18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Powitanie
ei_yhtaan • 2007-10-04, 21:32
Jestem stefan i testuje wlasnie czy widze emoty bo Cent ma problema. pozdrawiam :P :cry: :-) ;-) :-> :-D :lol: :mrgreen: :-o :-P :-( :-| :-/ :-? :oops: :cry: :shock: :-x 8-) :evil: :roll: :!: :arrow: :idea: :?: α

2017-07-23, 20:47
MorElkA napisał/a:

Nie pokażę wam swojego ciała.


A po co całe ciało? Wystarczą cycki :amused:

do...........ka
2017-07-24, 13:00
MorElkA napisał/a:

Tu Morelka. Nie pokażę wam swojego ciała. :spermshot:


Nawet koleżance? :oops:

2017-12-09, 21:20
Trochę już tu siedzę, a nawet się jeszcze nie przywitałem jak należy, tak więc: Witajcie, z tej strony Knauf Goldband, żydowska gipsowa zaprawa tynkarska w waszym Internecie, szalom :mrgreen:

2017-12-26, 23:39
Witam,
"Jestem kobietą. Przejmuję się rzeczami, którymi nie powinnam. Nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego się śmieję a kiedy próbuję, śmieję się jeszcze bardziej. To samo mam, kiedy płaczę. Kocham mężczyzn żonatych, zajętych i mieszkających daleko bo wiem ,ze nie będą mi zawracać gitary. Wyobrażam sobie milion rzeczy, żeby milion rzeczy zrobić w końcu inaczej. Obiecuję i nie dotrzymuję słowa. Planuję i rezygnuję ze wszystkiego, aby załamywać się nad swoją niesłownością. Zdradzam, palę, piję, przeklinam, wstaję zbyt późno, spóźniam się, zapominam o wszystkim. Jestem kobietą i wolno mi wszystko bo taaak. :!:

2017-12-28, 21:58
Chociaż raz w historii swojego konta powinnam się przywitać. 8-) Nick jak widać piękny i dziewiczy jak za tamtych czasów licealistki ;-) I tym akcentem powiadam wam : Cześć.

2017-12-28, 23:53
Dziewuchy pokazujta cycki! :-D

2017-12-28, 23:56
https://www.sadistic.pl/pokaz-cycki-vt26918.htm :zul:

2017-12-29, 20:44
Moje uszanowanie.

de...........er
2018-05-20, 22:28
Witam serdecznie wszystkich Sadoli i Sadolki. Jestem dewanderer, prywatnie Piotr ze śląska. Wiele lat Sadola czytam, obserwuję, w końcu założyłem sobie tu konto. Dużo dobrego contentu tu widziałem, wiele chciałbym jeszcze obejrzeć i mam nadzieję, że się jeszcze pojawi, czego sobie i Wam życzę.

ba...........99
2018-08-17, 12:23
Hej, jestem Witek, gram w DBV, chciałbym Was wszystkich zaprosić do wspólnej zabawy na najlepszym OTSie na świecie! :3
dbvictory . e u
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO PIĄTECZKU :)

2018-08-19, 18:04
Hej. Jestem Pytorożec i chciałam się przywitać.
Na codzień zajmuję się hodowlą pytorożców na swoim ranczo.

2018-09-12, 22:50
Wstyd, że temat niemal martwy - siedzę tu już w cholerę, a dopiero dzisiaj postanowiłam się odezwać.

Cześć, witajcie - jestem Marta. Mam 25 lat, pracuję jako korpobiurwa, ostatnio zaczęłam piec ciasta.
Interesuję się kompletnie niczym. Mieszkam w Warszawie.

I nigdy nie byłam dobra w pisaniu tego typu postów.

2018-09-13, 03:15
Czesc. Jestem Michał. Jestem tu od roku.
Pojutrze będzie dwa dni od kiedy nie pije.

2018-11-05, 09:14
Hej, Jestem Komarzyca i uwielbiam grac w gry. Survival, Horror, MMO, RPG, FPS. Glownie Overwatch, The Elder Scrolls Online, Rust, Scum oraz wiele wiecej gier no-singel. Jezeli chodzi o singel gry to jestem stara wyjadaczka kazdego fallouta, do tego nowego dzisiaj. Ba, mam nawet dziarke z Vault Boyem! Stary Oragne box oraz wiele wiecej ciekawych rzeczy na moim steamie/originie/battelnecie. Mam bzika na punkcie ksiazek, kocham. Glownie horror oraz post-apo. Mam wiele aurografow - po prostu kocham je zbierac jak mi sie ksiazka spodoba(W tym metro 2033 i autograf). Gry planszowe! Cos pieknego, zapraszam na gwinta i na pare rund w Metro 2033 na moim czerwonym dywanie. Kocham festiwale muzyczne jak i tematyczne. Goadupa,Woodstock,OldTown,Bagno i tego typu rzeczy. Narkotyki? Mam je w nosie. Uwielbiam adrealine, kocham sie wspinac na wysokie rzeczy, penetrowac jaskinie i wciskac sie tam gdzie jest ciemno i mokro - urbex to cos co uwielbiam. Tak o to mnie, poznaliscie.

2018-11-05, 09:56
Singel singel singel... :homer:
No-singel... Taki gracz, i pomijajac to SINGEL, a nie zna terminu multi...

Oczywiście.