18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kamilchw 2017-05-28, 22:15 2
Co do winy, no to bezapelacyjnie winny kierowca opla.
Co do samochodu, to chyba nie taka zwykła Astra, jak na moje oko to jest Astra Bertone.
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-05-28, 22:22 1
Wina moto pizdy, bo nie wytrzymał ciśnienia, i położył motor. Dobrze tak chujowi (-:
Zgłoś
Avatar
Jehuty 2017-05-28, 22:23 1
Auto to ten 2.0 turbo 190 KM jakieś realne 8 sekund do 100, czyli dla fanów opla rakieta jak ma się to do dzisiejszych realiów aut tej klasy to wiadomo...
Zgłoś
Avatar
mysz87 2017-05-28, 22:27 1
Stare, bo stare ale do tej pory jedna z najladniejszych sylwetek coupe. A żeby doprowadzic auto do tego stanu potrzeba czasami wiecej kasy niz warte sa wasze fabie 1.0 z leasingu. A ta złota Bertona to Z20let czyli 190 KM.
PS Kierowca debil
PS2 Tez mam Bertone
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-05-28, 22:27 16
Spiderowski napisał/a:

Robisz prawko na kat A. Szlifujesz umiejętności od najniższych pojemności. Jeżdzisz bezpiecznie żeby nie było wieśniactwa i żeby żona nie musiała płakać na pogrzebie (no i żeby sadolowe pryszczate ryje z gimnazjum nie nazwali cie motopizdeczką do utylizacji). Jedziesz w trase, zwracasz szczególną uwage na warunki drogowe (jednoślady nie wybaczają pomyłek), jedziesz bezpiecznie, uważasz na idiotów w tirach i bmw/audi. Aż tu nagle wpadasz na idiote w oplu który wraca ze zlotu. przykre.



W Polsce obowiązuje nieco inny scenariusz

Cytat:

Robisz prawo jazdy kat. A, a jak nie możesz zdać egzaminu to olewasz "prawko", bo i tak Policja nie złapie. Kiedyś jeździłeś skuterem, więc kupujesz motocykl - różnica tylko taka, że trzeba biegi zmieniać. Kupujesz na początek litra, bo mniejszego obciach. Zapierdalasz na każdej prostej zwalniając prawie do zera na winklach. Nie potrafisz dobrze hamować i nie wiesz, że jak dasz na maksa po heblach, to motocykl nie chce skręcać. Wypierdalasz dzwona, a lokalni "motocykliści" robią z Ciebie męczennika



Pozdrawiam, motocyklista od ponad 15 lat zaczynający od WSKi trójki.
Zgłoś
Avatar
Dr.Greenthumb 2017-05-28, 22:49 2
@waloos,
Do tego większość na zlotach wypina dupę pawiana na Ciebie, dumnie wypychając klatę do przodu jak przyjedziesz czymś słabym to lepiej nie podchodź, dodatkowo wyśmieją Cię z koleżkami (chyba że jest sam to dopiero jak się odwrócisz)
Straszne spiny są na zlotach jak się pomylisz w jakimś temacie to od razu z góry traktują Ciebie jak debila który kompletnie się nie zna, przez jedną drobną pomyłkę do której się i tak przyznasz. Później inni dziwnie się na Ciebie patrzą, bo małpiszon musiał wszystkim wyśpiewać co powiedziałeś.

Dobrze jest podejść do małej grupki 2-3 osoby pozornie wyglądających osób, zazwyczaj takie właśnie grupki mają wiedzę którą przekazują nie wymądrzając się przy tym, nie mają jedynie kasy ale nie są bufonami i pomogą na tyle ile potrafią, pomylisz się to Ci wytłumaczą piątkę zbijesz bez żadnych śmiechów/hichów. Cwaniactwo po prostu widać i za kierownicą i po charakterze.

A motocyklista spanikował, koleżka przed nim hamował więc ratował się instynktownie hamując jeszcze mocniej.
Mam nadzieję że mnie to nie spotka, jeszcze do sezonu nie jestem gotowy, trzeba trochę na torze pojeździć bo jakoś w puszce to człowiek pewniej się czuje, a na moto po mieście jadę spięty jak bym po treningu siłowym jechał, za mało panuję nad moto ale to kwestia doświadczenia i przełamania się.
Tak to już jest... brak odpowiedzialności u kierowców to i brak pewności siebie u początkujących motocyklistów
Zgłoś
Avatar
zipjajo 2017-05-28, 23:54
"Nie zbadane są wyroki Boskie,tak być musiało,to chyba proste" - Zwrotka Wilka w sama porę !
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-05-29, 0:25
ThomassoBallaBalla napisał/a:

kurwa mać opel 75km i zjebana fantazja kierowcy do piekła z chujem


W bertone najsłabszy silnik to 1,6 105 koni

helleluyah napisał/a:

Za każdym razem, z Opla jebie gazem.



Prędzej olejem!

Jehuty napisał/a:

Auto to ten 2.0 turbo 190 KM jakieś realne 8 sekund do 100, czyli dla fanów opla rakieta jak ma się to do dzisiejszych realiów aut tej klasy to wiadomo...



Brat ma opc pierwszej generacji z X20XER -2.0 bez turbo, 160 koni i przyspieszenie do setki 8,2

Faktem jest, że goście w oplach zajebali po całości.
Wkurwiają mnie ludzie, którzy wyprzedzają na czołówkę!
W ten sposób zabiłby mnie w piątek jakiś ciul na 94 pod Wrocławiem...
Za takie coś zabierałbym prawko jak leci?
Zgłoś
Avatar
Takafura 2017-05-29, 0:39 1
waloos napisał/a:


(...)Wnioskuję, że motocykliście nic się nie stało, bo przytomnie położył motocykl i sam posunął bokiem.
Co prawda rozkurwił sobie maszynę, ale przynajmniej zjebał też temu debilowi tego OPLA


Położył motocykl ? Przytomnie ? Raczej spanikował i postawił na przednim kole. Motocykl walnął w auto, gość pokoziołkował obok, ale to przypadek bo mogło być odwrotnie...
Zgłoś
Avatar
Doremi 2017-05-29, 3:18 3
A zobaczył ktoś jak ta Kia przyspiesza? To to dopiero tragedia
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2017-05-29, 8:09 1
@Jehuty

Za rozjebaną Bertone ślepego kutasiarza zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-05-29, 8:15
@up
No. Patrzyłem i mnie dosłownie dupsko bolało widząc, że drugi tir by szybciej wyprzedził.
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2017-05-29, 8:27
Pieknie. Jadna motopizde mniej. Kiedy sie nauczycie, ze jedac takim gownem, nie macie praktycznie zadnej szansy na przezycie? Aha, wybaczcie, zapomnialem ze motopizdeczki nie potrafia myslec..
Zgłoś
Avatar
Epizod 2017-05-29, 9:55
tez mam filmik z tej akcji jechalem za nagrywajacym autem droga za przejazdem od Lublinca na Tworog dobrze ze chlopakom sie nic nie stalo
Zgłoś
Avatar
kadol7 2017-05-29, 12:27 1
tak miało być, tak miało być, ja mówię Tobie tak miało byś łołoło... niezbadane są wyroki boskie, tak być musiało to chyba proste muzyka w tle mistrzostwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie