18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

2030 rok. Rząd zrujnowanych Stanów Zjednoczonych Ameryki wysyła terminatora do przeszłości, aby uratować swój kraj.

2020 rok. Dzwonek do drzwi:
- Czy mieszka tu George Floyd?
- Tak to ja.
- Masz tu 20 baksów, kup sobie papierosy.

2020-08-13, 07:09
@batiz
Einstein przy Tobie to debil.

2020-08-13, 08:01
- Czy mieszka tu George Floyd?
- Tak to ja.
- Masz tu 300mg heroiny. Jebnij sobie wszystko na raz i siedź w domu.

2020-08-13, 08:48
Sprawdziłem, że Floyd zginął wskutek interwencji gliniarza po tym, jak niesłusznie oskarżono go o płatność w sklepie rzekomo fałszywym banknotem. Terminator zamiast zapobiec śmierci Floyda, wolał wręczyć mu fałszywe pieniądze, by jego śmierć była usprawiedliwiona. O to chodzi?

2020-08-13, 08:58
freaky napisał/a:

Sprawdziłem, że Floyd zginął wskutek interwencji gliniarza po tym, jak niesłusznie oskarżono go o płatność w sklepie rzekomo fałszywym banknotem. Terminator zamiast zapobiec śmierci Floyda, wolał wręczyć mu fałszywe pieniądze, by jego śmierć była usprawiedliwiona. O to chodzi?


Raczej o to aby miał kasę na fajki i nie musiał jej fałszować/kraść. Wtedy by to wszystko się nie wydarzyło.

2020-08-13, 09:09
Niestety terminator pojawił się 100 lat za późno. Marksistowski rak zaczął się w latach 20 w USA, a mniej więcej w latach 50 (od czasów Kenneyego) dostał turbo koksów i się rozrósł. Nie bez przyczyny szpiedzy USA oddali za darmo ruskim największe tajemnice zbrojeniowe - byli lewackim, uniwersyteckim ścierwem dążącym do osłabienia państwa od środka. Poczytajcie o operacji żądło wymyślonej przez Stalina i Berię.

Ciekawe ile wykształconych ludzi powiąże powyższe z aktualną sytuacją w Polsce i protestami śmierdzieli z LGBT po zatrzymaniu chorego psychicznie chłopa, co mówi że chwilowo jest kobietą. Niszczenie od środka, przy użyciu sfrustrowanych, niewykształconych konkretnie (humanistyczne studia się nie liczą, to strata czasu i pieniędzy) zawiedzionych i przerażonych swoim marnym życiem (które sami sobie zesrali) jest starsze niż myślicie.

2020-08-13, 09:12
Slow_Sheep napisał/a:

Raczej o to aby miał kasę na fajki i nie musiał jej fałszować/kraść. Wtedy by to wszystko się nie wydarzyło.



No dobra, dał mu 20 baksów... ale te 20 baksów się skończyło i historia i tak się zdarzyła, tylko dzień później.

Aby do tego nie doszło, trzeba było wysłać czarnego terminatora, żeby go odj***ł, najlepiej krzycząc "jo madafaka nigga".

kr...........81
2020-08-13, 09:30
Gówniany kraj gówniana jego przeszłość i przyszłość podobnie jak polski z małej bo nie mam ani do jednego ani do drugiego szacunku

2020-08-13, 10:18
krisman1981 napisał/a:

Gówniany kraj gówniana jego przeszłość i przyszłość podobnie jak polski z małej bo nie mam ani do jednego ani do drugiego szacunku



jeśli nie szanujesz własnego kraju, to nie dziw się że nikt go nie szanuje i Polska jest traktowana jak jakaś republika bananowa w środku europy.
moim zdaniem słabe podejście.
nikt nie każe ci kochać swojego kraju, skakać jak poj***ny we wszystkich marszach niepodległości itp. ale przynajmniej okaż minimum szacunku, bo mówiąc w taki sposób przyczyniasz się do złego wizerunku nas wszystkich.
Pozdro.

Ni...........ny
2020-08-13, 10:45
Noside napisał/a:

- Czy mieszka tu George Floyd?
- Tak to ja.
- Masz tu 300mg heroiny. Jebnij sobie wszystko na raz i siedź w domu.



O panie, całe 3 setki hery, to będą ze 2 godziny zabawy i to na pół gwizdka :roll:

2020-08-13, 11:33
freaky napisał/a:

Sprawdziłem, że Floyd zginął wskutek interwencji gliniarza po tym, jak niesłusznie oskarżono go o płatność w sklepie rzekomo fałszywym banknotem.



według ogólnodostępnego wyniku autopsji Floyd zszedł bo miał zaawansowaną miażdżycę naczyń oraz chorobę nadciśnieniową z zajęciem serca. Ponadto spore dawki narkotyków w krwiobiegu. Na pewno nie został uduszony. Jeśli ten policjant pójdzie do więzienia to tylko dlatego, że potrzebują kozła ofiarnego, aby uspokoić publikę.

2020-08-13, 11:35
Piolho1987 napisał/a:

jeśli nie szanujesz własnego kraju, to nie dziw się że nikt go nie szanuje i Polska jest traktowana jak jakaś republika bananowa w środku europy.
moim zdaniem słabe podejście.
nikt nie każe ci kochać swojego kraju, skakać jak poj***ny we wszystkich marszach niepodległości itp. ale przynajmniej okaż minimum szacunku, bo mówiąc w taki sposób przyczyniasz się do złego wizerunku nas wszystkich.
Pozdro.



Zawsze myślałem ze szacunek to coś co się zdobywa, a nie dostaje z partyjnego rozdzielnika. Jak widać żyje w błędzie.
O, czekaj. A może nie?

Bo panstwo które okrada swoich obywateli na każdym kroku i rzuca im kłody pod nogi jak tylko potrafi nie zasługuje na gram szacunku. Przykład z życia, wydałem do ZUS papiery o zasiłek pogrzebowy za ojca. Z Irlandii to idzie tak tydzień-dwa (dwa dni Max do granicy i potem w Polsce się ktoś z tym certoli pozostałe 5-12 dni). Dwa dni przed ostatecznym terminem. Człowieku, jaka szopka! Pisma wysłali, ze pod rygorem nieważności wniosku itd mam im wysłać oryginał (!!) potwierdzenia nadania wniosku. Komedia. Do 8 sierpnia. I teraz najlepsze. Oni to maja ODEBRAĆ przed 8 sierpnia.
Jak k***a mam zmusić Polska pocztę żeby coś zrobiła w terminie? Nie wiem. Ale ZUS wymaga

Ok. To teraz z mojego podwórka. Raz wysłałem im (rządowa organizacja w IRE) coś co w sumie było dla mnie niekorzystne. Wiec coś tam sobie naliczyli i mi wyszło za mało. Dzień przed terminem w końcu zebrałem się żeby zadzwonić. Tak, wiesz, pomyłka z mojej strony, powinienem wysłać nowsze papiery itd. Spoko, spoko, wyślij je nam to przeliczymy. Wysłałem. Trzy tygodnie później. Czyli jakieś 20 dni po terminie! I co? Nic. Przeliczyli, oddali co się należy. Wszystko git. Zadzwonił, powiedział, termin się nie liczy. Da się?

2020-08-13, 11:53
Niezwyciężony napisał/a:

O panie, całe 3 setki hery, to będą ze 2 godziny zabawy i to na pół gwizdka



Też nie brałem nigdy heroiny (przynajmniej w postaci dożylnej), więc nie dziw się, że ktoś może nie wiedzieć ile przypie**olić, narkomanie jeden ;-)

2020-08-13, 13:53
krisman1981 napisał/a:

Gówniany kraj gówniana jego przeszłość i przyszłość podobnie jak polski z małej bo nie mam ani do jednego ani do drugiego szacunku



Do siebie też nie masz szacunku że jesteś Polakiem? Podpowiem że pasowałoby zmienić obywatelstwo żeby zachować trochę wstydu i honoru

;-)

do...........ka
2020-08-13, 14:44
Eknen napisał/a:

według ogólnodostępnego wyniku autopsji Floyd zszedł bo miał zaawansowaną miażdżycę naczyń oraz chorobę nadciśnieniową z zajęciem serca. Ponadto spore dawki narkotyków w krwiobiegu. Na pewno nie został uduszony. Jeśli ten policjant pójdzie do więzienia to tylko dlatego, że potrzebują kozła ofiarnego, aby uspokoić publikę.



Nie został uduszony, ale duszony był. Nie żyje. Myślisz, że umarłby tego dnia, gdyby nie interwencja?