18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Powrót komunizmu
Dorquba • 2013-07-04, 19:59
W związku ze zbliżającymi się urodzinami gen. Jaruzelskiego, SLD oficjalnie zapowiedziało że będą one miały charakter polityczny.

Ledwo 20 lat po komunie, a już następuje wielki powrót. Byłych komunistów gloryfikuje się na uniwersytetach, a przeciwne partie i stowarzyszenia prawicowe wrzuca do jednego worka z neofaszystami. Oto fragment debaty pomiędzy panem Krzysztofem Bosakiem, a pospolitą lewacką k*rwą(pan gawkowski, celowo z malej litery). Oczywiście w bezstronnej i obiektywnej TV jaką jest TVN

tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/gawkowski-do-bosaka-pan-promuje-faszyzm-wsty...

(niestety nie mogę wstawić na sadistica, ponieważ nie ma filmu na YT, ale zachęcam do obejrzenia)

Co się z tą Polską dzieje, że ukradkiem wraca komuna, a narodowców traktuje się jak psy i wyzywa od nazistów. Większość polityków-amatorów z SLD czy ruchu palikota nie zna nawet programu własnej partii.

Na koniec zachęcam do udziału w akcji "Zablokuj Komucha" która odbędzie się w Warszawie 6 Lipca br. Start o godz. 11.00 pod sejmem. Będzie antykomunistyczna muzyka, symboliczne "wieszanie" zdrajców oraz "salwa niehonorowa".

Po tagach nie ma, a jak jest to co złego to nie ja.

A o to bonusik, mam nadzieje że za niego mój post nie trafi do sucharów ;_;

Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-04, 23:35
O, to coś ciekawego

Ja tam nie będę się wypowiadać czy Jaruzelski był dobry czy zły itp. bo tu nie o to chodzi.

Ale stwierdzę jeden fakt, że twardy z niego dziadek - od 22 lat próbują go udupić, ciągle "odwiedza" sądy, ciągle ktoś go opluwa itp. a on twardo mieszka w Polsce, na ulicy Ikara w Warszawie.

Nawet przeciwnicy muszą przyznać, że ma charakter! Przecież w Moskwie przywitaliby go jak bohatera, ale on uparcie mieszka w PL i przyjmuje zniewagi i wyzwiska.

A, tak BTW: Wielka Brytania wprowadziła pełną amnestię dla zbrodniarzy komunistycznych. Jakie byś nie miał zbrodnie na sumieniu jako komunista i tak dostaniesz azyl polityczny.
Zgłoś
Avatar
mw 2013-07-04, 23:36 1
90 lat, 90 lat niech żyje, żyje nam
Zgłoś
Avatar
RuthleslyMadman 2013-07-04, 23:37
Cytat:

;_;



Rozumiem gdy kobietka użyje tego znaku. Ale facet? Nie. Gdy facet tego używa, to jest z nim coś nie tak. Dla mnie to tak, jakby go wykastrowano albo był pedałem. Naprawdę bardzo pedalski jak dla facetów znak, a ostatnio mnoży się kurwa na potęgę... Co jest z facetami? Geezus....
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-07-04, 23:39 11
Dorquba napisał/a:

a pospolitą lewacką k*rwą(pan gawkowski, celowo z malej litery). O


Zgłoś
Avatar
falloutt 2013-07-04, 23:42 11
Słuchać tej pizdy olejnikowej to się nie da
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2013-07-04, 23:49 4
Olejnik to jest pizda. Jak można być tak stronniczym dziennikarzem.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-07-04, 23:53 7
Freedom_69 napisał/a:

Bo narodowcy to w dużej części pojeby i nie wmówicie mi, że nie. Wpierdolili mojemu kumplowi tak że miał dziure na wylot w policzku i 6 szwów od wewnątrz, za to że miał długie włosy. A i zapomniałem dodać, że ich było 3 i byli tak ze 2 razy starsi Obrońcy wolnej Polski się kurwa mać znaleźli. Wzięli by się za nazioli czy ciapatych a nie napierdalają polaków


W dupie byłeś i gówno widziałeś. Pewnie przed tym jak mu wpierdolili krzyczeli "jestesmy narodowcami, teraz masz wpierdol" nie pierdol takich głupot, bo rzygać się chce od takich internetowych historyjek...

A ten flmik, to aż mnie krew zalewa, nie będę tracił nerwów na wylewanie bluzgów, bo po prostu szkoda na te 2 staliniątka.
Zgłoś
Avatar
swirus221 2013-07-04, 23:54 3
Ale mnie ta olejnik wkurwia...
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-07-04, 23:54 6
DUST DEVIL napisał/a:

O, to coś ciekawego

Ja tam nie będę się wypowiadać czy Jaruzelski był dobry czy zły itp. bo tu nie o to chodzi.

Ale stwierdzę jeden fakt, że twardy z niego dziadek - od 22 lat próbują go udupić, ciągle "odwiedza" sądy, ciągle ktoś go opluwa itp. a on twardo mieszka w Polsce, na ulicy Ikara w Warszawie.

Nawet przeciwnicy muszą przyznać, że ma charakter! Przecież w Moskwie przywitaliby go jak bohatera, ale on uparcie mieszka w PL i przyjmuje zniewagi i wyzwiska.

A, tak BTW: Wielka Brytania wprowadziła pełną amnestię dla zbrodniarzy komunistycznych. Jakie byś nie miał zbrodnie na sumieniu jako komunista i tak dostaniesz azyl polityczny.



Jaki ma charakter? Ma charakter zwykłej kurwy, sprzedawczyka. Gdyby Jaruzel miał honor, to by sobie po upadku komuny w łeb pierdolnął. Wtedy można by rzecz, że może był komuchem i zbrodniarzem, ale honor żołnierski miał. Ale nie! My tego chuja leczymy, płacimy mu emeryturę ... faktycznie ... strasznie hardy musi mieć charakter, że cierpi takie "męki".

Powinien spierdalać do Rosji i niech ruscy go utrzymują! Ale też nie! Ruscy tacy głupi nie są, aby tego śmiecia wziąć na garnuszek.

Niestety, tego co spierdolili nasi ojcowie już się nie naprawi. Jaruzel powinien skończyć na początku lat 90 jak jego rumuński ziomek Causcescu. Z kulą w głowie lub z pętlą na szyi. Urban. Kiszczak i koledzy też. Ale właśnie ... komuna nie upadła. Komuna się uwłaściła, przefarbowała i dalej rządzi.

P.S. Żaden komunistyczny kacyk z bloku wschodniego nie wyjechał do Rosji po upadku komuny. Znamienne.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-07-04, 23:55 2
RuthleslyMadman napisał/a:



Rozumiem gdy kobietka użyje tego znaku. Ale facet? Nie. Gdy facet tego używa, to jest z nim coś nie tak. Dla mnie to tak, jakby go wykastrowano albo był pedałem. Naprawdę bardzo pedalski jak dla facetów znak, a ostatnio mnoży się kurwa na potęgę... Co jest z facetami? Geezus....


Jebnij się kurwa w dekiel ciulu.
;_; ;_; ;_;
Zgłoś
Avatar
DeNaimad 2013-07-04, 23:56 7
Uwielbiam słuchać Bosaka.Dawno nie było w polityce tak ogarniętego człowieka,z taką wiedzą na każdy temat.
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-07-04, 23:58
Z jednej strony lewacka kurwa a z drugiej chłopczyk z drugiego hitlerjugend.
@ ElNino: Jaruzelski to ledwo co ma siłę kieliszek do góry podnieść. Najbardziej przykre jest to, że partia politycznych śmieci jaką jest SLD, chwyta się wszystkiego by jakkolwiek jeszcze zaistnieć w mediach. Np. wyprawiając kontrowersyjne urodziny staruszkowi który raczej nie ma siły już protestować.
Zgłoś
Avatar
RuthleslyMadman 2013-07-05, 0:02
Cytat:


Jebnij się kurwa w dekiel ciulu.
;_; ;_; ;_;





Ten mały obrazek pokazuje czym jesteś. Amen.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-07-05, 0:08 2
RuthleslyMadman napisał/a:





Ten mały obrazek pokazuje czym jesteś. Amen.


Przepraszam, czy to GUNWO?

;____________________________________________________________________;
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-05, 0:14
Tabernak, hmm... no w sumie masz dużo racji

@up I feel your pain bro
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie