18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Powiem żonie
Konfedernacja • 2020-01-26, 23:24
że idę na mecz.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-01-26, 23:52 ]
Cytat:

Deyvi Andrade nie będzie najmilej wspominał swojego wypadu na towarzyski mecz dwóch ekwadorskich klubów - Barcelona SC i Delfin SC.

Wspomniany mężczyzna był całkowicie anonimową postacią w momencie udania się na spotkanie wymienionych drużyn. Stał się jednak bardzo rozpoznawalny nie tylko w kraju, ale i na świecie po tym, jak w bardzo zaskakujący sposób zareagował na swój widok na telebimie po wcześniejszym pocałowaniu towarzyszącej mu kobiety.

Media w Ameryce Południowej bardzo szybko podłapały temat i zaczęły sugerować, że kibic Barcelony udał się na mecz swojego zespołu z... kochanką, a to z kolei skłoniło internautów do rozpoczęcia poszukiwań tajemniczej pary.

Mężczyzna został bardzo szybko zidentyfikowany i za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych zaczął tłumaczyć się z zaistniałej sytuacji.

„Gdyby na moim miejscu była kobieta to, co byście zrobili? W Internecie krążą różne filmy o niewiernych kobietach, ale nie są one tak bardzo wyśmiewane i piętnowane jak ja. Mam nadzieję, że nikt z was nie znajdzie się nigdy na moim miejscu” - napisał Deyvi Andrade na Facebooku.

„Do końca będę bronił mojej dumy i honoru mężczyzny. Wszyscy zawodzimy i wszyscy podejmujemy skruchę. Dziękuję tym, którzy zapraszali mnie do kościoła, abym próbował uzdrowić swój związek” - dodał Ekwadorczyk.

Kibic Barcelony przyznał jednak, że będzie mu niezwykle trudno wrócić do swojej dotychczasowej partnerki, ponieważ wideo opublikowane w sieci zniszczyło już jego prywatne życie.

„Już zniszczyliście mój związek. Czego chcecie więcej? Mam nadzieję, że to w żaden sposób wam nie służy, ponieważ ranicie nie tylko mnie, ale i Syna Bożego. Nie wiecie, jakie szkody psychicznie wyrządzacie przez waszą nienawiść skierowaną na mnie. Każdy zawodzi i każdemu możemy wybaczyć. Boże, daj mi siłę!” - napisał Deyvi Andrade.

Zgłoś
Avatar
Diggerx 2020-01-27, 0:55 74
Ale kretyn, jakby nie spanikował to nic by się nie stało, wątpię żeby jego baba oglądała mecze
Zgłoś
Avatar
gustav665 2020-01-27, 1:22 15
ta mina typeczki kiedy uświadomiła sobie "jestem tylko poboczną kurwą, co ja robię ze swoim życiem" jest bezcenna!
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-01-27, 2:00
Z jednej strony dobrze mu tak być może ta pokorna i uczciwa żona znajdzie sobie kogoś lepszego.
Zgłoś
Avatar
X................3 2020-01-27, 3:03 3
Stałbym po stronie faceta gdyby nie te brednie o religii.
Zgłoś
Avatar
piotrj3 2020-01-27, 3:43 1
W dodatku z punktu widzenia religijnego napewno Syn Boży by stanął po jego stronie. Nie okazał ani troszkę skruchy.
Zgłoś
Avatar
t................i 2020-01-27, 5:59 7
Znajomego zonka w telexpressie zobaczyla jak pcha wózek swojej „drugiej” kobity
Jak ktoś ma pecha to hiv u fryzjera zlapie
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-01-27, 7:36 23
Mój ziomek, który miał dziewczynę fryzjerkę, naściemniał swojej kobiecie, że jedzie na weekend na spotkanie biznesowe z pracy i dlatego musi wziąc garnitur a poszedł do swojej "drugiej" bo zaprosiła go na studniówkę i obiecała super ruchanie "po". Przychodzi do laski wcześniej a ona "czekaj, jeszcze tylko fryzjerka zrobi mi włosy i możemy jechać", ta fryzjerka podjechała pod dom i zgadnijcie kto wchodzi przez drzwi? Przypadki chodzą po ludziach, że w mieście które ma pół miliona mieszkańców i pewnie z tysiąc fryzjerek musiała wybrać akurat jego kobitkę
Zgłoś
Avatar
Byku35 2020-01-27, 8:05
Zawsze tak było że każdy zdradza no może ci silniejsi jedynie się zmasturbują pożądanie innego, innej
wierność to jest mit który nam wciskają tak jak lądowanie na księżycu

dla dobra ludzkość
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-01-27, 8:11 15
Kurwa co za typ. Sam sobie zniszczył życie bo jest jebanym zwierzęciem, które nie potrafi kontrolować swojej chuci i na dodatek debil bo zamiast zachować z kochanką dyskrecję to się z nią obnosi.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-01-27, 8:16 1
Hehe to internauci mu zniszczyli związek
Zgłoś
Avatar
BigCohones 2020-01-27, 8:28
Bo z ruchaniem jest jak z piciem... "Trzeba umić"
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-01-27, 8:40 4
mówcie co chcecie ale ta dupeczka nie jednego by do zdrady namówiła
Zgłoś
Avatar
Miles87 2020-01-27, 9:18 1
Konfederacja to tak jakbyś sobie wielkiego kutasa na czole wydziarał.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2020-01-27, 10:48 5
Żal mi tej kochanki. Żal mi wszystkich kochanek, które angażują się uczuciowo. Grają drugoplanową rolę, a kochanek ich się wstydzi.
Dlatego nie mam kochanki. Nie mógłbym ruchać kogoś kto wzbudza moje współczucie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie