18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
milosciprzyjazn 2013-08-03, 8:54 2
xxSekiPlxx napisał/a:

Skoro dla innych symbolika nie ma znaczenia i uważają, że nie ma różnicy w okazaniu pamięci jednym, a zapominaniu o innych, to niech na grobach swoich bliskich postawią srakę.


No ku*wa, mistrz logiki. Przykład prawicowego zaginania rzeczywistości do absurdu. Dla Ciebie nieprzypięcie jebanej przypinki do ubrania, to już zapomnienie? Przypomnij sobie jaką szopkę odstawiano w Warszawie (w całej Polsce) w "święto" P(orażki)owstania Warszawskie(j)go . Za mało?
Zgłoś
Avatar
T................z 2013-08-03, 8:58 2
Prowadzący w Superstacji mieli przypięte flagi z tego co pamiętam
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-08-03, 9:28 2
Cytat:

Czego się czepiasz? Naród sam sobie tych cweli żydowskich wybrał, to ma!


ciekawe czy w ogóle wybrał
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2013-08-03, 9:42 5
uwielbiam prawacki bool dupy o poranku
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-08-03, 9:44 11
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-03, 9:50 6
Eh prawiczki, idźcie do wujka JKM żeby ugasił wam ból dupy.
Zgłoś
Avatar
TheLizardKing 2013-08-03, 9:52 3
Już pomińmy fakt, że wszelkie powstania, które odbyły się w Warszawie, powinny być "świętowane" w Warszawie, a nie w całej Polsce. Po co te syreny, na przykład u mnie w Wyszkowie? Dlaczego nikt nie robi narodowego święta z powodu bitwy pod Kłuszynem lub Wiedniem? Po co świętować porażki? Owszem, okazać szacunek się należy, bo Ci ludzie walczyli o wolną Polskę. Ale nie powinno się robić z tego medialnego święta.... Zaraz mi powiecie, że zostałem zmanipulowany przez telewizję, ale kurde, jak 1 sierpnia przełączałem programy w telewizji to co drugi był o powstaniu.
Zgłoś
Avatar
bartez119 2013-08-03, 9:55 1
woj503 napisał/a:

A kto tu idzie pod prąd ? i wcale nie chce być fajnym tylko przeraza mnie brak tolerancji poczytajcie Mendla Gdańskiego - Marii Konopnickiej



Tylko doczytaj jeden fragment bardzo ważny w Mendlu, oddzieliłem je troszkę bo za długie by było:

Cytat:

— Uczciwym żydem być jest piękna rzecz! To pamiętaj sobie! A teraz się ucz, żeby
ty głupim nie był, a czapkę to ja tobie inszą kupię, to ty nie potrzebujesz płakać, bo to
głupstwo jest!



Cytat:

— Żydów? Jakich żydów? Jeśli tych, co uni złodzieje są, co uni ludzi krzywdzą, co
uni po drogach rozbójstwo robią, co uni z tego biednego skórę ciągną, nu, to czemu nie?
Ja sam pójdę ich bić!



No i powiedz mi - co zrobić z nieuczciwymi żydami?
Zgłoś
Avatar
Koperek 2013-08-03, 9:56 3
MrBednar napisał/a:

Ja pierdolę, toż to zbrodnia! Skazać ich na 25 lat w obozie pracy w Umciapipidowielewku... Dajcie na luz ludzie. Wszystko wszystkim, ale czy uważacie sygnaturę za jedyną i niepowtarzalną wyrazistość pamięci o poległych? To powoli zakrawa na kpinę...



woj503 napisał/a:

Kur.. tu widać jak mamy ograniczonych ludzi w kraju czego wy się czepiacie tego że uczcili pamięć żydów walczących w gettcie? bo nie kumam. Powstanie Warszawskie też jest obchodzone. LUDZIE tu chodzi o PAMIĘĆ a nie o gówniane i zawistne komentarze typu " Rozpie**olić ten chory rząd w piździec! " itp. pomyślcie chwile. Jak nie wiecie TO ŻONKILE (taki kwiat bo to tez trzeba wam tłumaczyć ) są symbolem tego wydarzenia... brak mi słów, po prostu boje się o tą Polskę w której coraz mniej tolerancji i szacunku dla drugiej osoby. To że to jest SADISTIC nie znaczy ze należy mieć brak szacunku dla ludzi...


Wy i wam podobne ciemniaki. Nie ogarniacie nawet o co cała awantura, a zabieracie się za merytoryczne ocenianie. Tak w ramach edukacji chodzi tutaj o to, że polskie media, politycy(ogólnie elity) uhonorowują za każdym razem z pełną pompą, fiutem stojącym na baczność obchody rocznic żydowskich, a gdy dochodzi np. do rocznicy powstania Warszawskiego to jak na w/w zdjęciu nie przywieszą sobie nawet naszej flagi, a nie wspominając o tym, że WIELOKROTNIE te mendy się nawet nie stawiają tłumacząc się jakimiś idiotycznymi wymówkami. Kumają, czy dalej są tępymi dzbanami?
Zgłoś
Avatar
Okotygrysa 2013-08-03, 10:34 2
Tusk miał opaskę, A niektórzy dziennikarze Kotwice.
Zgłoś
Avatar
PolityczNiePoprawny 2013-08-03, 11:18
"Czego się czepiasz? Naród sam sobie tych cweli żydowskich wybrał, to ma!"
Problem w tym że żydy zawsze wygrywają wybory, bo stawiają na wszystkie partie.
Problem ten był opisywany już na początku XX w.
A o to wywiad z geremkiem stanowi przykład o stosunku żydostwa do Polaków:

"H.K. Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków?


B.G. Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę!

.
H.K. Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak!"
Zgłoś
Avatar
PrimoRebel 2013-08-03, 11:45
ja tam kurwa myślę, że najlepiej głosowac na tych o których jest najciszej w mediach
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-08-03, 12:33
Sołtys komorowski po prostu nie zdążył wykonać kotylionów dla swoich przyjaciół.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-03, 12:36
Przecież cała Warszawa się zatrzymała, były obchody, były kwiaty, wieńce, apele poległych i pamięci. Naprawdę macie taki ból dupy o wstążeczki? Ciekawy jestem reakcji tych wielbicieli krwawego przewrotu, jakby okazało się ,że w ich rodzinie pare pokoleń wcześniej byli Żydzi. Bądźcie konsekwentni i popełnijcie samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
papcio666 2013-08-03, 12:48
Bo są narody poważne i niepoważne. Poważne nie kłaniają się przed oszustami i znają swoją historię oraz tradycję. Niepoważne przepraszają za byle co wszystkich do okoła (np. Jedwabne) i nie szanują samych siebie. Tylko kto ich wtedy na świecie będzie szanował?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie