18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Powtórka z historii? A JAKŻE BY INACZEJ!
L................4 • 2014-03-02, 12:45
Dlaczego jak zwykle Polska musi reagować pierwsza? Polityka, którą prowadzi nasz rząd na rzecz "ukraińskich braci" prowadzi tylko do jednego...


Materiał własny, trochę niedokładny, więc czekam na lincz, hejterzy
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2014-03-02, 14:39 4
Cytat:

Za Piłsudskiego autor tego tematu był by już pare metrów pod ziemią.



Ano, Piłsudski akurat był sprytnym gościem i np. szedł w strone sojuszu z III rzeszą, mniejsza z tym.

Jakakolwiek pomoc Ukrainie dla mnie osobiście jest szczytem głupoty. O ile faktycznie dziś nasza sytuacja nie jest taka jak w latach 30 ubiegłego wieku, zagrożenie ze strony Niemiec jako tako nie istnieje tak sytuacja wewnętrzna w Polsce jest gorsza niż w okresie między wojennym.

Rządzą nami totalni kretyni, zboczeńcy i degeneraci.
Nie mamy wojska.
Ludzie - mężczyźni ścipowacieli.
Polacy nie utożsamiają się z Polską.
Sytuacja polityczna jest tragiczna,

Należy dodać "wspaniałą" przeszłość Polsko-Ukraińską oraz to, że Ukraińcy nie dorośli do rewolucji, popierają Tymoszenko.

Mam nadzieje, że poważnego konfliktu z tego nie będzie bo nie warto.
Zgłoś
Avatar
krzysiek351 2014-03-02, 14:49 5
Będzie wojna,kurwa mać.Tylko czekać na mobilizacje.A ja nie pamiętam gdzie mam książeczke wojskową.
Zgłoś
Avatar
H................Q 2014-03-02, 14:51
Poczytajcie jakie kroki podjęła Kanada.
Zgłoś
Avatar
cykenmyken 2014-03-02, 14:53
Hah a ja pierdole wrazie czego nie ruszam sie z domu za co mam kurwa ginąć za rudego? za ukrainców? co mi rodzinę mordowali.Nie mój cyrk nie moje małpy.
Zgłoś
Avatar
erg0 2014-03-02, 14:56 2
Jak już się pojawiły analogie do lat 30 ubiegłego wieku, to mnie się obecna sytuacja i polityka ustępstw i 'głebokiego urażenia' kojarzy dość jednoznacznie. Z układem monachijskim.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2014-03-02, 14:59
Polskę narysowałeś odwrotnie
Zgłoś
Avatar
zomos 2014-03-02, 15:02 1
Jak co to spieprzać stąd... Tu i tak już nie ma Polski... To jest kraj rządzony przez kogoś na terytorium Polski... Uciekać gdzie? Najbliżej Norwegia, Szwajcaria. Dalej Australia i Nowa Zelandia. Tam się nie zanosi żeby ktoś chciał walczyć... bo góry i/lub daleko...
Zgłoś
Avatar
hardowski 2014-03-02, 15:11
28 lipca będzie setna rocznica wybuchu I WŚ.
Zgłoś
Avatar
paździoch 2014-03-02, 15:21
Zsan napisał/a:

Poczytajcie jakie kroki podjęła Kanada.



Zalinkuj proszę jakie kroki podjęła Kanada, nie mogę znależć.

edit:
cbc.ca/news/world/ukraine-crisis-harper-recalls-ambassador-tells-putin...
Zgłoś
Avatar
g................1 2014-03-02, 15:23
cbc.ca/news/world/ukraine-crisis-harper-recalls-ambassador-tells-putin...
Zgłoś
Avatar
tomekwl3 2014-03-02, 15:23 3
a co ma robić NATO i Polska? Nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Macie świadomość co stałoby się gdyby NATO wkroczyło na Ukrainę? Mielibyśmy kolejną wojnę światową... Tylko żeby nie skończyło się to tak że wybierzemy hańbę zamiast wojny a będziemy mieli jedno i drugie... Putin doskonale wie że społeczeństwo zachodnie zrobi wszystko by pokój utrzymać, nikt za Ukrainę ginąć nie będzie i właściwie zachód poświęci ukrainę. Szkoda mi ich, obalili tyrana, będą mieli okupanta... Ale spójrzcie jak historia się powtarza - nas zaatakowały niemcy, GB i FR nic nie zrobiły chociaż był sojusz. Teraz rosja atakuje UA, USA i GB nic nie robią mimo, że są gwarantami bezpieczeństwa UA wg. memorandum budapesztańskiego...
Zgłoś
Avatar
sadam 2014-03-02, 15:36 4
osa79 napisał/a:

@kemcia

wracaj do lekcji gimbusie zasrany ^^ a jak polaczki posiedzą bez gazu 2 - 3 miesiące to nie potrzeba będzie ani jednego wystrzału żeby cebulaków podbić wolski już nie będzie, łapami wolaków zostanie rozebrana



za polaczka serdeczny chuj Ci w dupe
Zgłoś
Avatar
zonik 2014-03-02, 15:42 4
Ja pierdole ile tu jest skrytych czerwonych rusków w Polskiej skórze. Jak by zrobili UB-bis to pewnie pierwsi by pogonili mordować polaków. Jak wam ruski ciemiężyciel się tak podoba to zabierajcie dupę w troki na Belwederska 49 w bramie na hasło NKWD na pewno wam dadzą paszport. Piszcie do mnie na priv każdemu dam na bilet.
Zgłoś
Avatar
mis3275 2014-03-02, 15:57
znajac zycie bedzie jak zawsze... nic sie nasza wladza nie nauczy... i pierwsza poleci z pomoca bo przeciez zwykli ludzie sie nie licza u nas biedA w wielu rodzinach.. zamiast pomóc rodakowi to sie lepiej pokazac... PO co? sie pytam po co?
Zgłoś
Avatar
B................i 2014-03-02, 16:17
I dlatego, w razie wojny Polski z Rosją, należy jak najszybciej spakować walizki i wyjechać w bezpieczniejsze miejsce.
Nie będę ginął za idiotów i nieudolny rząd.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie