18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Powtórka z historii? A JAKŻE BY INACZEJ!
L................4 • 2014-03-02, 12:45
Dlaczego jak zwykle Polska musi reagować pierwsza? Polityka, którą prowadzi nasz rząd na rzecz "ukraińskich braci" prowadzi tylko do jednego...


Materiał własny, trochę niedokładny, więc czekam na lincz, hejterzy
Zgłoś
Avatar
vass 2014-03-02, 14:10 7
osa79 napisał/a:

głupie polaczki znowu machają szabelkami zamiast zamknąć mordy


Szczym ryj i ciesz się, że nie szczekasz.
Zgłoś
Avatar
kaczyhuj 2014-03-02, 14:11 1
Za Piłsudskiego autor tego tematu był by już pare metrów pod ziemią.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-03-02, 14:11 32
osa79, Archeolog, Koniec Świata, Radeghost, DUST DEVIL i inni tego typu trolle-lewaczki. Stara gwardia; na sadistcu mogą być kimś kim chcą i odreagowywać swoje smutne życie. Zawsze byli bitymi odrzutami społeczeństwa, potwierdzone info
Zgłoś
Avatar
imegas 2014-03-02, 14:13
Przepowiednia się realizuje Krwawe Igrzyska (Soczi Ukraina) i wojna o małe państewko albo wyspę III wojna światowa zbliża się wielkimi krokami.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-03-02, 14:14 1
imegas, małe państewko? Ukraina jest większa od Polski...
Zgłoś
Avatar
Puchacz399 2014-03-02, 14:15 4
"A na drzewach zamiast lisci będą wisieć komuniści." To już niedługo panowie. Niech wystawiaja jakies smieciowe obrazki. Wy uczcie się naszej historii i plujcie tym kurwom w twarz. Przyjdzie czas, ze Zolnierze Wykleci i inni bohaterowie poniosą nas na skrzydłach Bialego Orla w Koronie po zwycięstwo i smak prawdy.
Zgłoś
Avatar
SwietlikwDupie 2014-03-02, 14:15
Hehe Francja już spierdala
Zgłoś
Avatar
zomos 2014-03-02, 14:16 17
Czyżby ruskie i szwaby mieli deal ?
Zgłoś
Avatar
WojtkU 2014-03-02, 14:16 8
Jak mowi stare indianskie przysłowie
Nie wpierdalaj sie miedzy wodke a zakaske! Mysle ze tak powinnismy zrobic
Zgłoś
Avatar
twojastaraluz 2014-03-02, 14:17 7
Hitler w latach 30 robił dokładnie to samo co dzisiaj Putin, i do czego to doprowadziło... Gdyby w dzisiejszych czasach doszło do III wojny światowej (a prędzej czy później i tak do niej dojdzie, jak powiedziała Merkel :pokój nie jest dany na zawsze") nie mamy co liczyć na to całe NATO i USA, będą gadać i straszyć ale palcem nie kiwną (historia kołem sie toczy), bo jaki Niemiec, Brytyjczyk, Amerykanin by zginął za Polaka?
I najgorsze jet to, że ja, jak i pewnie wielu z was, czuję się cholernie bezbronny. Zostanie nam tylko ucieczka.
Zgłoś
Avatar
Aberracja 2014-03-02, 14:17
@Pan_Generał

Za co ma dostać bana? Za pisanie prawdy?
Zgłoś
Avatar
imegas 2014-03-02, 14:18
@wiesiors4 Ja myślę że chodzi o Krym bo była teoria że Izrael wywoła III wojnę światową ale patrząc co się dzieje na wschodzie Krym jest bardziej prawdopodobny. Nawet w mediach na mapach pokazują Krym jak oddzielne państewko.
Zgłoś
Avatar
gongo 2014-03-02, 14:20 1
najpierw gnębili Polskę teraz wzięli się za Ukraine pierdolXne kacapy!
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2014-03-02, 14:21 4
Puchacz399 napisał/a:

"A na drzewach zamiast lisci będą wisieć komuniści." To już niedługo panowie. Niech wystawiaja jakies smieciowe obrazki. Wy uczcie się naszej historii i plujcie tym kurwom w twarz. Przyjdzie czas, ze Zolnierze Wykleci i inni bohaterowie poniosą nas na skrzydłach Bialego Orla w Koronie po zwycięstwo i smak prawdy.



Maka wie że ćpiesz?
Zgłoś
Avatar
nakimesis88 2014-03-02, 14:36 5
Cześć! Zauważyłem, że w twoim polandballu wkradł się mały błąd, to jebłem poprawkę
Pozdrawiam.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie