18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pakozi 2014-02-18, 13:26
bydgoskie... zakała Torunia...
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-02-18, 13:50
Słuszny tytuł na youtubie. Toruń, to Bydgoskie Przedmieście.
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2014-02-18, 14:06


Szybko uciekła, ale zdążyłem.
Zgłoś
Avatar
goliatesku 2014-02-18, 14:41
Ostatnio u nas na Przedmieściu taka plaga, patolia koniecznie chce się sfrytkować, najlepiej razem z sąsiadami, więc płoną klatkoskie.
Zgłoś
Avatar
kaczor998 2014-02-18, 16:51
loco_en_el_coco napisał/a:



a czy widzisz tam policjantów w białych czapkach? To nie był ruch drogowy aby kierować ruchem i zamykać ulice. Z tego co mi wiadomo to strażacy dowodzą na miejscu podobnego zdarzenia.



A po co Panowie w białych czapeczkach? Każdy z Policjantów jest przeszkolony i uprawniony do kierowania ruchem. Wystarczy jedno słowo Kierującego Działaniami Ratowniczymi i już powinni ruchem kierować, a tak na prawdę sami powinni się za to wziąć, to ich obowiązek. Ruch drogowy może wyznaczyć objazdy czego nie zrobią Policjanci z Prewencji.
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2014-02-18, 19:46
Policjanci trzaskają wiele nadgodzin... mają pełne ręce roboty. Dwóch policjantów tutaj, to wydłużenie czasu przyjazdu do stłuczki... I narzekanie tych co czekają... Inna sprawa, że strażacy dowodzą przy takich zdarzeniach i mogą poprosić o wsparcie policję.

W Toruniu dużo sprzętu ściągają do takich zdarzeń, chyba nie narzekają na brak kasy...

Ale i tak szacun za mega robotę. To nie jest łatwy kawałek chleba.
Zgłoś
Avatar
Mr_Crazy 2014-02-18, 20:39
To oznacza tylko jedno, że służby ratunkowe nie umieją ze sobą współpracować.. Szkieł zamiast kierować ruchem pieprzy przez telefon, strażak zamiast kierować akcją musi kierować ruchem bo szkieł gada... Zespołu karetki nikt nie informuje gdzie ma podjechać... Ja wiem, że jestem laikiem ale jakieś ćwiczenia by im się przydały. Choć strażacy robili wzorową robotę.
Zgłoś