18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pan Ciuchcia 2017-05-28, 20:49 15
"tak miało być"
Zgłoś
Avatar
the_p 2017-05-28, 20:58 30
Jeżdżę tamędy często i nie jest to jakaś turbo niebezpieczna droga, przez co kusi bezmózgów, czego przykład mamy na filmiku powyżej.

Swoją drogą, zlot fanów opla? Trochę jak zlot fanów chleba. Ja nie wiem, żeby to miało chociaż jakąś historię w sportach motorowych, albo fajne, kultowe modele, a tu co mamy? Zdaje się swego czasu trochę w dtm, dzięki wkładowi GM i ETCC. No i kultową wśród drechów zza odry mante. To już kurwa Fiat jest bardziej prestiżowy...
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-05-28, 21:07
W którejś kompilacji to tu dzisiaj widziałem
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2017-05-28, 21:22 103
Robisz prawko na kat A. Szlifujesz umiejętności od najniższych pojemności. Jeżdzisz bezpiecznie żeby nie było wieśniactwa i żeby żona nie musiała płakać na pogrzebie (no i żeby sadolowe pryszczate ryje z gimnazjum nie nazwali cie motopizdeczką do utylizacji). Jedziesz w trase, zwracasz szczególną uwage na warunki drogowe (jednoślady nie wybaczają pomyłek), jedziesz bezpiecznie, uważasz na idiotów w tirach i bmw/audi. Aż tu nagle wpadasz na idiote w oplu który wraca ze zlotu. przykre.
Zgłoś
Avatar
Qunda 2017-05-28, 21:22 1
@up mygyry Jak widzialeś to poszukaj leniu jebany. 3:35
sadistic.pl/kolizje-i-brak-myslenie-prosto-z-naszych-polskich-drog-vt449745.htm
Zgłoś
Avatar
Jehuty 2017-05-28, 21:28 8
Qunda napisał/a:

@up mygyry Jak widzialeś to poszukaj leniu jebany. 3:35
sadistic.pl/kolizje-i-brak-myslenie-prosto-z-naszych-polskich-drog-vt449745.htm



Mam przeglądać take długie kompilacje aby sprawdzać czy nie było? Szkoda mi życia ale... dorzucę 2 fotki po wypadku do tematu i będziesz happy ?



Zgłoś
Avatar
Bila 2017-05-28, 21:51
Selekcja naturalna.
Zgłoś
Avatar
ThomassoBallaBalla 2017-05-28, 21:56 6
kurwa mać opel 75km i zjebana fantazja kierowcy do piekła z chujem
Zgłoś
Avatar
helleluyah 2017-05-28, 21:56 3
Za każdym razem, z Opla jebie gazem.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2017-05-28, 21:59 3
Niewielki % motocyklistów zamknął by oczy i zaliczył czołówkę. Wiadomo, ułamki sekund na decyzję i działają wyuczone odruchy. Ale tak zblokować przedni hamulec aby koziołkować bezwładnie razem z motocyklem ??
Jednak większość po przyhamowaniu wiała by na pobocze...
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2017-05-28, 22:04 3
Co do kultowości Oplów to bym się sprzeczał. Swojego czasu 3/4 wiejskich sebixów z (przynajmniej z Pomorza) posiadało Opla Kalibrę tzw "Kalibra z Kibla", Przerobiona w sposób iście wieśniacki na każdy możliwy sposób To auto wiedze prym wśród elity:D
Zgłoś
Avatar
brick121 2017-05-28, 22:06 11
Te astry to powinny na szrot jechać a nie na zlot.. Że komuś się chce inwestować pieniądze w szpachle i lakier do tych zardzewialców ?
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-05-28, 22:07 21
@Jehuty no i te zdjęcia potwierdzają to co myślałem, czyli że byli to tak zwani: fani motoryzacji.

Wiem, że generalizuję, ale jak słyszę że ktoś się interesuje tuningiem i nazywa się "fanem motoryzacji" to mam przed oczami typowego świra-idiotę. Owszem, tacy ludzie często mają wiedzę techniczną, sami dłubią w tych furach, znają się na tym, są całkiem obrotni, ale myślenia logicznego to się u nich nie znajdzie, bo jak wsiadają do samochodu to im odpierdala.

Picują te furki, dbają o nie, wsadzają Turbo, ładują większość swoich oszczędności, a potem zapierdalają jak idioci i ryzykują, że w najlepszym wypadku cały ten samochód rozpierdolą, a może nawet pójdą do piachu!

Raz byłem na takim zlocie samochodowym i szczerze powiedziawszy to się przeraziłem. Tam praktycznie nie ma ludzi którzy cieszyliby się samym posiadaniem samochodu, jego wyglądem itp. Ich interesuje tylko ile ma koni i jak szybko przyspiesza! Potem wyjeżdżają na ulicę i od świateł do świateł jest gaz w podłodze.
Oni nie znają spokojnej, patrolowej jazdy dla przyjemności. Oni muszą cisnąć do odcięcia. No i efekty są takie jak na filmie.

Wnioskuję, że motocykliście nic się nie stało, bo przytomnie położył motocykl i sam posunął bokiem.
Co prawda rozkurwił sobie maszynę, ale przynajmniej zjebał też temu debilowi tego OPLA
Zgłoś
Avatar
bialy9923 2017-05-28, 22:11 4
@waloos

Ale Ty wiesz, że ten hOpel miał to turbo seryjnie, nie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie