18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Loq14 2014-02-17, 11:15 9
Ktoś pierniki spalił...
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-02-17, 11:58 6
oj tam od razu debilizm kierowców - fakt jest uliczka gdzie stoją na zakazie i jeden w aucie firmowym któremu wolno i należy się wszystko ale to przecież nasz standard .

Aha - jak parkujecie na drodze pożarowej i komuś tak się spalą pierniczki a wasze nowiutkie autko wypicowane 10-letnie z przebiegiem 184 tys. od szwaba będzie stało na przeciwko - wóz strażacki go sobie przesunie więc nie macie się w zasadzie o co martwić
Zgłoś
Avatar
santaxl 2014-02-17, 12:16 8
straż pożarna - jedynie dobrze działająca służba w tym kraju
Zgłoś
Avatar
andyq 2014-02-17, 12:36 2
@up
Nie w tym przypadku. Po chuj krzyzakow ratowac?
Zgłoś
Avatar
szopenfeldziarz 2014-02-17, 13:13
goddamn napisał/a:

(...)można jednak zobaczyć dokładnie (...) brak działań ze strony policji.


Zobaczyć brak? Hęęę?
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-02-17, 15:02 1
Do pracy strażaków zawsze mam szacunek
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-02-17, 16:23
szkoda że na łazarskim
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2014-02-17, 16:52 1
OO moja okolica

oo i znajomego ojca ewakuowali czego to się człowiek dowiaduje z sadola
Zgłoś
Avatar
smoku1206 2014-02-17, 22:38
Dlaczego policja nie zajęła się ruchem na drodze? Powinni zablokować (normalnier zastawić samochodem ulice albo chociaż kierować ruchem. No policjanci nic nie robią a strażak ruchem kieruje. No kurwa mać. Sam jestem w OSP i wiele razy było tak że trzeba kierować ruchem bo panom policjantom sie nie widzi
Zgłoś
Avatar
loco_en_el_coco 2014-02-18, 12:18
smoku1206 napisał/a:

Dlaczego policja nie zajęła się ruchem na drodze? Powinni zablokować (normalnier zastawić samochodem ulice albo chociaż kierować ruchem. No policjanci nic nie robią a strażak ruchem kieruje. No kurwa mać. Sam jestem w OSP i wiele razy było tak że trzeba kierować ruchem bo panom policjantom sie nie widzi



a czy widzisz tam policjantów w białych czapkach? To nie był ruch drogowy aby kierować ruchem i zamykać ulice. Z tego co mi wiadomo to strażacy dowodzą na miejscu podobnego zdarzenia.
Zgłoś
Avatar
Michal1391 2014-02-18, 12:20
Za pożar w toruniu zawsze piwko:D
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-02-18, 12:46
Policja.... Kurwa śmiech. Jak tylko mają taką możliwość to zawsze na miejsce zdarzenia przyjeżdżają ostatni. Chuj, że oni jadą osobówką we 2 i nawet wyładowani sprzętem strażacy z podnośnikiem są szybciej od nich.
Zgłoś
Avatar
Leouch 2014-02-18, 12:49
santaxl napisał/a:

straż pożarna - jedynie dobrze działająca służba w tym kraju

Oj wierz mi, że wielu siedzi na dupie, 120kg i 0 sprawności. Jak mi się paliło mieszkanie to przy okazji ukradli złoto z szafki

I pisze to osoba związana od 3 pokoleń rodzinnie i zawodowo ze strażakami.
Zgłoś
Avatar
zyleczka 2014-02-18, 13:06 2
W każdej pracy znajdą się jednostki, które znalazły się tam przypadkowo i swoim postępowaniem psują renomę całej organizacji.

Niestety z policją spotykamy się częściej, niż z każdą inną grupą świadczącą "pomoc" i przez kontakt z takimi ludźmi będącymi w robocie za karę krąży w powietrzu taka nienawiść.

Nic się nie zrobi, na każdym filmiku z udziałem policji będą sypały się na nich "hejty" najczęściej przez osoby, które nie miały z nimi bliższego spotkania.

To jest Polska.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie