18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Jarosławkaczyński 2023-03-03, 14:12 1
Mam nadzieję że zdechnie to chińskie ścierwo
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-03-03, 15:27 21
Z podstawówki jeszcze pamiętam jak nas uczono kiedy ledwo pisać potrafiliśmy, że przechodząc przez ulicę wysiadając z autobusu/tramwaju ZAWSZE Z TYŁU POJAZDU przechodzimy.

Dokładnie z takiego kurwa powodu - bo coś może omijać autobus i nas przejechać.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2023-03-03, 15:27
Na 100% to nie był mały chińczyk, bo by wstał i nic by mu nie było. To jakaś podróbka.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-03-03, 15:51 2
Chuj z nim. Następnych 10 już w produkcji.
Zgłoś
Avatar
SsijMiKij 2023-03-03, 15:55 10
Z podstawówki jeszcze pamiętam jak nas uczono kiedy ledwo pisać potrafiliśmy, że przechodząc przez ulicę wysiadając z autobusu/tramwaju ZAWSZE Z TYŁU POJAZDU przechodzimy.

Dokładnie z takiego kurwa powodu - bo coś może omijać autobus i nas przejechać

Kurwa na nogę Ci się dorzuciłem ale gorszego pierdolenia dawno nie słyszałem. Chyba chodzi o to żeby nie wybiegać ślepo zza pojazdu na drugi pas? A co w przypadku jakby coś z 2 strony jechało???
Zgłoś
Avatar
TomRar 2023-03-03, 16:30
SsijMiKij napisał/a:

Z podstawówki jeszcze pamiętam jak nas uczono kiedy ledwo pisać potrafiliśmy, że przechodząc przez ulicę wysiadając z autobusu/tramwaju ZAWSZE Z TYŁU POJAZDU przechodzimy.
Dokładnie z takiego kurwa powodu - bo coś może omijać autobus i nas przejechać
Kurwa na nogę Ci się dorzuciłem ale gorszego pierdolenia dawno nie słyszałem. Chyba chodzi o to żeby nie wybiegać ślepo zza pojazdu na drugi pas? A co w przypadku jakby coś z 2 strony jechało???



Może tam u tych jednonogich to same jednokierunkowe. To by się zgadzało, jedna noga, jeden kierunek jazdy, jeden chromosom więcej i tak to się żyje.
Zgłoś
Avatar
Clistwood 2023-03-03, 17:52
TomRar napisał/a:

Może tam u tych jednonogich to same jednokierunkowe. To by się zgadzało, jedna noga, jeden kierunek jazdy, jeden chromosom więcej i tak to się żyje.


A półmuzgi piszą takie komentarze z dupy
Zgłoś
Avatar
Ramiell 2023-03-03, 18:06
Dobrze kurwa, niech się nauczą rozglądać.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-03-03, 19:14 3
SsijMiKij napisał/a:

Z podstawówki jeszcze pamiętam jak nas uczono kiedy ledwo pisać potrafiliśmy, że przechodząc przez ulicę wysiadając z autobusu/tramwaju ZAWSZE Z TYŁU POJAZDU przechodzimy.
Dokładnie z takiego kurwa powodu - bo coś może omijać autobus i nas przejechać
Kurwa na nogę Ci się dorzuciłem ale gorszego pierdolenia dawno nie słyszałem. Chyba chodzi o to żeby nie wybiegać ślepo zza pojazdu na drugi pas? A co w przypadku jakby coś z 2 strony jechało???



W przypadku przechodzenia ZA AUTOBUSEM masz możliwość, że tylko z prawej strony coś cię jebnie a przechodząc przed nim ślepo może dziecko założyć, że skoro nic nie jedzie z prawej to można iść - jak na filmie - i nie patrzy w lewo. Dodatkowo kierowca autobusu widzi ruch z przeciwka więc może awaryjnie zatrąbić.
Tak nas uczono w podstawówce w 4 klasie podstawówki na ZPT przy podstawach o ruchu drogowym.

Chciałeś błysnąć z nie wyszło.
Zgłoś
Avatar
Ink 2023-03-03, 20:15 1
Jak ktoś nie myśli to potem ma gówniaka na sumieniu. Dzieci nie mają doświadczenia i robią głupie rzeczy. Dorosły powinien się dwa razy zastanowić. Autobusów szkolnych się nie wyprzedza.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-03-03, 20:31
~VeIture napisał/a:

Chciałeś błysnąć z nie wyszło.



sadistic.pl/spacerowicz-w-dupe-jebany-vt571281.htm

A co na to powiesz? Tobie też nie wyszło. Mnie uczyli w szkole, żeby nie wybiegać na jezdnię w żadnym przypadku, ostrożnie wychodzić zza pojazdu i się rozglądać na wszystkie strony.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-03-03, 20:48 2
VeIture napisał/a:

W przypadku przechodzenia ZA AUTOBUSEM masz możliwość, że tylko z prawej strony coś cię jebnie a przechodząc przed nim ślepo może dziecko założyć, że skoro nic nie jedzie z prawej to można iść - jak na filmie - i nie patrzy w lewo. Dodatkowo kierowca autobusu widzi ruch z przeciwka więc może awaryjnie zatrąbić.
Tak nas uczono w podstawówce w 4 klasie podstawówki na ZPT przy podstawach o ruchu drogowym.
Chciałeś błysnąć z nie wyszło.



To troszkę smutne, że 4 klasie ledwo, co pisaliscie. No kto nie ma w głowie ten ma w nogach... ekm ... nodze.
Zgłoś
Avatar
Rob3rt88 2023-03-03, 21:50
no to typ z mini vana juz idzie siedziec, z tego co wiem bo kurwa wiem, w wielkich debilach i przyglupach -czytaj USA nie mozna wymijac autobus wypuszczajacych dziueci - maja taki znaczek magiczny STOP - za takie wlasnie tu widoczne potracenie gowniaka -bo tam moga sobie tak kurwa przebiegac jak autobus stoii z magicznym nzakiem - ma ktos kto kierowal srogo przejebane i to bez zadnego ale.

ale mogl chociaz po nim przejechac prawda ?
Zgłoś
Avatar
KoBi44 2023-03-03, 22:36
O autobus szkoły!!! a wyprzedze sobie go na pełnej kurwie może akurat jakiegoś guwniaka rozjade.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie