18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
F................m 2013-08-03, 0:40 114
Czego się czepiasz? Naród sam sobie tych cweli żydowskich wybrał, to ma!
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2013-08-03, 0:46 56
Zgłoś
Avatar
giboN31 2013-08-03, 0:55 8
Oni nawet nie wiedzą jak wygląda flaga, nie ma się co czepiać. Robią to co potrafią
Zgłoś
Avatar
P................i 2013-08-03, 1:08 23
Rozpierdolić ten chory rząd w piździec!
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-08-03, 1:46 36
W 45 roku komuchy to głównie żydzi, po 89 roku, większość komuchów zachowała stołki więc czemu się dziwicie? Niestety ale bez krwawego przewrotu się nie obejdzie, inaczej nic się nie zmieni.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-08-03, 2:01 4
Nosz kurwa, ale afera!
Zgłoś
Avatar
woj503 2013-08-03, 2:07 8
Kur.. tu widać jak mamy ograniczonych ludzi w kraju czego wy się czepiacie tego że uczcili pamięć żydów walczących w gettcie? bo nie kumam. Powstanie Warszawskie też jest obchodzone. LUDZIE tu chodzi o PAMIĘĆ a nie o gówniane i zawistne komentarze typu " Rozpie**olić ten chory rząd w piździec! " itp. pomyślcie chwile. Jak nie wiecie TO ŻONKILE (taki kwiat bo to tez trzeba wam tłumaczyć ) są symbolem tego wydarzenia... brak mi słów, po prostu boje się o tą Polskę w której coraz mniej tolerancji i szacunku dla drugiej osoby. To że to jest SADISTIC nie znaczy ze należy mieć brak szacunku dla ludzi...

Najbardziej przerażaja mnie komentarze typu " Niestety ale bez krwawego przewrotu się nie obejdzie, inaczej nic się nie zmieni. " potem chorzy ludzie próbują przeprowadzać zamachy zrozumcie ŻYCIA nie ma prawa nikt odebrać. Dziekuje dobranoc
Zgłoś
Avatar
MrBednar 2013-08-03, 2:07 6
Ja pierdolę, toż to zbrodnia! Skazać ich na 25 lat w obozie pracy w Umciapipidowielewku... Dajcie na luz ludzie. Wszystko wszystkim, ale czy uważacie sygnaturę za jedyną i niepowtarzalną wyrazistość pamięci o poległych? To powoli zakrawa na kpinę...
Zgłoś
Avatar
S................i 2013-08-03, 2:26 9
Skoro dla innych symbolika nie ma znaczenia i uważają, że nie ma różnicy w okazaniu pamięci jednym, a zapominaniu o innych, to niech na grobach swoich bliskich postawią srakę. Przecież, to nic nie znaczy!
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-08-03, 2:50 5
Po prostu straszne. Władzuchna sobie broszek w klapy nie wpięła i przez to dusze dzielnych powstańców będą błądzić po świecie.

P.S. Powstanie to było w getcie, o tym drugim lepiej nie mówić, bo wstyd jak chuj.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-03, 3:07 2
Ja pierdole, ale macie problemy... Niedługo fanatycy będą siłą ludziom przypinać znaczki i malować flagi na domach. To jest dobrowolny gest, a nie kurwa jakiś terror do chuja wafla.
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2013-08-03, 3:13 12
woj503, zastanów się co piszesz bo tego typu tekstami nie wypłyniesz. Myślisz że jak idziesz pod prąd to będzie fajny? Nie sądzę... A wracając do sedna sprawy że obydwie te powstania to tragedie. Żydzi już wielokrotnie udowodnili że będą za tym "kto lepiej płaci" a nawet jeśli ich uratujemy to nie będę wdzięczni. Tu chodzi też o to że oni mimo iż część z nich deklaruje ateizm i oddzielenie władzy od Kościoła sama przypina sobie znaki czczące Żydów a gdy chodzi o zwykłych Polaków (którzy oni przecież teoretycznie reprezentują), którzy przelewali krew za wolność naszego kraju to już nawet najskromniejszej wstążeczki nikt nie potrafi przypiąć (ich charakteryzatorzy wyjechali na urlopy). Wiadomo także że żołnierze AK byli uznawani za władze powojenną za wrogów publicznych i wiadomo również kto teraz rządzi państwem. Nigdy w historii świata nie było tak że okupanci (ZSRR, władza PRL) oddawała władze dobrowolnie nie zabierając nic lub nie zostawiając swoich ludzi, którzy rządzili na ich korzyść. Wszystko wychodzi na jaw, jednak sprytnie wymyślono że ma być u nas demokracja a jak wiadomo większość jest głupia i łatwiej nimi manipulować. Uff... trochę się rozpisałem
Zgłoś
Avatar
woj503 2013-08-03, 3:24 2
A kto tu idzie pod prąd ? i wcale nie chce być fajnym tylko przeraza mnie brak tolerancji poczytajcie Mendla Gdańskiego - Marii Konopnickiej
Zgłoś
Avatar
PędzącyOsiołek 2013-08-03, 4:13 1
Zreorganizujmy siły jadu , ... , który z sadoli naprawdę ma wiedzę o obu wydarzeniach , bo ja przyznaję się bez bicia że mam braki . Wiem jedno ludzie ginęli na naszych ziemiach za to co teraz mamy ( a mogło być gorzej) , wiec jeżeli nie jest to konserwatywny ciapatolong zabity przez kozę bądź przez inne siły Matki natury , to należy się zastanowić i może ...9999...,,, Kurwa składają mi się te literki bo za duąo dziś wypiłem .. i wontek chyba zgubiłem ; Ja muszę teraz doczytać i to zrobię , ... , zanim sobie po komentujesz odpowiedz sobie na pytanie : czy wiesz co komentujesz , czy tylko hasło żyd lub ciapaty wystarczy ............... nie tyczy się tylko tego postu ale i wielu innych.

Kurwa jutro kac jak skurwysyn , czuję w kościach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie