrafem w naszym prawie, oceniac zdrady tego gościa może tylko jego żona i kochanka, na pewno nie stulejarze internetowi szukający sensacji. Co innego ocenić że wziął kochankę na mecz - to mówi samo za siebie o jego inteligencji.
Zgłoś
Avatar
t................i 2020-01-27, 14:29
Alonso napisał/a:

Żal mi tej kochanki. Żal mi wszystkich kochanek, które angażują się uczuciowo. Grają drugoplanową rolę, a kochanek ich się wstydzi.
Dlatego nie mam kochanki. Nie mógłbym ruchać kogoś kto wzbudza moje współczucie.



Ty nikogo nie ruchasz, ciebie ruchaja

Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-27, 15:39 1
Haha gość wali wszystko na boku a oczywiście winą obarcza internautów hahaha
Zgłoś
Avatar
Konfedernacja 2020-01-27, 15:54
bloodwar napisał/a:

Mój ziomek, który miał dziewczynę fryzjerkę, naściemniał swojej kobiecie, że jedzie na weekend na spotkanie biznesowe z pracy i dlatego musi wziąc garnitur a poszedł do swojej "drugiej" bo zaprosiła go na studniówkę i obiecała super r*chanie "po". Przychodzi do laski wcześniej a ona "czekaj, jeszcze tylko fryzjerka zrobi mi włosy i możemy jechać", ta fryzjerka podjechała pod dom i zgadnijcie kto wchodzi przez drzwi? Przypadki chodzą po ludziach, że w mieście które ma pół miliona mieszkańców i pewnie z tysiąc fryzjerek musiała wybrać akurat jego kobitkę



I skończyło się trójkątem?
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2020-01-27, 16:11 4
Takie życie co zrobisz
Ile to bab przyklepuje obcego bachora mężowi to nawet szkoda o kurwach gadać
Zgłoś
Avatar
i................i 2020-01-27, 17:45 5
NataliaW napisał/a:

Jebiecie na PiS że niby do łóżek pedałów chce wchodzić,a sami nie lepsi jesteście. Chuj komu do tego kto z kim kogo zdradza i tyle. Zdrady nie są pod żadnym paragrafem w naszym prawie, oceniac zdrady tego gościa może tylko jego żona i kochanka, na pewno nie stulejarze internetowi szukający sensacji. Co innego ocenić że wziął kochankę na mecz - to mówi samo za siebie o jego inteligencji.



Serio?!
Bez wtrącania bzdurnych pisowsko-pedałenowskich haseł nie potrafisz skomentować fajnej scenki na sadisticu?
Zgłoś
Avatar
Hafnarfjodur 2020-01-27, 21:13
Na dwa fronty to nawet Hitler nie dał rady ...
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2020-01-27, 21:39 1
Ale teść ze szwagrem oglądają.
Zgłoś
Avatar
t................i 2020-01-27, 22:01 3
Hafnarfjodur napisał/a:

Na dwa fronty to nawet Hitler nie dał rady ...



Hitler jechal na kilka frontow, gdyby jechal na 2 a nie zapinal jeszcze murzynolandii to bysmy teraz szprechali
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-01-27, 22:21 1
Ładna dziewczyna, a pcha się w jakieś toksyczne związki.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2020-01-28, 1:56
Optimex napisał/a:

Cytuję : ,,a to z kolei skłoniło internautów do rozpoczęcia poszukiwań tajemniczej pary.
Mężczyzna został bardzo szybko zidentyfikowany i za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych zaczął tłumaczyć się z zaistniałej sytuacji "
Nie wiem jak wy ale ja takich internautów wyobrażam sobię jako pryszczatych otyłych nerdów siedzących całymi dniami przed kompem z chujem w ręku. No bo kto normalny zajmuje się takimi gównami?



Dlatego ja nie mam żadnych kont społecznościowych nigdzie. Jakbyście tutaj mój ryj zobaczyli na filmiku to chociażbyście się zesrali nie będziecie w stanie mnie nigdy namierzyć na żadnych mediach społecznościowych.

Pomijam osoby z forum które znam w realu ale cała reszta jakby mój ryj był na tym konkretnym filmiku to ni chuja żaden debil by mnie nie mógł nigdzie rozpoznać bo nigdzie publicznie nie ma moich zdjęć dostępnych.

Sam fakt brania kochanki na mecz jest głupi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie